Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Три кванти опівночі
Додано 14 лип 2024

Три кванти опівночі

@midnightquantum
Кількість підписників: 4 713
Фото: 18,100
Відео: 1,370
Посилання: 3,940
Опис:
На годиннику три кванти опівночі, а це означає, що час зупинився і ми можемо з вами сісти та поговорити. Звісно ж про гарні та цікаві книжки, від фентезі до наукової фантастики та містики. А як набридне, то й за життя поговорити можна.
Джерело

Три кванти опівночі | Увага! Потрібна ваша допомога. Терміновий збір на авто для ЗСУ"Це реал...

Логотип телеграм спільноти - Три кванти опівночі Три кванти опівночі @midnightquantum
740 Охват/переглядів 2026-02-05 11:15 Повідомлення №17595
Увага! Потрібна ваша допомога. Терміновий збір на авто для ЗСУ"Це реально саме обідне. На позиціях то хоть ти розумієш, що ворог атакує. А коли ти начебто , як в тилу , вдома. Приїхали тільки з позицій. Зранку їхати везти всіх на позиції , встаєш , а авто спалили … ну блін … слів немає 😭" Вчора мені написала підписниця каналу та постійна учасниця нашого чат-бару “Веселий квант” на імʼя Arche[r] та попросила підтримати інформаційно та фінансово дуже важливий збір на нове авто для людини,яку вона знає особисто - це військовослжбовиця ЗСУ на імʼя Світлана. Їх авто, на жаль, спалили і без нього виконувати бойові задачі, в тому числі й по захисту неба над Києвом складно. Arche[r] звʼязалася зі Світланою, перевірила чи дійсно вона стоїть за цим збором (щоб не виявилося, що хтось від її імені збирає), я перевірив своїми засобами - збір справжній, верифікований. Далі текст оригінального допису від пані Світлани:Друзі, прошу вашої підтримки!У нашому підрозділі мобільної вогневої групи сталася біда — службове авто, яким ми виїжджали на позиції, спалили.І найболючіше — це не наслідок ворожої атаки, а підпал у мирному столичному дворі…Без авто ми не можемо виконувати бойові завдання:- не виїжджаємо на позиції,- не реагуємо на загрози,- не прикриваємо небо над Києвом і не тільки.Тому відкриваю збір на нове авто для мобільної вогневої групи. Кожен донат — це наш шанс швидше повернутися до роботи й нищити ворога, а не стояти без коліс.🎯 Ціль: 250 000 грн🔗 Посилання на банку:https://send.monobank.ua/jar/8w2WSKsVyx4149499070962244Навіть 50–100 грн мають значення.Буду вдячна за кожен внесок і репост.Разом — сильніші 🇺🇦Посилання на оригінальний пост в ФБ