Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Три кванти опівночі
Додано 14 лип 2024

Три кванти опівночі

@midnightquantum
Кількість підписників: 4 705
Фото: 18,100
Відео: 1,370
Посилання: 3,930
Опис:
На годиннику три кванти опівночі, а це означає, що час зупинився і ми можемо з вами сісти та поговорити. Звісно ж про гарні та цікаві книжки, від фентезі до наукової фантастики та містики. А як набридне, то й за життя поговорити можна.
Джерело

Три кванти опівночі | Мій топ найгірших книг, прочитаних у 2025 році #2📖 Також я частково по...

Логотип телеграм спільноти - Три кванти опівночі Три кванти опівночі @midnightquantum
481 Охват/переглядів 2025-12-19 12:37 Повідомлення №15956
📚 Мій топ найгірших книг, прочитаних у 2025 році #2📖 Також я частково почитав книгу “Хорт” Ольги Навроцької. І можу сказати, що це просто не цікава книга. Вона написана вкрай простими реченнями по 3-4 слова з передбачуваним сюжетом та поведінкою персонажів. Світ в книзі прописаний дуже слабо, не відчувається атмосфери й внутрішньої логіки, тому він сприймається як декорації навколо головного героя. Більшість дій та пригод Хорта відбуваються по схожому сценарію “Хорт захотів-Хорт пішов-Хорт отримав”, “Хорт хоче стати обраним-Хорт сходив-Хорт став обраним”, “Хорт хоче їсти- Хорт взяв їжу- Хорт їсть”, персонажі прописані слабо, часто клішовано і не викликають цікавості, їм не хочеться співпереживати і що з ними буде далі чи яке в них минуле теж не цікаво. Деталізація слабка і в цілому цей текст нагадує нарис сценарію для фільму чи гри, ніж художню книгу.📖 Ще можу згадати книги “Зніми VR-оки” Сергія Клімовича та “Мертва вода живого міста” Марʼяни Бекало. І тут ситуація така. Вони точно не найгірші книги для мене, скоріше вони поступається іншим прочитаним за рік книгам. І 50-60% кожної книги написано дуже круто, талановито з цікавими ідеями, неймовірною атмосферою та чудовими персонажами, а інші 50-40% навпаки мають провали логіки, поганих персонажів або відсутність атмосфери чи логіки світу. Я писав схвальні відгуки про ці книги, та вказував й на недоліки, і я вважаю їх цікавими, як для себе ,так і для українських читачів. Я б сказав, що в них вкладено багато справжнього таланту, а псує все відсутність досвіду, бо це дебютні або майже дебютні книги. Тому я купував їх власним коштом, і собі і на розіграш, щоб підтримати дійсно талановитих українських авторів.#КаджитЧитає #найгіршікниги #Хорт📱 Ютуб-канал “Три кванти опівночі” |🤑 Підтримка каналу