Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Три кванти опівночі
Додано 14 лип 2024

Три кванти опівночі

@midnightquantum
Кількість підписників: 4 705
Фото: 18,000
Відео: 1,370
Посилання: 3,930
Опис:
На годиннику три кванти опівночі, а це означає, що час зупинився і ми можемо з вами сісти та поговорити. Звісно ж про гарні та цікаві книжки, від фентезі до наукової фантастики та містики. А як набридне, то й за життя поговорити можна.
Джерело

Три кванти опівночі | Поки в нас збивають шахеди - думки Каджита на ніч. А куди поділися всі...

Логотип телеграм спільноти - Три кванти опівночі Три кванти опівночі @midnightquantum
460 Охват/переглядів 2025-08-29 19:33 Повідомлення №12675
Поки в нас збивають шахеди - думки Каджита на ніч. А куди поділися всі ці таємні знаки на полях та чисельні фото НЛО, якими були забиті всі новини в 90-х та 00-х? Куди поділися цілі сімʼї "контактерів" з інопланетянами?Ну з контактерами ще зрозуміло, їх таки викрали інопланетяни, когось відвезуть на райську планету, а когось на досліди, бо людське тіло то велика таємниця для раси, що мандрує всесвітом📕А от щодо знаків та фігур на полях, я думаю то інопланетяни намагалися на своїй мові написати нам найростіше послання, типу "Привіт" або "Ну шо ви там?", а ми не зрозуміли, то ж вони вирішили, що ми занадто тупі й не пишуть більше.👽Головна загадка з фотографіями НЛО, але тут можливо, що в старих камерах стояла особлива оптика, яка дозволяла фотографувати та бачити кораблі прибульців, а зараз вже такої не роблять, тому ми й не бачимо ці НЛО👽Думаю, якби я відкрив канал про теорії змови, то він би був популярний) Ну а шо, невже весь цей час люди тупо брехали і викладали підробки? Та не, не може бути!👽P.S. фото справжні, я сам їх робив, присягаюся останнім снікерсом!😁