Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - МІДНАЙТ - Все про кіно🎬
Додано 14 лип 2024

МІДНАЙТ - Все про кіно🎬

@midnight_cinema_ua
Кількість підписників: 523
Фото: 10,600
Відео: 1,310
Посилання: 6,620
Опис:
Привіт, кожному, хто завітав на канал! 👋 Він про фільми, серіали та все, що зв'язано з кінематографом 🎬 Ютуб: https://youtube.com/@midnight.cinema Співпраця - @ad_midnight_ua Дати заряд каналу - https://t.me/midnight_cinema_ua?boost
Джерело

МІДНАЙТ - Все про кіно🎬 | Вночі сервери Netflix не витримали і стрімінг ліг подрімати після того...

Логотип телеграм спільноти - Midnight - Все про кіно🎬 МІДНАЙТ - Все про кіно🎬 @midnight_cinema_ua
171 Охват/переглядів 2026-01-08 07:59 Повідомлення №12090
Вночі сервери Netflix не витримали і стрімінг ліг подрімати після того, як багато шанувальників очікували на вихід секретного фінального епізоду серіалу "Дивні дива".Тут будуть спойлери до серіалу, хто ще не бачив.Хто не знав, то в мережі після фіналу серіалу гуляла теорія, що насправді це фейковий фінал. А насправді Векна переміг і в самому епізоді багато "натяків" на секретний фінал, що мав вийти сьогодні. Як ви розумієте, нічого не вийшло і шансів на те, щоб щось вийшло не було. Я розумію, через що фінал міг не сподобатись людям, але називати фінал жахливим, це якось занадто. Можливо перша частина дійсно сумбурна і фінальна бійка трохи розчарувала, однак епілог викликав тільки приємні відчуття. То людям не подобається, що фінал якогось серіалу не розповідає, що сталось з героями. Тепер не сподобалось, що сильно довго про це розповідали і не могли ніяк завершити епізод. Навіть порівнюють з нескінченними фіналами "Володаря перстнів". Хоча це вже викликано відео на ютубі, які критикували "Повернення короля". Мені навпаки хотілось побачити більше про те, як дорослі герої повернулись до "звичайного" життя. Особливо запам'яталась сцена з прощанням вже студентів, які пообіцяли бачитись кожного місяця. Кожен, хто завершив школу/університет мав такий діалог і розуміє, що в кращому випадку один раз на рік вийде збиратись усім. А швидше за все, це їх остання зустріч у повному складі. Короче кажучи, нормальний фінал. "Гру престолів" переглядати не хочеться після фіналу. Декілька років тому разом з дружиною сіли переглядати серіал наново і після 6 сезону закинули, хоча перші 4 це пік серіального виробництва. Потім ще до "Битви бастардів" та вибуховою Серсеєю і стало не цікаво. А з "Дивніми дивами" в мене такого відчуття немає. Поки що.❤️MIDNIGHT - Канал про кіно