Джерело
Це AMES: коментарі, оцінки, погляди | Ізраїль наказав всьому населенню Газа-сіті, а це 1 млн людей, переміст...
8 690 Охват/переглядів
2025-09-09 19:07
Повідомлення №16111
Ізраїль наказав всьому населенню Газа-сіті, а це 1 млн людей, переміститися на південь Сектору 🇮🇱🇵🇸Усі палестинські цивільні повинні залишити столицю Сектора Газа "негайно", заявив Ізраїль перед початком великої операції проти Хамасу - однієї з останніх у цій війні.Палестинці мають йти берегом Сектору на південь - до визначеної Ізраїлем гуманітарної зони. ЦАГАЛ також попросив повідомляти про блокпости Хамасу чи спроби бойовиків завадити евакуації або використання мирних жителів, як живих щитів. Частина Газа-сіті вже визначена "червоною зоною", з якої палестинці мали би евакуюватися, але це верше, коли все місто на півночі Гази оголошено зоною бойових дій. Втім, на півдні, у переповнених містах Хан-Юнес, Рафах та Мавасі (колишне рибальське поселення) не вистачає місця, їжі, води, ліків для майже всього населення Гази, яке туди зігнали. Наразі, евакуювалося лише 100 тисяч людей і багато хто спробує залишитися, не зважаючи на очевидну загрозу і постійні бомбардування.Як казали на протесті у столиці (скоріше за все, організованому Хамасом), "переміщення із Гази - лише на небо".За останні 72 години, Ізраїль знищив п'ять багатоповерхівок у Газа-сіті, а Хамас вбив чотирьох солдатів Ізраїлю у танку