Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Це AMES: коментарі, оцінки, погляди
Додано 14 лип 2024

Це AMES: коментарі, оцінки, погляди

@middle_east_review
Кількість підписників: 5 206
Фото: 3,350
Відео: 710
Посилання: 10,700
Опис:
Інформація, коментарі, оцінки, погляди від Українського центру близькосхідних досліджень у співпраці з Інститутом сходознавства ім. А. Кримського НАН України
Джерело

Це AMES: коментарі, оцінки, погляди | росіяни збирають свою власну армію для захисту узбережжя Сирії🇷🇺🇸🇾 Схо...

Логотип телеграм спільноти - Це AMES: коментарі, оцінки, погляди Це AMES: коментарі, оцінки, погляди @middle_east_review
1 500 Охват/переглядів 2025-05-02 16:29 Повідомлення №15741
росіяни збирають свою власну армію для захисту узбережжя Сирії🇷🇺🇸🇾 Схоже, кацапи оговтались від падіння режиму Асада і не збираються нікуди з Сирії йти. Та й навіщо, нинішні господарі Дамаску більш ніж приязно ставляться до їхньої присутності. Отже, Дамаск та москва ведуть перемовини про формування 10-тисячної армії під російським командуванням на південному узбережжі Сирії, повідомили джерела Erem News. Формально, ці сили заявлені, як "поліцейські", але в умовах розгортання у Сирії конфлікту всіх проти всіх, то власна міліція - запорука виживання і можливості захистити свій клаптик [чужої] землі від зазіхань,як інших міліцій так і держав - Ізраїлю, Туреччини, Ірану тощо.Наприклад, пустеля в центрі Сирії вже перейшла під контроль Ірану та залишків сил, вірних Асаду. Звідти зручно робити рейди на всю країну, зокрема й на південь. Тож на авіабазу Хмеймім в Латакії сідало багато російських вантажних літаків - ймовірно, з боєприпасами та іншими потрібними новоствореним загонам речами. Базою рулять колишні високопоставлені офіцери Асада у званні від капітана та вище. Вони підписали з росіянами контракти, повідомляє Erem News. Для уряду Аль-Шараа це вигідно - у країні забагато молодих, безробітних та озброєних людей, з якими треба щось терміново робити, поки вони не повернули зброю проти самого уряду. А якщо платити їм буде третя сторона, а не розорена Сирія, то це взагалі чудово.Втім, завжди залишаються ризики, що 👇1) росія не обмежиться "захистом узбережжя і алавітів", а застосує свої загони у ширшому сирійському конфлікті, намагаючись повернути собі колишній вплив та керувати місцевою політикою, мати озброєний голос 2) Що деякі з цих сирійців не опиняться "абсолютно випадково" на полі бою в Україні, бо росіяни нині не гребують нічим і ніким, що поповнити ряди своєї головної армії Якби там не було, за цією темою дуже важливо спостерігати й надалі