Джерело
Це AMES: коментарі, оцінки, погляди | Екс-глава CENTCOM розкрив деталі американського плану нападу на ІранВ ...
1 500 Охват/переглядів
2025-04-05 17:09
Повідомлення №15633
🇺🇸🇮🇷 Екс-глава CENTCOM розкрив деталі американського плану нападу на ІранВ ексклюзивному інтерв'ю Iran International екс-глава Центрального командування ЗС США (CENTCOM) Петреус розповів про план нападу на Іран. За його словами, США розробили «комплексний план» майже 15 років тому, який регулярно оновлюється. Цей план включає не лише удари по ядерній інфраструктурі Ірану, а й по його системах ППО та ракетних баз.Петреус підкреслив, що план був відпрацьований американськими військовими на території США, і війська досягли стадії «повної готовності» з підготовленими літаками, авіабазами, бомбами та запасами. Така операція, за його словами, не буде обмеженою і вимагатиме руйнування всіх оборонних систем Ірану, включаючи ППО та ракетні комплекси, оскільки пілотовані літаки не зможуть діяти безпечно за активних систем захисту.Крім того, Петреус зазначив розміщення бомбардувальників-невидимок B-2 в Індійському океані. Ці літаки можуть нести потужні протибункерні бомби, зокрема бомбу MOP (Massive Ordnance Penetrator), призначену для знищення сильно укріплених об'єктів, розташованих глибоко під землею.@middle_east_review