#Рунічний_прогноз для наступного тижня - з 13 по 19 жовтня 2025: руна Перт перегорнута*За бажанням, ви можете використовувати знак руни в прямому положенні (як на малюнку) у якості талисману, протягом тижня, для покращення особистих обставин*Перегорнутий Перт попереджає про розумну обережність та поміркованість із магічними практиками: точно варто утриматись від експериментів, довіряти лише перевіреним професіоналам та не забувати про захист.Другий важливий аспект: всі зачинені двері для вас наступного тижня - на користь. Якщо виникає спокуса домогтися дозволу на вхід, допитатися правди, проломити заборону, або розсекретити чиюсь таємницю - варто зупинитись та не робити цього.Згадаймо казку про Синю бороду та запам'ятаємо для наступного тижня, що усе, що зачинено та у чому вімовлено, - нам на добро. НА ДОБРО.На зачинених дверях ніби висить попереджувальний знак "Вхід заборонено". Якщо вас кудись не впустили/ не запросили - знайте, що вас від чогось недоброго вберегли.Якщо інформація втаємничена, деталі приховані - воно вам не треба, бо не на користь.Оптимальна стратегія в найближчі дні - рухатись обережно, чинити розумно, не нариватись на додаткову небезпеку та не експериментувати над собой. Користуємося перевіреним та надійним. Продовжуємо розпочату роботу та рухаємося в напрямку раніше визначеної мети.І тиждень пройде успішно.Бажаю нам всім цього#ОксанаФранцева
СКАДІ vs ВІДАР: Два типи помсти ⚔️/Практично корисний нарис/*Відштовхуємося від тези, що помста загалом - справа корисна для відновлення справедливості, якщо шкідник не визнає власну відповідальність, і приносить зцілення.*Відмінність у розумінні справедливості та моралі в язичницькому та християнському світосприйнятті, якщо у когось виникає бажання, можем обговорити окремо (пишіть)*Тепер до теми.У Скандинавській традиції із темою помсти пов'язані більше за все ці двоє богів.Скаді - крижана йотунка - таВідар - ас, Одінів син.Їхній підхід до питання помсти настільки ж відмінний, наскільки велика відстань між засніженими горами Йотунхейму та тінистими хащами безлюдних Асгардійських лісів.Це дуже добре, бо кожен бажаючий може обрати, кому наслідувати, залежно від того, що йому ближче: нестримна пекуча лють чи холоднокровне відтерміноване вбивство.*Спосіб Скаді:перетворити свій біль у вогонь, не стримувати його, навпроти вкласти у лють весь свій біль, максимально, - і вдарити.Кара для агресора швидка та важка, полегшання меснику надходить миттєво*Спосіб Відара:не роздмухувати вогонь, не погрожувати, віддалитися та вичікувати на слушний момент, коли агресор буде максимально вразливим. Відчути момент, з'явитися у потрібному місці - й зробити свою справу без зайвих емоцій та слів*Якщо порівняти зі зброєю, то помста Скаді - це нищівний удар вогняною сокирою, а помста Відара - це раптовий удар холодним ножем. Причому сокирою агресор отримає одразу по факту, а кинжалом у темнім провулку - за певну кількість часу. Щось схоже на операції ГУР по знищенню зрадників у тилу ворогаДякую, люба Lana Steel, що надихнула деталізувати про це🌹#ОксанаФранцева
Жовтень, час до Самайну: що варто встигнути 👈Триває час збирання останніх плодів від врожаю, і він має бути завершений до 31 жовтня*В фізичному сенсі це значить, що далі усе, що залишилося на городах й оброблених людьми полях, не можна приносити в дом та вживати, воно від Самайну вважається пожертвою духам*Із диких лісів чи полів частково ще можна - як дрова, хмиз, наприклад - але ходимо туди лише в світлу частину доби.В загальному енергетичному сенсі, жовтень - час збирання та накопичення ресурсів, здобутків, плодів, результатів попередніх зусиль, тому концентруємо увагу на процесі отримання, не лінуємося нагадувати про оплати, борги, відтерміновані виплати*Самі, будь ласка, також виплачуємо що заборгували, - це найкращий час для цього - або, в крайньому випадку, передомовляємося наново*Нюанс: з важливими боргами головне розрахуватися до кінця року, тобто до Йоля (21 грудня), але в жовтні якщо ви віддаєте борги, ви працюєте на власне збагачення, а в листопаді-грудні - лише вирівнюєте баланс, позбуваєтеся тягаря, але це вже напряму не сприяє добробуту*Чим більше ви зараз назбираєте та чим краще підготуєтеся, - тим комфортнішою буде ваша прийдешня зима, в будь-яких сенсах. Тому працюємо, браття та сестри, не втрачаємо час*Знов-таки, накопичувати та готуватись можна, в теорії, й після Самайну, але продуктивність цього різко піде вниз, разом з осіннім сонцем, просто маємо це на увазі*Має сенс подумати про прийдешній Самайн (31 жовтня) та чим корисним ви плануєте займатись в це потужне свято. Актуальні питання: вшанування померлих, подяка Роду, відпускання минулого, завершення стосунків, звільнення від емоційного тягаря, частування богів Переходу та духів зими. І святковий вівтар корисно зробити - про що ви хотіли би почути детальніше, напишіть*Є можливість доєднатися до спільної астральної подорожі у Хельхейм, що відбуватиметься в ніч Самайну в онлайні (запис буде збережено). Якщо хочете з нами - пишіть*Світлих осінніх благословень та родинного затишку всім добрим людям🌹Ваша #ОксанаФранцева#Самайн #Samhain
МАНДРІВКА У ХЕЛЬХЕЙМ 🔥 З моїх старих шаманських подорожей по Дев'яти світах Іггдрасілль чомусь не зберіглась саме ця, до Хельхейму.Вбачаю у цьому привід переписати їх всі, тепер українською мовою, і розпочати саме з Хельхейму.Ця перша мандрівка відбудеться на Самайн, 31 жовтня 2025го.Початок - о 20:30 за Київом.Трансляція відбудеться у окремій групі в фейсбук, яку я створю перед початком та додам туди всіх бажаючих.Після закінчення запис буде зберігатися в групі впродовж 30 днів, згідно правил фейсбуку, тому, якщо ви не потрапляєте на ефір, то зможете доєднатися до нас пізніше.Але під час ефіру, в Самайнівську ніч, як розумієте, вайб буде особливий)В програмі - співочий міст через річку Гйолль, зустріч з брамницею Модгуд, прохід долиною Вогкого Туману, вшанування Дерева Душ та аудієнція у богині Хель, якщо буде на те її ласка.Попередньої підготовки не треба, але потрібна сміливість, відкритість новому досвіду та готовність дотримуватися інструкцій.Перед початком Мандрівки приготуйте свічу (колір свічі - чорний або білий, або темний синьо-фіолетовий, або криваво-червоний) та букет в подарунок богині Хель (живі зрізані квіти у вазі, без обгортки).Загальна тривалість ефіру - біля півтори години, можливо дві.Вартість участі - 800 гривень.Можливе відтермінування оплати, якщо ви у скруті (пишіть).Бережіть себе. З прийдешнім Самайном!#ОксанаФранцева
Цим дописом я відкриваю запис на вересень на гармонізаційні розклади на моїй чаклунській колоді #ЛокіМВ (Локі Матінка відьом 🥰 повна назва) - робитиму до кінця місяця, відповідно до черги у записах. Один розклад з радістю подарую ❤️🔥, усі інші за гроші (ціни дуже гуманні).Кількість розкладів обмежена через ліміт сил та часу.Щоби взяти участь у розіграші, дочитайте цей допис до кінця ✨*ДЛЯ ЧОГО потрібен гармонізаційний розклад?Для зміни ситуації у потрібному напрямку, утворення сприятливих обставин та здійснення вашого бажання 👈*Яким може бути запит для гармонізації?Будь-яке ваше персональне бажання.*Ви: пишете мені зміст запиту.Я: роблю розклад та висилаю вам фото з тлумаченнями у вигляді голосового повідомлення. Тлумачення не впливають на результат - на результат впливає гармонізація) Тлумачення - це додаткова інформація вам, стосовно вашого запиту та оптимальних способів здійснення*Щоби взяти участь у розіграші, напишіть, будь ласка, будь-який коментар ⬇️ Голоси буду плюсувати під обома дописами - в фбук та у Тгрм - тому якщо хочете, відьмітьтеся і там, і туточки, це подвоює шанси 😎Розіграш та оголошення переможця відбудуться 17 вересня ввечері, в районі 20:00 🖐Усім бажаю гарного вересня та здійснення ваших бажань🌺#ОксанаФранцева
Типовий ОГОВІР для Рунічного ставу: Як виглядає стандартна схема 👀 /Пам'ятка для початківців/1. Називаємо імена рун: можна повторювати ім'я стільки разів, скільки повторюється певна руна (і дехто так робить), а можна називати лише по 1 разу, незалежно від кількості (я раджу не ускладнювати собі життя).2. Проговорюємо завдання для ставу (яким чином та з якою метою він має працювати), наприклад: "Я активую цей став для ефективної повної чистки (кого, чого) від будь-яких негативних впливів (можна конкретизувати). Їхня дія зупинена, їхня присутність скасована, їхній доступ зачинений, усі наслідки ліквідовані. Я (або хто, або що) вільна, чиста, сильна й здорова."3. Заходи безпеки: "Цей став працює безпечно та гармонійно для мене, моїх близьких та мого майна (варіант: для всього, що мені дорого)"4. Часові межі (раджу встановлювати завжди, для зебрігання контролю над ситуацією; тривалість в кожному випадку діагностуємо окремо): "Я активую його до (вказуємо дату та час; якщо час не зазначений, а лише дата, то часом автоматично вважається 24:00, фізичне закінчення доби)".5. Ключ/ замок: "Хай буде так і так вже є"*Активувати можна наприклад власним диханням (розповсюджений спосіб), або 4ма Стихіями, або іншим підходящим вам способом.Якщо став нанесений на тіло, додаткової активації не потрібно (але це не відміняє необхідність оговору)💋#ОксанаФранцева
Запрошую БЕЗКОШТОВНО або за ДОНАТ 🌹 в астральну подорож до небесної корови-годувальниці 🌟 Аудумли - для відновлення матеріальних ресурсів, душевних сил та здоров'я ❤️*Оголошена ціна була 400 грн. Зараз я цю умову скасовую, щоби долучитися могла максимальна кількість людей, яким потрібна підтримка. Ви можете брати участь або безкоштовно, якщо не маєте можливості платити вопше, або переказати будь-яку суму, яку підкаже вам серце, - і я буду вам за це дуже вдячна 🌺*Переходьте за посиланням та стукайте в групу: https://www.facebook.com/groups/642159625274489Початок трансляції - 10 вересня о 20:00 за Київським часом.УВАГА: Запис буде збережено, і він залишатиметься в групі ще протягом 30 днів, а потім фб його видалить автоматично. Це значить, що якщо ви не потрапити на ефір, ви зможете доєднатися в зручний для вас час, пізніше.Попередньої підготовки для участі не потрібно.Очікувана загальна тривалість ефіру - приблизно година чи півтори.Реквізити для донатів будуть опубліковані в групі.Ті, хто приєднуються безкоштовно, можуть віддячити подякою через коменти та поширенням допису або запрошенням друзів на практику, або у групу/ канал МетЛа 🌹✨З найкращими побажаннями,#ОксанаФранцева
КОРИДОР ЗАТЕМНЕНЬ 7-21.09 👀 : Чому його не варто лякатися, а що натомість корисно робити 👈Заходьте, зараз все буде 👻*По-перше, пригадаймо, що таке насправді затемнення?Це той особливий момент, коли небесний вовк Хаті раптово наздоганяє візок Мані та проковтує місячний диск (бо 7го вересня затемнення місячне).У цей момент люди у Мідгарді, знервовані поточним життям, обурено здіймають руки із галасом: Зрада! Ганьба! От цього лише не вистачало!.. і інше, в такому же дусі.І Хаті такий - оп! - упускає обсмоктаний Місяць із пащі./звісно Місяць миттєво очищується, не залишається й краплини слини/Мані встановлює світило на місце та незворушно продовжує рух.На фото ви бачите, як він виговорює Хаті за дурну поведінку.Коротку стрижку для чогось любому Мані додали, оголений торс та кубіки пресу 🫣 - це я прям не знаю, це фантазії автора. Але в усьому іншому композиція та, що треба, - збережіть цей малюнок, і завтра, упродовж дня (і навіть в наступні дні, якщо буде потрібно), щойно відчуєте смуток, бентегу, розпач чи страх, вставайте в позицію Мані, притримуючи однією рукою повід коня, повертайте голову назад, робіть зупиняючий жест та кажіть НІ 🫷Побачите, як прям одразу відпустить ✨Завтра матиму більше часу і напишу про корисні практики впродовж "Коридору" 🌹 Слідкуйте за оновленнями у цій групі.Ставьте 👍, щоби їх не пропустити.Обіймаю, бажаю вам світлого дня🫶#ОксанаФранцева
Приваблення грошей VS Грошовий олень: Порівняльний аналіз двох амулетів🤜🤛коротка версія, про найважливіше*1) #Рунічний_став ПРИВАБЛЕННЯ ГРОШЕЙ підсилює/ наповнює грошовий потік (Феху), який людина має перетравити, обробити, розподілити - однім словом, впоратися з потоком, на щастя, добробут та на подальше зростання.Руни Інгуз та Совуло сильно цьому сприяють, але:даний став не працює з розширенням свідомості і загалом не впливає на персону, він створює можливості та покращує шанси на фінансовий успіх та продуктивність. Теоретично, його підсилений потік може стати занадто великим завданням, якщо людина-суб'єкт, з якихось причин, до нього не готова (згадайте старий мульт "Золота антилопа", там був один падишах).Але для персони, що вміє/ готова керувати потужним потоком, лише чекає на його відновлення, щоби включитись в процес, цей став працюватиме оптимально 👌*2) ГРОШОВИЙ ОЛЕНЬ:по-перше, тут ми бачимо людину (руна Манназ), яка потребує благословень у справі збагачення та захисту з боку вищих сил, в процесі збереження та примноження її доходів.Людину, яка готова визнати власну недосконалість в фінансовій темі та потребу у допомозі й розвитку від мудрих богів. Таким чином, разом із потоком, вона отримає розуміння, безпеку, корисні підказки.*У першому випадку, носій ніби проголошує: Я сам-з-вусам, все вмію-знаю, лише потребую вливання грошей.У другому - просить також про комфортні умови, про захист від ризиків та набуття нового успішного досвіду.Назватися оленем не соромно 😉, якщо розраховуєш на прогрес.І звісно, це розумніше, ніж прикидатися, ніби ти - падишах, якщо ти поки що не є падишахом.Десь така ідея приблизно 🤓*Обидва амулети ще є у наявності, Грошових оленів - трошки більше, Приваблення грошей - 1-2🌺
Тлумачення, тобто відповіді до вчорашнього допису #чотири_підказки від рун - ШО З ГРОШИМА?*Заходьте, читайте уважно, будь ласка, не забудьте про 👍, щоб допис побачили всі, кому він потрібен ❤️*Тож, тим, хто обрав №1 - нижні лапи та хвіст - руни радять:поцікавитися новими методами, зазирнути під кожен камінь, постукати у ті двері, куди вас не впускали раніше, або ви не наважувалися постукати, - от саме зараз прийшов слушний час. Бо ви побачите, зможете чи дізнаєтеся про щось таке, що виведе вас на інший рівень, варто лише відкинути упередження та подивитися на можливості ширше 💋*Тим, хто обрав №2 - верхні лапи з монетою - руни радять:зосередитись на рекламі, піарі та всьому, що з цим пов'язано, підкреслити свої цінність, переваги, чесноти, збільшити власні амбіції, відкинути скромність, вийти у центр уваги та сказати "Ось я!". Також корисним може бути привертання суспільної уваги до вашої теми, із різних позицій, та різнобічне дослідження актуальних питань, але якщо треба сформулювати пораду одним словом, воно буде "Сяй!"*Тим, хто обрав №3 - голова + корона - руни радять:розставити пріоритети, відділити головне від другорядного, потім вікласти це другорядне до кращих часів та зосередитися на головному. Вам варто спростити задачу та зменшити рівень очікувань, щоби досягнути успіху, за наявних обставин. Спробуйте подивитись на задачу під творчим кутом, розглянути нестандартні підходи та поєднати те, що зазвичай не поєднують, у власних стратегіях, і ви побачите додаткові можливості 🌹 *Тим, хто обрав №4 - крила - руни радять:дозволити собі брати ресурси/ допомогу/ підтримку від інших, брати та засвоювати, використовувати, накопичувати, дуже вибірково віддавати, ваша найперша задача - відкритися на прийом (очевидно, що з цим є якась складність),друге завдання - просити про ресурси та допомогу, якщо вам не дають просто так (це зазвичай складніше, ніж просто брати),третє завдання - казати НІ тим, хто у вас щось хоче взяти, якщо у вас недостатньо. Це не назавжди, це саме на зараз, коли ваша ситуація покращиться, ви знову будете віддавати, як звикли робити це.Мова не лише про гроші, а про всі життєво необхідні ресурси, в тому числі, про ваш час.І четверте - спробуйте попіклуватись про себе, свій комфорт та потреби, трошки більше, ніж зазвичай. Хоча би найближчим часом 🌟*Якщо у вас залишилися запитання, або з'явилось багато нових, запис на особисту консультацію існує, черга приблизно 1 тиждень 🦄 Обіймаю, з найкращими побажаннями.Ваша подяка - це лайк та, можливо, комент 🔥#ОксанаФранцева