ЛЮДИНА СТИХІЇ ВОДАТипові ознаки 🌸:- чутливість, вразливість, великий спектр нюансів у почуттях- емпатичність, ризик втрати емоційних кордонів, коли чужі почуття переживаються, наче свої, здатність "відчувати" людину та інтуїтивно налаштовуватись на спільну хвилю 🌊- потяг до усього гарного, стильного, естетично прекрасного- схильність приділяти увагу декору, дрібним елементам у одязі, просторі - на відміну від Землі, не з міркувань користі, а з міркувань красоти- схильність та любов до романтизму у проявах почуттів- уважність до власного стилю ти вигляду- водяним людям подобається Інстаграм, він переважно на них розрахований- якщо ви вибрались з друзями на природу, що спершу робить людина стихії Вода? Фотографує на згадку усю цю красу, що є навколо, у тому числі себе - на фоні кущів, квіточок, водоспадів- схильність "розтікатись" та застрягати у почуттях (наче річка, що вийшла із берегів та вкрила тонким шаром широке поле)- якщо залишатись так надто довго, стан перетворюється на "болото"- тонко розвинена інтуїція, схильність до видінь, віщих снів, яснобачення- багата уява, артистизм, творчі здібності в сфері мистецтв- перед важливою справою/ виходом з дому/ початком будь-чого, потрібно ввійти в відповідний настрій, налаштуватись- через це людям стихії Води потрібно більше часу- й вони погано орієнтуються в часі, тому часто запізнюються; якщо людина Води каже вам "5 хвилин" - це може бути будь-який відрізок часу, залежно від її стану та ситуації- люди стихії Води є найкращими музами, надихачами та групой підтримки- із людей Води виходять гарні вчителі, вихователі, психологи та люди інших "допоміжних" професій. Але щоби захищати кордони та до купи збиратися, їм потрібна наприклад ЗемляТепер про ДІМ людини Води💒- там квітнуть живі квіти у горшиках, а неживі квітнуть у вазах- на стінах висять малюнки, світлини та стильні штучки, привезені з далеких країн- драпіровки, китиці на шнурах, ламбрекени та шовкові штори вигадали люди Води- ванна зі свічками, арома-маслами (бокалом вина) та купа баночок з тюбіками для догляду за красою- в оселі має бути низький зручний диван, на якому можна лежати на подушках, у халаті, та мріяти/ слухати музику/ читати книжку/ заліпать в Інстаграм чи ТікТок- коли люди кажуть: в цій оселі помітна присутність жінки, вони зазвичай мають на увазі саме присутність жінки Води (до речі, вони можуть помилятися, й це може бути не жінка))❤️Яку кількість пунктів ви помітили у себе?Якщо хочете чимось доповнити, коментуйте ⬇️Обіймаю, бажаю кращого дня#ОксанаФранцева
ЛЮДИНА СТИХІЇ ПОВІТРЯ: ми продовжуємо започаткований тренд.👉 Вгадайте із двох разів, чому на ілюстрації немає людей?/Напишіть вашу версію у коментах, це буде цікаво ⬇️/*Я намагалася знайти інтер'єр "ідеального" дому Повітря, і, знаєте, сильно втомилась шукать, адже на більшості подібних світлин невгамовна рука дизайнера розкидала або барвисті подушки, або романтичні штори, бокали вина на столі, або інстаргармну дівчину, що томно дивиться в далечінь. Чому у моєму будинку сидить незнайома дівчина?Це бісить - як засохлі хлібні крихти у ліжку. Або як пісок, що притягнули із пляжу у дім.Хоча... я припускаю, що не всіх це дратує. А подушки та шовкові фіранки можуть бути важливой частиной життя 🤫*Ну що, ви вже написали ваше припущення, чому на ілюстраціях немає людей? ⬇️*Ідеальний дім для людини стихії Повітря, це:- багато вільного місця (багато повітря), як в середині, так й перед вікном (дуже подобаються скляні стіни із видом на океан, але можуть бути варіанти - наприклад високий поверх і небо) - порожні стіни та вікна без фіранок- мінімальна кількість меблів та предметів декору- прямі лінії, натуральні кольори та матеріали- віддаленість від туристичних місць, сусідів, міської метушні- тишаНі, не так:- ТИША*Тепер про характерЯкщо ви - людина стихії Повітря, то ось:- у вас не дуже розвинена емпатія, але ви багато усвідомлюєте- ви можете багато чого пояснити, навіть якщо ви не є експертом, просто ви вмієте гарно пояснювати 🤣- улюблений ваш вид гумору - це сарказм- ви не дуже успішні в керуванні світом речей та грошей, тому не накопичуєте, щоб не ускладнювати- ви насолоджуєтеся процесом викидання сміття та непотрібу- домашні рослини у вашій оселі погано ростуть, і зрештою їх забирає на порятунок людина стихії Земля, яка сама ж вам їх подарувала- бо ви б ніколи не додумались купити їх додому самі- бо інша жива істота у вашій оселі має сумнівні права на існування- у цьому пункті є виключення, вони стосуються дітей чи партнера, з яким ви в стосунках- у людини стихії Повітря навряд чи буде багато дітей- навіть якщо ви в стосунках, вам потрібне місце для усамітнення- парадоксально (ніт), але ви ефективний комунікатор, у сенсі зв'язків, домовлянь та робочих справ- у вас десятки, сотні гарних друзів, але одного "справжнього" друга нема, можливо ви б засмучувались, але вам немає з чим порівняти- ви гарно відчуваєте час і запізнюєтесь на зустріч лише навмисно- ваш улюблений спосіб відновлення - відлітати в інші світи- через це ви маєте ризик зловживання психоактивними речовинами та трансовими практиками (напевно ви в курсі)- мозок - ваша ерогенна зона та місце важливіших подій, тому вам корисно час від часу повертатись у тіло та зазмелятися На цьому зупинимося, а ви напишіть, скільки відсотків у вас? ⬇️Чому на світлинах немає людей, вже написали? Обіймаю вас ніжно, із своєї квартири з порожніми стінами 😄 і бажаю гарного дня#ОксанаФранцева
ЧОТИРИ ПОТОКИ: Чаклунська медитація на Остару (20 березня), свято Світла і Темряви, Життя та Смерті, Зими та Весни, - відбудеться практика Благословень від чотирьох богинь 🌟Для всіх, хто стоїть на Перехресті. Уперто тримає баланс. Шукає гармонію. Чекає на перепочинок... Для всіх, кому потрібно більше сил та наснаг для Життя 🫶Список учасників:явиВогняна богиня Сінмара богиня Ран, Мати-Вода, богиня Хель, що проявлена у Повітрі,тепла Матінко Йорд, богиня ЗемляВам знадобиться:склянка питної водиквітка 🌺 без стебласвічка600 гривень у якості подяки за Ритуал 👈 можна більше, якщо ви відчуєте, що так требаДе відбуватиметься практика?В окремій групі в фейсбук: створю та надішлю вам запрошення.Коли?20 березня 2025, о 20:00 за Київським часом.Онлайн (відео), запис БУДЕ ЗБЕРЕЖЕНО і доступ до групи також: якщо ви не встигатимете на ефір, то зможете доєднатися до нашого Кола навіть після закінчення.Запис участі відкрито уже 👇👇👇 - у коментах, або в особистих повідомленнях. Цю закриту групу я створю найближчим часом та почну додавати усіх, хто підтвердить своє бажання.Буду рада зробити це з вами разом ❤️Обіймаю. До ресурсної зустрічі#ОксанаФранцева
Захисна МАНТИЛЬЯ: сьогодні, замість Рунічного прогнозу, буде термінове повідомлення, а щотижневий прогноз буде, скоріше за все, пізно в вечорі, або вже завтра з ранку.Повідомлення адресоване українкам/ українцям, дотичним до магії 👈/Представникам дружніх іноземних країн - можна не зважати, вас не стосується. Представникам країни-оkуnанта, якщо вони підглядають, - краще одразу йдіть наxyй, бо подальший текст небезпечний для вас. Або читайте, якщо хочете перевірити 😀/До суті справи.Зараз відбувається магічна атака, що зачіпає багатьох з нас. Напевно третій річниці присвячена, я хз, це не дуже важливо. Важливо, що багато хто виявився недостатньо захищеним і тепер відчуває себе фізично погано - щось болить, щось загострилося, нема сил і т. ін.Тепер ви знаєте, що ви - не самі.Прямо зараз беріть цілющу мантилью і загортайтеся.Вона закриває дірки у вашому контурі, лягає ніжним мереживом з усіх боків, створює безпечний простір для зцілення всередині та залишається в якості захисту на вас у наступні 2 дні.Тим часом подумайте про власний подальший захист, будь ласка. Попіклуйтесь про себе. Бо загроза вірогідно не остання.Коли огорнетеся у мереживо, не забудьте видихнути у бік во.рог1в ту гіркоту, що відчуваєте в роті. З силою видихніть.Віяло: якщо навіть у білому мереживі ви почуваєтеся не сто відсотків в безпеці, розгорніть перед собою золоте віяло, і хай воно так побуде.Все. Ваша подяка може бути висловлена у вигляді вподобайок та у коментах 🤝Поділіться з знайомими нашими. Бережіть себе.#ОксанаФранцева
5 незрозумілих питань від клієнтів 👈під час магічної консультації😇та як з ними працює сучасний маг*1. Чи варто мені (щось) робити?- Я, руни та всі інші, крім вас, хз, що ви вкладаєте в формулювання "чи варто". Тому переформульовуємо на "Що буде, якщо я зроблю ...?" та далі вивчаємо відповіді.2. Скажіть, це - МОЯ людина? (Скажіть, він - ТОЙ самий?)- І знову: хз, що ви вкладаєте в це. Доволі часто ви й самі хз, тож на визначення дефініцій може піти не одна година. Тому вам будуть запропоновані варіанти: Що він відчуває до мене? Які в нього наміри...? Як я буду почуватися поруч з ним, якщо наші стосунки триватимуть?... та інше.3. Навіщо мені ця ситуація? 👀Напевно ви хотіли спитати щось про "кармічні уроки", спокутування провин чи іншу сумнівну хєрню, якої я не дотримуюсь. Це може бути викликано бажанням отримати хоча б щось корисне із жопної ситуації, що спіткала вас. Хоча би досвід, а з ним і гарантії, що подібне не повториться. Якщо ви вірите, що так це працює, я запропоную вам формулювання "Чому мене вчить ця ситуація?" або "Який висновок я маю зробить?"4. Чи суджено мені ...?Це запитання натякає на невідворотність Долі, на визначеність майбутнього, і ви цим монолітом цікавитеся, хоча мені незрозуміло щоб що. Натомість я вважаю, що ваше майбутнє залежить від ваших персональних рішень та дій, і ми вивчаємо усі ресурси та вірогідності, щоби якнайкраще цим скористатися.Щоби ви могли скористатися.Бо фаталізм - це найгірше із усього.5. Що мені потрібно насправді? 👻Одразу рояться рої запитань, які можна вам поставити для уточнення, але я вкотре згадую, що не працюю психологом, тому ми почнемо з чогось зрозумілого й в процесі до головного дійдем.*Взагалі можете не хвилюватися та приходити з будь-якими питаннями - для того й ваш маг-консультант, щоби допомогти їх сформулювать. Та вигадати купу нових, для прояснення деталей.Щоби ваші рішення були обгрунтованими й відповідальними, а контроль над Долею залишався у ваших руках #ОксанаФранцева
ЛЮТИЙ - місяць вовків, крові, нового молока, ягнят, зимових вітрів, насіння та перших паростків.Головні боги цього часу: Володарка Ангрбода, її син вовчий принц Фенрір, Хаті та Сколль, весь вовчий Клан Залізного лісу, Матінка Йорд, небесна годувальниця Аудумла.Кольори місяця: сірий, чорний, червоний (як кров), білий, коричневий (колір землі), блідо-зелений.Ресурси: вовча стая (братерство, сестринство, оточення своїх та їхня підтримка), агресія, лють, щирість, молоко та материнське тепло. Фактично у лютому ми бачимо одразу дві сторони Матері: Мати-Вовчицю та Мати-Корову/ Вівцю/ Козу (адже існує також Хейдрун),темна природна магія: чаклунство на крові, землі, їжі,обертні, особливо вервольфи, - йотуни Залізного лісу, що можуть познайомити вас з вашою тваринною сутністю,шаманські практики та спілкування з Тотемом,теплі тілесні контакти, обійми та піклування про інших живих.Корисна діяльність:аналіз ресурсів, підготовка насіння, планування продуктивного року, захист слабких, гуртування з своїми.Властива їжа:м'ясо та молочні продукти, зелень, насіння, горіхи, випічка, каші з зерна. Звуки лютого: вітер, вовчий вій, хрускіт криги, дзвін струмків, блеяння ягнят.Свято 1 лютого - зелений Імболк, що нагадує про невідворотність весни та відродження.Вітайтеся, друзі ☺️ Приготуйте на завтра щось смачненьке та пригостіть ним своїх. Бережіть себе та будьте здорові 🌹#ОксанаФранцева
НАСІННЯ ІМБОЛКА ✨/Вітання, практика + рунічний розклад/1. #Імболк - прийдешнє свято Колеса Року (відмічається 1 лютого), в Північно-європейській традиції - початок весни. Завчасний початок, оскільки справжнього тепла ще немає, втім сонце вже впевнено піднімається догори, тривалість днів збільшується, пташки співають веселіше, природа пробудилася (в місцях, де спала), і люди також готуються до нових справ, нового господарського сезону, рахують наявні ресурси, вимірюють землю. Одной з найважливіших речей на Імболк є огляд насіння, як джерела нового життя 🌱 Те, що ти підготуєш у лютому для посіву, те й буде посаджено в землю пізніш, те й буде проростати, рости, зріти та принесе відповідні плоди. Тому дні Імболку - це період аналізу, зваження та планування. Вітаю вас з цим 🌷🌷🌷2. Святкова магічна ПРАКТИКА 🎋 /її можна робити й повторювати сьогодні чи в будь-який день на початку лютого/Подивіться на цю картинку.Побачте пташку, що дзьобає місячний диск, шкребе лапками, шурхає пір'ям, видобуває сяючі зерна майбутніх дарів. Наблизьтеся до неї... ще ближче... доторкніться очима, перетворіться на пташку, відчуйте нерівну поверхню під лапками, крихку, наче твердий сир. Вхопіть її запах та смак, впіймайте вібрації - використовуйте всі доступні органи відчуття. Зробіть кілька рухів ногами та дзьобом та нашкребіть собі правильну грудку зірок - магічного насіння, що ви зможете зібрати та посадити у землю, разом із своїм. На радість, на удачу, на добробут та успіх.Вправу можна повторювати, для закріплення, кілька разів.3. Рунічний РОЗКЛАД: для тих, хто бажає, протягом наступних двох тижнів, зроблю його та пришлю вам детальне голосове 🍀Чотири руни - чотири відповіді:- Насіння, яке вже проросло (і ним необхідно займатися)- Насіння, що не враховане (але ви можете скористатися ним)- Насіння, яке поки що не готове (тут знадобиться терпіння)- Насіння, що вам з неба впаде (можливо те саме, що ви нагрібли лапками, або інший дарунок богів).Вартість розкладу - 950 гривень, замовити можна в коментарях чи в ПП.Вітаю з прийдешнім Імболком 🔥Обіймаю вас.Ваша я,#ОксанаФранцева
ДЕРЕВА: магічний погляд ✨Якщо ви проходите/ проїзжаєте повз високих дерев, але ніколи не дивилися на них іншакше, ніж на просто дерева, то спробуйте уявити, що це - казкові велетні, з душею та розумом, що дивляться так само на вас, представники багаточисельної раси, що з давних давен живе поруч із людством.Це просто ментальна вправа, яка допоможе налаштувати вам своє сприйняття та відкрити більш широко очі.Ніхто не стане сперечатися із тим, що дерева живі. Оскільки вони ростуть, помирають, народжують, дихають, живляться... Тобто мають усі ознаки живих істот. Напевно більшість сучасних людей навіть здатна визнати існування в дерев живої Душі, хоча не певна, що під цим розуміти. Що зміниться, якщо подивитись на них із магічного простору?Те, що є на поверхні: усі дерева - природні духи, створіння, діти Матінки Землі та напяму пов'язані з богами, що її уособлюють - у Скандинавському всесвіті це Матінка Йорд.Так само вони пов'язані з Духами місця, є іхніми представниками, вартовими, служителями. Окремі дерева набувають особливої сили, якщо знаходяться у особливих місцях та/ або живуть дуже довго. Кожне дерево має власну душу та особистість, набір певних рис, що дуже помітні при якісному контакті.Деякі дерева насправді є богами-велетнями (йотунами), які обрали подібну форму життя - ви можете їх відчути, якщо вони цього захочуть.Не всі маги здатні спілкуватись з деревами, не кажучи вже про людей. І не всім воно треба.Найперші риси (найяскравіші), що є спільними для різних дерев - це гідність та щирість. Висаджувати нові дерева та піклуватись про сади, парки, ліси - дуже корисна практика, що ефективно зцілює людську душу та покращує Вірд ❤️Розкажіть про свій досвід ⬇️ та будьте благословенні#ОксанаФранцева
#Рунічний_прогноз для наступного тижня - з 20 по 26 січня 2025: руна Іса 💎*Руна льду віщує завмирання розпочатих процесів, зупинку/ фіксацію/ консервацію - оберіть слово, яке більше подобається. Добре, що лише десь на тиждень. Другий позитивний момент - стан речей буде збережено, що убезпечить від суттєвих втрат. Щоправда і на покращення сподіватись не варто. Найбільш дієва стратегія - спрямувати увагу на вже опанований простір, приділити її собі, своїм станам, думкам, впорядкувати невпорядковане (криштальна руна системності буде у цьому нам помічна), проаналізувати, інтегрувати, подумати про стратегію, створити корисні правила... Емоції мають охолонути, що дозволить більш повно використовувати ментальний ресурс. Побічним ефектом може відбутися зниження температури в прямому сенсі, а також її суб'єктивного сприйняття, тому використовуйте правильний одяг, гаряче питво, теплі обійми. В складних випадках звертайтеся по підтримку до снігових йотунів, якщо з ними знаєтеся, або до королеви Скаді ❄️Завтра спробую записати для вас Криштальну медитацію та викласти на Ютюб 🫶Бережіть своїх та себе, та будьте здорові ❤️#ОксанаФранцева
Від мене вимагають, тому я напишу 🦋, незважаючи на пізній час, але раптом для вас це занадто - не зважайте і далі гортайте.ЯКЩО ВИ ПОГАНО СПИТЕ вже десь тиждень або біля того (в сенсі: гірше, ніж спали раніше), без очевидних причин, і не знаєте, що з цим робити, існує припущення, що ви потрапили в резонанс, через особливу чутливість. І до вас намагається увійти певний потік - назвемо його "інформація" - який наразі є надто важким для сприйняття тобто прийому. Бо воно теоретично не мало чіпати настільки широкий загал, але чомусь зачіпає. Щоби не ускладнювати: є два протилежні рішення, як в цьому собі зарадити. Оберіть, яке вам підходить, зробіть та повертайтесь до сну.1) Заблокувати чутливі зони.Перед сном вмийте обличчя холодною водою та потім ніжно витріть. Заплющіть очі, візьміть до рук м'якого чарівного рушника (уявного) та оберніть їм свою голову, на кшталт хустки або тюрбану, включаючи вуха. Простягніть долоні вперед, зберіть кінчиками пальців кілька солодких краплин сон-трави та покладіть на повіки й обличчя. Далі - вдягніть м'якенькі захисні рукавички (шовковисті, наче котячі лапки) та йдіть собі спать. Очі можете розплющити, коли доробите, можете прямо так й засинати - якшо робили у ліжку. Важливо: місяць, що зараз на небі, не має світити на вас у вікно, тому, перед тим, як лягати, закрийте штори, якщо вони були відкриті.Все.2) Відкрити канали, протерти локатори, налаштувати прийом - якщо ви вважаєте, що вам це потрібно.Важливо: ви приймаєте рішення самостійно і відповідальність - на вас. Я не обіцяю нічого конкретного, але розблокувати - це другий варіант дій, протилежний. Щоби почати спати.Прийняти потік - не значить усвідомити чи зрозуміти, але зайва напруга піде, і ви станете провідником, доєднаєтеся тбм до спільної справи. Якщо ви вважаєте, що вам точно треба.Що робимо:влаштовуємося зручно (можно у ліжку), заплющуємо очі (щоби не відволікатись) та починаємо м'яко масувати своє чоло кінчиками пальців (можете і шкіру під волоссям помасувати, якщо захочете, - це допомагає зняти напругу), закінчуємо масаж, розташувавши пальці обох рук на чолі, навколо очей за такою схемою:мізинці - між брів, в зоні "третього ока", великі пальці - на скронях, всі інші - на чолі. Тримаємо так кілька секунд.Потім беремо себе за мочки вух та обережно тягнемо їх в напрямку вниз і назад (в бік потилиці), м'яко, не сильно, - відкриваємо вушні канали. Знову лише кілька секунд.Далі кладемо ведучу долонь в зону сонячного сплетіння та вирощуємо там красиву та пишну квітку, яка пульсує, повільно розгортаючи пелюстки.Потім складаємо долоні одна до одної та легенько стискаємо, відчуваючи диве тепло (тримаємо кілька секунд і відпускаємо).Робимо повільний видох із глибини себе, в напрямку вікна, вкладаючи у цей видох своє вітання "Це - я".Все. Лягаємо спати. Якщо щось насниться та запам'ятається - зранку обов'язково це запишіть. Якщо не запам'ятається нічого - значить так треба.Не треба хвилюватися, в будь-якому випадку.Розслабтеся та гарно спіть.Якщо хтось з ваших знайомих також погано спить останніми днями - розкажіть йому про оце#ОксанаФранцева