Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - мені
Додано 14 лип 2024

мені

@meniiiiiiiiiiiiiiii
Кількість підписників: 70
Фото: 725
Відео: 108
Посилання: 159
Опис:
"мені" - це канал для висловлення анонімної думки!! registration - @yatukiportfolio vp - @vpmeniiii
Джерело

мені | хочеться запитати у вас яку назву для цієї пісеньки придумати(⁠≧⁠▽⁠≦⁠)...

Логотип телеграм спільноти - мені мені @meniiiiiiiiiiiiiiii
77 Охват/переглядів 2024-10-01 17:43 Повідомлення №10625
хочеться запитати у вас яку назву для цієї пісеньки придумати(⁠≧⁠▽⁠≦⁠)🔽Куплет 1:Втекли в ліс, мов у мрії,Змарнувавши всі надії.Там, де тиша, немає слів,Залишився лише пташок спів.Приспів:І знову серце б'ється в ритмі, В забутті мрії блукаєм безслідно.Ти і я, разом, в безмежні ночі,Забудемо все, що ранило очіКуплет 2:Тіні грають на стежках,Наші спогади, як вітри в полях.Я не знаю як нам бути,Може краще все забути?Приспів:І знову серце б'ється в ритмі, В забутті мрії блукаєм безслідно.Ти і я, разом, в безмежні ночі,Забудемо все, що ранило очіКуплет 3:Вітер шепоче таємниці,Згадки в серці, мов сни в нічній тиші.Кожен крок — нові надії, В тиші знайдемо ми свої мрії.Приспів:І знову серце б'ється в ритмі, В забутті мрії блукаєм безслідно.Ти і я, разом, в безмежні ночі,Забудемо все, що ранило очіПриспів:І знову серце б'ється в ритмі,  В забутті мрії блукаєм безслідно.Ти і я, разом, в безмежні ночі,Забудемо все, що ранило очіПриспів:І знову серце б'ється в ритмі,  В забутті мрії блукаєм безслідно.Ти і я, разом, в безмежні ночі,Забудемо все, що ранило очіПриспів:І знову серце б'ється в ритмі,  В забутті мрії блукаєм безслідно.Ти і я, разом, в безмежні ночі,Забудемо все, що ранило очіУ мене вже є декілька варіантів, але ще й хочеться почути ваші варіанти(⁠◕⁠ᴗ⁠◕)