Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Melnyk TV
Додано 14 лип 2024

Melnyk TV

@melnyktv
Кількість підписників: 279
Фото: 6,000
Відео: 1,490
Посилання: 2,290
Опис:
🇺🇦 Завжди на захисті правди!
Джерело

Melnyk TV | На східному фронті без змін. На жаль, те що я казав ще місяць назад ві...

Логотип телеграм спільноти - Melnyk TV Melnyk TV @melnyktv
133 Охват/переглядів 2024-10-21 03:11 Повідомлення №8859
На східному фронті без змін. На жаль, те що я казав ще місяць назад відбулось. На Курахівському напрямку ворог захопив територію східніше р.Вовча, втім це було прогнозовано ще після втрати Карлівки.Також противник зумів зайти в населений пункт Гірник, що є ключовим в обороні території на північ від Курахівського водосховища. Не думаю, що ми зможемо його втримати і краще вже зараз думати про нові оборонно-фортифікаційні лінії на рубежах Новоселидівка-Іллінка.На Часоярському напрямку противник намагається охопити з флангів саме місто і попри героїчний спротив наших хлопців противник має обмежений успіх.На Курському напрямку відбулось те що я сказав ще 10 днів тому, після прориву нашої оборони під Любимівкою, Ольгівка з Крем'яним опинилась в напів оточенні і було лише питання часу, коли росіяни нас виб'ють звідти. Продовжую наголошувати, що противник буде намагатись просунутись до Малої Локні, щоб відсікти від основних сил наше північно-західне угруповання в курській області.Наголошую, що держава зараз, як ніколи забов'язана увімкнути рупору пропаганди. Ми маємо пробудити в людях бажання битись за майбутнє своїх родин. Від "бусінок", який зловили, хєр зна як підготували і відправили на фронт толку дуже мало. Роліки з довгоногими дівчатами і нарізка папурі вже не допоможуть. Тільки жорстка пропаганда. Кожен український чоловік має зрозуміти, що на полі бою смерть імовірна, а в тилу і без зброї з приходом ворога - гарантована.Ну і починайте вже якось закінчувати призначати квадратноголових на посади тільки тому, що вони гарно рапортують. Війну виграє солдат, а не рапорт і саме з солдатами в нас зараз катастрофічний дефіцит.