Джерело
Melnyk TV | Те про що казали більшість тих хто хоч розуміє в ситуації на фронті ві...
223 Охват/переглядів
2024-10-02 04:00
Повідомлення №8834
Те про що казали більшість тих хто хоч розуміє в ситуації на фронті відбулось - росіяни захопили Вугледар.Це відкриває росіянам перспективи охоплення Курахово з заходу, що дуууже ускладнить нам задачу по втриманню цього важливого укріпрайону.Але важливе інше. Ми маємо визнати, що свіжемобілізовані солдати у своїй переважній більшості не здатні виконувати задачі, які на них покладаються. І єдиний вихід компенсувати цей факт - це технологічність і перевага в озброєнні. Ні те, ні інше не можливо хоч якось наблизити без американського озброєння, а також мобілізації всього українського суспільства і держави. Тобто одні мають перестати втомлюватись від того, що сидять на дупі рівно, інші мають перестати займатись творити діч на тендерах, ВІД.БАТИСЬ від бізнесу і перестати толерувати ухилянтам. Тоді шанс є.Хоча є ще четверті, ці паркетні командири мають зрозуміти, що "нових не пришлють". Все. Лавочка закрилась. Якщо не берегти єдиний ресурс, який в нас лишився - солдата, то воювати за два роки буде фізично нікому. Ми просто не зберем з-під плінтусів тих "не народжених для війни".Честь!