Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Melnyk TV
Додано 14 лип 2024

Melnyk TV

@melnyktv
Кількість підписників: 279
Фото: 6,000
Відео: 1,490
Посилання: 2,290
Опис:
🇺🇦 Завжди на захисті правди!
Джерело

Melnyk TV | У 2023му році 1.5 тисяч військовослужбовців засуджено за статтею СЗЧ (...

Логотип телеграм спільноти - Melnyk TV Melnyk TV @melnyktv
2 000 Охват/переглядів 2024-07-16 13:19 Повідомлення №8609
У 2023му році 1.5 тисяч військовослужбовців засуджено за статтею СЗЧ (самовільне залишення військової частини). Що стоїть за цими цифрами? Ну по-перше фактів СЗЧ реально більше разів в 25. Адже рапопт про СЗЧ подається вже тоді, коли після всіх спроб і вмовлянь солдат не повертається до підрозділу. А на це інколи йдуть тижні.Потім коли рапорт написаний і матеріали передані в ДБР, солдат може передумати чилити на гражланкє і повернутись, і справи згортаються. Тому до активного провадження доходить лише 1/3 У 2023 му за рік їх було тисяч 15000, у 2024му думаю стан ще гірший.З усього цього до підозр і вироків доходить не більше 1.5 тисяч справ, і більшість це чуваки які просто попались або через адмін правопорушення, або ТЦК вдома помилково злапали. І це ті затяті хлопці, які навіть перед страхом вироку відмовились повертатись у свої частини.В сзч ідуть в основному солдати і сержанти з бойових підрозділів. Причини в усіх різні,когось дістало рік сидіти без ротації, хтось посварився з командиром, в когось жінка закотила черговий скандал. Остання причина це 4/5 всіх випадків)Для армії це величезна проблема. І прогресія намічається жахлива. У 2022році по СЗЧ мали близько 6000 проваджень, у 2023му близько 15000, у 2024му станом на зараз вже 14 000.Але як я зазначив мртивація "боюсь вмирати" не є первинною, а відповідно боротись за розум і серце солдата і його родини. Психологи мають виконувати функції не просто гарних зєхлопчиків ідівчат у штабі, а щоденно працювати з особовим складом і їх родинами. Саме відчуття не справедливості і не захищенності "тилу" змушує солдати вчиняти ганебний злочин. Офіцери МПЗ з цим не справляться, адже через тиск паперової армії, вони перетворені на діловодів, і рідко коли можуть підняти голову щоб поговорити з солдатом про патріотизм. Та і взагалі, небагато хто з них елементарно вміє говорити про такі речі...Цей пост не про те що все пропало, а про те що наша люба Сухопутка має займатись не форумами, де гарні тактикульні БПЛА-ки розповідають, як будуть палити ворогів, а вирішувати дууууже складну ситуацію з особовим складом піхоти. Адже хто б як не випендрювався, але саме вони витягує на собі 2/3 всього гівна війни