Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Melnyk TV
Додано 14 лип 2024

Melnyk TV

@melnyktv
Кількість підписників: 279
Фото: 6,000
Відео: 1,490
Посилання: 2,290
Опис:
🇺🇦 Завжди на захисті правди!
Джерело

Melnyk TV | Російський "великий літній наступ" провалився. Так ми відступаємо, так...

Логотип телеграм спільноти - Melnyk TV Melnyk TV @melnyktv
1 120 Охват/переглядів 2025-08-09 07:23 Повідомлення №9484
Російський "великий літній наступ" провалився. Так ми відступаємо, так противник малює графіки із тим, що швидкість просування збільшилась, так наша армія знаходитьмя не в ідеальному стані, і тут величезна заслуга окремих дуболомів на різних щаблях військового управління і політичного керівництва, яке вважає, що воно хоч трошки компетентне у справах війни.Путін розуміє, що він не може перемогти українську армію зараз, ці зранені побиті бульдоги, ще готові вчепитись в кадик кремлівському карлику. Армію треба розвалити, а для цього потрібне перемир'я. Тому зараз з усіх боків несуться розповіді про готовність карлика до перемовин. Все це органічно лягає на бажання Трампа по-швидше забути про українське питання. І слава Богу, що в США йому не дозволять це зробити, ані республіканці, ані демократи, які не маючи внятної позиції щодо внутрішнього порядку денного США, концентруються на проблемах зовнішніх.Тож якби карлик і його вірні падавани не намагаись зараз тиснути на Україну, щодо прицняття формули "мир за території", Україна може спокійно дотиснути перемир'я на умовах "зупиняємось там де є".І концентруватись ми маємо не на тому, як досягти перемир'я, а що ми робимо далі? Перевибори, срач на тему хто у чому винен - це все зрозуміло. Від цього ні куди не дітись. Але, що ми будемо мати за рік:1) чи не передумають європейські партнери нас захищати?2) чи не розвалиться армія через не продуману демобілізацію?3) чи є в нас лідер, який реально розбирається у військових загрозах, які нас чекають за два роки у найкращому впадку?4) чи є хоч якісь перспективи, відбудувати ВПК і щоб наші снаряди гарно літали не тільки в уявах германа сметаніна. Взагалі, я б цього хлопця мобілізував в мінометку, щоб коло карми замкнулось.5) чи зможе запрацювати економіка, чи в нас досі буде "гетьманцевщина", де бізнес будуть сприймати, як дойних биків, коли і молока не має і задр...ють до смерті.Одним словом, питання не в перемир'ї, а в тому що робити далі, бо в нас буде максимум півтора роки, щоб підготуватись до нової війни. Наше покоління приречене воювати, і закінчимо ми ці війни на розвалинах палаючого Кремля.