Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Melnyk TV
Додано 14 лип 2024

Melnyk TV

@melnyktv
Кількість підписників: 279
Фото: 6,000
Відео: 1,490
Посилання: 2,290
Опис:
🇺🇦 Завжди на захисті правди!
Джерело

Melnyk TV | Резонанс пов'язаний з заявою комбата 1-го МБ 47 окрема механізована бр...

Логотип телеграм спільноти - Melnyk TV Melnyk TV @melnyktv
137 Охват/переглядів 2025-05-18 10:56 Повідомлення №9312
Резонанс пов'язаний з заявою комбата 1-го МБ 47 окрема механізована бригада пов'язаний не з тими речами, про які він сказав - якщо узагальнити, то "тупорилість наказів батьків-командирів". А з тим, що це все ж ідеться, про "Магуру". Поясню.Триндець з неадекватністю окремих наказів окремих командирів - це хвороба будь якої армії. Просто одні брикаються, коли їм вчергове треба покласти всю піхоту батальону в землю, інші отримують чергового "хмельницького". Взагалі гарний командир - це джедай, який вміє отримати наказ зверху, подумки послати, в реальності зробити, що можливо і в майбутньому відрапортувати так, щоб старші командири самі повірили, що наказ був саме такий і роз'їб@ли по-легкому через любов до мистецтва.Тепер про 47 ОМБр. От дуже м'яко, щоб не образити жодного солдата і офіцера, які там служать і тянуть на собі весь тягар армійської специфіки...Колись - це відверто була бригад-мрія. Так зі своїм єб@нізмом. Так, з не адекватно роздутими ніздррями сержант-генералісімуса, і не розумінням, що вони тут роблять окремих оіцерів. Але все ж це була цукерка. Шаламага, Сак, Маркус дійсно намагались створити, щось нове, з претензією на елітарність. І хто б що не казав, ця Бригада все ж дотисла абсолютно не потрібне Роботине. Шляхом великих не виправданих втрат і великою самопожертвою солдатів і молодшого офіцерського складу.Нічого з того що створювалось у 2023му майже не лишилось. Зараз це звичайна бригада ЗСУ. Зі звичайними проблемами. Але із завищенними вимогами з боку Главкома, що провокує відсутність відпочинку в особового складу. Це я дуууууже тонко.Тому резонанс від заяви трохи завищенний, але розголос дійсно потрібний, адже комбат 1МБ пішов на це заради рятуваня особового складу, а це заслуговує на найвищу повагу.Посилання на першоджерело:https://www.facebook.com/share/p/16D8gT7xfh/