Джерело
Melnyk TV | Після того як в Пирятині вбили військового ТЦК, який на думку частини ...
94 Охват/переглядів
2025-02-05 07:59
Повідомлення №9110
Після того як в Пирятині вбили військового ТЦК, який на думку частини наших народних обранців сам винен у своїй смерті, нарід попер блокувати блокпости і агресивно захищати ухилянтів.Все прогнозовано. Адже, без тотальної пропаганди щодо необхідності мобілізації до якої буде залучений не тільки Єдини марафон, а й кожний вшивий тік-ток інфлюенсер ситуація буде погіршуватись. Так само не визначеність, яку демонструє громадянин Зеленський не покращує ситуацію.Окремо слід навести лад в самих ТЦК і навчальних центрах. Розберіться з хабарями, навчить людей працювати в стресових умовах, змушуйте мобілізовани вчитись так щоб їм спати було боляче.В армії наведіть лад з "кріпосним правом", а краще скасуйте. Я розумію, що хтось там розповідав, що вже, але ніт. В мене є друзі яким по 5 раз відмовляли в переводі, бо сонце не так зійшло. Посилюйте лінію МПЗ, бо солдату треба пояснювати, що і нахіба він тут робить. Не знаю як, але посилюйте престиж піхоти. Розумію, що картинки знищення техніки дронами заводять і лайкодавні, але тягар війни тягне на собі піхота. Брудна, голодна і зла. Вони роблять результат і відповідно вони повинні мати хоча б фінансові привілеї.Приберайте "блатних" і "мертві души" з бойових посад. Бережіть простого піхотинця який всупепеч світлим ідеям і "детальному плануванню" окремих батьків-командирів ще живий і робить роботу.Забудьте про те, що в обороні війну не виграти. Ви спочатку її зробіть. А потім подивіться на приклад Першої світової. Німці перед капітуляцією здійснили не поганий наступ. Російська імперія гепнулась через пів року після "Брусилівського прориву". Наша задача зараз вистояти.Шанс на перемогу є. Війна ще буде тривати довго, з перемир'ми і без. І перемогти нас може не ворог на полі бою, а щури, які хочуть знов відчути на собі Голодомор.