Джерело
ЛНМУ імені Данила Галицького | Вчора у Львівському національному медичному університеті імені Данила ...
994 Охват/переглядів
2025-12-30 08:58
Повідомлення №1311
🎓 Вчора у Львівському національному медичному університеті імені Данила Галицького відбувся перший випуск студентів, які навчалися за освітньою програмою магістерського рівня «Менеджмент в охороні здоров’я».Випуск склали 18 здобувачів, серед яких керівники закладів охорони здоров’я, очільники громадських організацій у сфері медицини, керівники медичних навчальних закладів та практикуючі лікарі. Усі вони вже мають вищу освіту та обрали програму для поглиблення управлінських компетентностей у галузі охорони здоров’я.Упродовж півтора року здобувачі вивчали профільні дисципліни, які викладали представники різних кафедр Університету, та успішно захистили магістерські роботи.З нагоди завершення навчання випускників привітали ректор Університету професор Орест Чемерис і декан фармацевтичного факультету доцент Данило Камінський.Від імені випускників зі словами подяки виступила проректорка з наукової роботи ЛНМУ, професорка Вікторія Сергієнко.🎉Вітаємо випускників та бажаємо подальших успіхів у діяльності.