Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Таро без Хаосу | Марія Медова
Додано 14 лип 2024

Таро без Хаосу | Марія Медова

@medovamaria
Кількість підписників: 1 234
Фото: 1,010
Відео: 110
Посилання: 137
Опис:
Зв'язатися зі мною @MedovaMaria_1 Таро Академія | 4 ступені навчання | Марія Медова 🌅 Навчаю мислити як Таролог ✨ 16 років досвіду 🔱 Ставай Майстром разом зі мною! https://medovamaria.com/
Джерело

Таро без Хаосу | Марія Медова | Хто слідкує за моїми сторіс в Інстаграм, я вчора виклала фото з павути...

Логотип телеграм спільноти - Школа Таро та Магії | Марії Медової Таро без Хаосу | Марія Медова @medovamaria
440 Охват/переглядів 2024-11-02 07:52 Повідомлення №835
Хто слідкує за моїми сторіс в Інстаграм, я вчора виклала фото з павутинням на авто, яке зробив павучок за ніч на Геловін😊 кажуть, що все не просто так👌Я зробила розклад, який знак несе ці павутина для мене?І як цікаво ця трудяга, котра плела всю ніч, вийшла посередені розкладу😀Перше, що прийшло на думку Павук - "..я просто роблю свою роботу поки ти спиш🤣, тихенько, як миша на 4 кубків🫣. Сім кубків часто нас пов'язує зі сном також, тим паче на двох картах зображення Місяця👌"На дні колоди 6 пентаклів - він допомагає мені чи я отримую допомогу, від кого? Хто за цим стоїть? Спитала окремо - Колесо Фортуни💞, потужні енергії Юпітера🤩Підрахунок квінтесенції - Сонце, це успіх, потужний захист та відзеркалення негативу.Ось декілька прикмет:Захист і добробут: У багатьох культурах павуки є охоронцями будинку, тому їх присутність на авто може означати захист або добру енергію. Це знак того, що ваша подорож буде безпечною і під захистом.Фінансовий добробут: Вважається, що павуки приносять гроші та удачу, особливо якщо павутиння з’явилося несподівано. Павук може бути символом майбутніх доходів або фінансового зростання.Застереження про зупинку і обдумування: Якщо ви зустріли павутиння, це може означати, що настав час задуматися і не поспішати, щоб уникнути помилок або ризиків.Які ваші думки?