Статистика telegram каналу - @meditory

Медиторія

Subscribers: 2459
Photos: 989  Videos: 22  Links: 1240 
Надаємо послуги для медзакладів усіх ланок і форм власності: ➤ Ведемо сторінки у соціальних мережах ➤ Створюємо сайти та чат-боти ➤ Розповідаємо новини зі світу медицини ➤ Організовуємо заходи та навчальні курси ➤ Розробляємо брендбуки
2021-05-09

Кількість підписників

Середній перегляд на повідомлення

Історія змін лого

2024-06-14
2024-05-15
2024-05-12

Історія змін назви

Медиторія
2024-06-14
Telegram: Contact @meditory
2024-05-24
Медиторія
2024-05-12

Історія зміни типу аккаунта

Поки що змін не зафіксовано

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена
2022-05-25
🦟 Засіб від малярії може дати надію жінкам репродуктивного віку, які мають синдром полікістозних яєчників – СПКЯ.

🌱 У новому дослідженні похідна артемізиніну – молекули, отриманої з рослини Artemisia, яка використовувалася ще в 1596 році для лікування малярії в Китаї – допомогла полегшити симптоми СПКЯ.

🧑‍🔬 Похідна артемізиніну пригнічує один зі стероїдогенних ферментів, CYP11A1, який важливий у синтезі чоловічих гормонів. Це досягається шляхом посилення взаємодії ферменту з білком LONP1, викликаючи розпад ферменту. Підвищення рівня LONP1 також пригнічує вироблення андрогенів в яєчниках.

Ось так 💛

Джерело: Medscape

#медиторія #meditory #головнийлікар #керівникЗОЗ #керівникмедзакладу #керівниклікарні #медпрацівник #медичнийпрацівник #гінекологія #гінеколог #акушер #акушерство #акушергінеколог #синдром_полікістозних_яєчників #СПКЯ #артемізинін #лікування_СПКЯ #ліки_від_малярії
Фото до посту
Фото до посту
Що це таке? 🤔
🎓 Лікарська резидентура – етап післядипломної медичної освіти, який триває після закінчення медуніверситету та отримання сертифіката лікаря-спеціаліста.

Основне завдання:
🏥 Опанування вузькоспеціалізованих професійних компетентностей у межах певної лікарської спеціальності.

🧠 У 2024 році першою спеціальністю в резидентурі стане «нейрохірургія».
📈 З 2025 року кількість спеціальностей буде збільшуватися.

Деталі:
📅 Навчання триватиме з вересня 2024 року по серпень 2027 року.
💸 Розмір щомісячної стипендії становитиме 16 тис грн.
🏥 Практична частина підготовки займатиме щонайменше 80% від загальної програми.

Після впровадження лікарської резидентури за спеціальністю «нейрохірургія» цикли спеціалізації для отримання сертифіката лікаря-спеціаліста за цією спеціальністю більше не проводитимуться 🚫

Джерело: МОЗ України

#медиторія #meditory #головнийлікар #керівникЗОЗ #керівникмедзакладу #керівниклікарні #медпрацівник #медичнийпрацівник #інтернатура #резидентура
Фото до посту
Педіатр має налагодити зв’язок як з пацієнтом – дитиною, так і з її батьками.

🙄 І це не завжди буває легко…

Не використовуйте складні медичні терміни. Чим простіше ви пояснюєте, тим краще.

👂 Уважно слухайте. І робіть це активно: задавайте уточнюючі питання. Так буде зрозуміло, що вам не все одно.

👋 Залучайте батьків. Пояснюйте їм, що здоровий спосіб життя дитини починається саме з них.

💯 Уникайте осуду. Найменший його прояв в одну мить зруйнує стосунки між вами та батьками. На жаль, готової інструкції до батьківства ніхто не надає.

💛 Будьте терплячими. Батьки можуть бути занепокоєними чи не йти на контакт. Це нормально, адже вони переживають за здоров’я своєї дитини.

Використовуйте сучасні можливості. Висвітлюйте інформацію про огляди дитини, планові щеплення на своїй сторінці у соціальних мережах.

Медиторія – ваш фонендоскоп, який допоможе чути пацієнтів:
👉 https://www.meditory.com.ua/medical-smm 👈

#медиторія #meditory #головнийлікар #керівникЗОЗ #керівникмедзакладу #керівниклікарні #медпрацівник #медичнийпрацівник #педіатр #доглядзадитиною #комунікаціязбатьками #батькитапедіатр
Фото до посту
🤨 Студенти краще складають іспити в аудиторіях, висота стелі в яких не перевищує 3 м. Такого висновку дійшли австралійські вчені, які спостерігали під час іспитів за понад 15 тис студентів протягом 8 років.

🤔 Щоправда, науковці ще не встановили, що саме впливає: висота стелі чи фактори, що з неї випливають (наприклад, вологість в аудиторії).

Студенти-медики, колишні і теперішні, а що вам заважало на іспитах? 😉

Джерело: Journal of Environmental Psychology

#медиторія #meditory #головнийлікар #керівникЗОЗ #керівникмедзакладу #керівниклікарні #медпрацівник #медичнийпрацівник #психологія #цікавийфакт #студентмедик #медик
Фото до посту
Привіт 🌟 Пропонуємо обговорити: чому регулярне оновлення контенту на сайті – це база?

👨‍⚕️ Традиційно вийшло так, що медзаклади одноразово запускають сайт і вважають, що завдання закрито. Проте якщо інформація буде неактуальною, то в чому сенс? (А з огляду на те, що зміни в роботі закладу неминучі, так і буде).

💁‍♀️ Пацієнти розраховують зайти на сайт та побачити всю інформацію в зручному вигляді. І щоб вона була актуальною!

🌸 Друзі, пам’ятайте про діджиталізацію світу. Ваша аудиторія навряд обере варіант подзвонити в рецепцію. Вона погуглить необхідне. Тож оновіть графік, додайте інформацію про обладнання та розкажіть про ваших лікарів.

А у вашого закладу є сайт? 🏥

#медиторія #meditory #головнийлікар #керівникЗОЗ #керівникмедзакладу #керівниклікарні #медпрацівник #медичнийпрацівник #порада #маркетингова_порада #соцмережі_медзакладів #соцмережі_лікарень #маркетинг_для_лікарень #сайт_лікарні
Саме в цей день 24 роки тому, у 1999 році, в результаті злиття Міжнародної асоціації реабілітаційної медицини (IRMA) та Міжнародної федерації фізичної та реабілітаційної медицини (IFPMR) народилося Міжнародне товариство фізичної та реабілітаційної медицини (International Society of Physical and Rehabilitation Medicine, ISPRM).

🌸 Вітаємо лікарів фізичної та реабілітаційної медицини – лідерів реабілітаційної команди, справжніх «диригентів оркестру» професіоналів, де кожен учасник робить свій безцінний внесок у повернення людини до звичного, повноцінного життя!

#медиторія #meditory #головнийлікар #керівникЗОЗ #керівникмедзакладу #керівниклікарні #медпрацівник #медичнийпрацівник #лікарФРМ #ФРМ #Міжнароднийденьфізичноїтареабілітаційноїмедицини
Ці пропозиції були оголошені НСЗУ під час Форуму з питань розрахунку вартості та фінансування первинної медичної допомоги.

Підписуйтеся на сторінку чи переходьте на сайт Медиторії – будьте в курсі усіх важливих новин зі світу медицини:

◾️ Website – www.meditory.com.ua
◾️ Instagram – instagram.com/meditory.com.ua
◾️ Facebook – facebook.com/meditory.com.ua
◾️ Viber – cutt.ly/meditory
◾️ Telegram – t.me/meditory

#медиторія #meditory #головнийлікар #керівникЗОЗ #керівникмедзакладу #керівниклікарні #медпрацівник #первинка #ПМД #первиннамедичнадопомога #амбулаторія #ЦПМСД #ЦПМД #вторинка #лікарні #лікувальнийзаклад #НСЗУ
Медиторія отримала офіційний статус онлайн-медіа!

Сьогодні відбулося засідання Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення, в рамках якого одноголосно було прийнято рішення про надання Медиторії офіційного статусу онлайн-медіа.

💛 Для нас це є дуже непересічною подією, значним визнанням і ознакою відповідності найвищим стандартам роботи з масовою інформацією. Розуміючи усі переваги та відповідальність даного статусу, ми невпинно ростемо, узаконюємо та зміцнюємо свої стосунки з нашою прекрасною Державою. Надалі залишатимемося для вас надійним партнером і джерелом важливої та актуальної інформації.

Дякуємо усім нашим штатним і позаштатним колегам, вірним читачам, адже це все – здобуток нашого потужного колективу та тих, хто з нами по інший бік екрану, тобто – усіх вас! Будемо раді вашим вподобайкам і парочці теплих слів у коментарях 😉

#медиторія #meditory #головнийлікар #керівникЗОЗ #керівникмедзакладу #керівниклікарні #медпрацівник #медичнийпрацівник
Привіт 🌟 Сьогодні знову ділимося порадою щодо розвитку сторінок лікарень у соцмережах. Обговоримо: чому соцмережі лікарень – це не лише про медицину.

👨‍⚕️ Традиційно медичні заклади фокусуються на якості медичної допомоги, і це, безумовно, найважливіше. Проте спілкування з аудиторією в соцмережах – це річ, яка посилює її довіру.

💁‍♀️ Читачі хочуть бачити більше: ваша сторінка у соцмережах може бути багатофункціональною платформою, що відображає не лише медицину, але й інші важливі аспекти роботи лікарні. Поділіться новинами про зміни в роботі, оновленнями у структурі, досягненнями, покажіть лікарів.

🌸 Пам'ятайте, що ваша аудиторія складається не лише з медичних фахівців, але і з пацієнтів, їх сімей та усіх зацікавлених. Додайте інформацію, що сприяє здоровому способу життя, корисні поради та історії про пацієнтів.

Які питання у вас є стосовно маркетингу для лікарень?! Поділіться в коментарях, і ми надамо більше порад! 🏥💬
🦠 Через вірусний гепатит А лікарі-епідеміологи обстежують працівників епідемічно небезпечних сфер. Посилено контроль за прибиранням і дезінфекцією громадського транспорту. Адже епідемічна статистика показує, що джерело інфікування досі продовжує існувати.

💉 Також в області триває вакцинація медиків, лікарів екстреної медичної допомоги та фахівців громадського здоров’я, задіяних у ліквідації спалаху вірусного гепатиту А!

❗️ Нагадуємо, що для отримання ліцензії на медичну практику акт санітарно-епідеміологічного обстеження не потрібен. Деталі на сайті.

👉 https://www.meditory.com.ua/post/не-потрібен-акт-санітарно-епідеміологічного-обстеження-для-отримання-ліцензії-на-медичну-практику

Джерело: МОЗ України

#медиторія #meditory #головнийлікар #керівникЗОЗ #керівникмедзакладу #керівниклікарні #медпрацівник #медичнийпрацівник #спалахгепатиту #гепатитА #гепатит #епідемія
❗️ Повідомлено про підозру Голові НСЗУ Наталії Гусак у службовій недбалості (ч. 2 ст. 367 КК України).

За даними слідства, у квітні 2022 року на замовлення НСЗУ одним із державних підприємств виконувалися роботи щодо адміністрування центральної бази даних ЕСОЗ. За результатами виконання цих робіт держпідприємством складено акт здачі-приймання послуг, в який включено роботи, що фактично не виконувалися.

Офіс Генерального прокурора повідомляє, що Голова НСЗУ не перевірила фактично виконані роботи. Тому було витрачено бюджетні кошти в сумі понад 2 млн грн на оплату послуг, які не надавалися ❗️

Правоохоронці виявили та вилучили документи та інші речові докази під час проведення обшуків за місцем проживання та роботи. Наразі вирішується питання щодо обрання підозрюваній запобіжного заходу.

👉 Як зазначає Наталія Гусак, «обшуки відбувалися вчора – у день, коли розпочався позаплановий моніторинг перших медзакладів, що надають неонатальну допомогу», а також «у час, коли відбувається активна підготовка до контрактування медзакладів на наступний рік».

Наразі НСЗУ працює в штатному режимі.

❗️ Звертаємо увагу, нещодавно Уряд оновив процедуру моніторингу медзакладів щодо дотримання умов Програми медичних гарантій. Зі змінами можна ознайомитися на нашому сайті:

👉 https://www.meditory.com.ua/post/моніторинг-медзакладів-щодо-дотримання-умов-пмг-що-саме-змінилося

Джерело: facebook-сторінка голови НСЗУ Наталії Гусак, офіс Генерального прокурора

#медиторія #meditory #головнийлікар #керівникЗОЗ #керівникмедзакладу #керівниклікарні #медпрацівник #медичнийпрацівник #НСЗУ #НаталіяГусак #моніторингмедзакладів #моніторингзакладів #моніторинглікарень