Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - med2official
Додано 14 лип 2024

med2official

@med2official
Кількість підписників: 1 882
Фото: 3,210
Відео: 136
Посилання: 1,390
Опис:
Офіційний канал Студентської ради Медичного факультету №2 Інформація про найближчі заходи: https://campsite.bio/med2official Життя. Навчання. НМУ. Primus inter pares! За додатковою інформацією звертайтесь до: @sandra_www
Джерело

med2official | Шановні студенти! Розпочала роботу електронна система рейтингового роз...

Логотип телеграм спільноти - med2official med2official @med2official
548 Охват/переглядів 2025-03-14 13:09 Повідомлення №5202
Шановні студенти! Розпочала роботу електронна система рейтингового розподілу в інтернатуру. У системі:✔️︎ збиратиметься та аналізуватиметься успішність випускників закладів вищої освіти, ✔️︎ проводитиметься автоматизований рейтинговий розподіл в інтернатуру, ✔️︎ здійснюватиметься електронний супровід усього процесу підготовки інтернів,✔️︎ формуватимуться електронні документи щодо проходження інтернатури.⚠️ Система виключає можливість зовнішнього втручання у процес рейтингового розподілу до інтернатури та впливу на його результати та робить його абсолютно прозорим. 🩺 Вона інтегрована до єдиного порталу вакансій у медзакладах, тож інтерни проходитимуть практичну частину підготовки за обраною спеціальністю на посадах, яких реально потребують заклади охорони здоров’я.Цьогоріч розподіл в інтернатуру відбуватиметься серед усіх випускників закладів вищої медичної і фармацевтичної освіти з урахуванням автоматизованого розрахунку рейтингового балу. Рейтинговий бал формуватиметься з чотирьох показників: ✔️︎ КРОК-1 або КРОК Б (20% балу), ✔️︎ КРОК-2 (40%), ✔️︎ ОСКІ (20%)✔️︎ середній бал випускника за всі роки навчання (20%). Розрахунок відбуватиметься з точністю до 0,00001. Випускник-медик вперше зможе обрати бажане місце за спеціальністю з усіх наданих місць для державного розподілу в межах цілої країни. Перший розподіл в системі відбудеться уже 17 березня 2025 року для випускників зі спеціальності «Технології медичної діагностики та лікування» («Лабораторна діагностика, вірусологія, мікробіологія») чотирьох університетів:✔️︎ Запорізького державного медико-фармацевтичного університету, ✔️︎ Харківського національного медичного університету, ✔️︎ Київського національного університету імені Тараса Шевченка,✔️︎ Національного медичного університету імені О. О. Богомольця.Основний же розподіл відбудеться у червні-липні.Система створена на Платформі Дія.Engine за підтримки швейцарсько-української Програми EGAP, яка реалізується Фондом Східна Європа.Деталі за посиланням