Статистика telegram каналу - @mayorpolishchuk

Ігор Поліщук

Subscribers: 17706
Photos: 832  Videos: 56  Links: 22 
Офіційний телеграм-канал Луцького міського голови Ігоря Поліщука
2021-06-01

Кількість підписників

Середній перегляд на повідомлення

Історія змін лого

Поки що змін не зафіксовано

Історія змін назви

Ігор Поліщук
2024-06-20
Telegram: Contact @mayorpolishchuk
2024-06-19
Ігор Поліщук
2023-11-27

Історія зміни типу аккаунта

Поки що змін не зафіксовано

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена
2022-05-25
17 липня під час чергового обміну до України повернулися 95 військовополонених. Серед них — четверо волинян, зокрема й Жданюк Володимир Миколайович, житель міста Луцька, який вважався зниклим безвісти з жовтня 2022 року. Його родина зверталася до нашого Центру підтримки родин військовополонених і військовослужбовців, які вважаються безвісти зниклими.

Одразу направив листи до відповідних органів, які займаються розшуком, а також депутатське звернення - до Служби розшуку товариства Червоного Хреста.

Щиро вітаю звільнених земляків та їхні родини, які дочекалися своїх рідних з полону.

За отриманням допомоги родини можуть звернутися за адресою: пр-т Волі,4а (к. 304), м.Луцьк, департамент соціальної та ветеранської політики Луцької міської ради. Консультацію можна отримати за телефонами: (0322)284 164; моб. (066)4357387.
Допомога для ЗСУ від нашої громади за минулий тиждень.

РЕБ DELTA-TEX Loli 3 (5-діапазонний)
Mavic 3 - 3 штуки
Mavic 3 PRO - 2 штуки
Mavic 3T - 5 штук
FPV-дрони - 10 штук
EcoFlow - 8 штук
Starlink – 4 штуки
Бензиновий генератор Kraft Dele — 2 штуки
Планшет Samsung Galaxy TAB A7 Lite – 10 штук
Ноутбук HP

Передано для:

31 ОМБР
46 ОСБ
95 ОДШБр
100 ОМБр
в/ч 9971
в/ч А4788
в/ч 3028 НГУ
Батальйон “Вовки Да Вінчі”
Фото до посту
Фото до посту
Фото до посту
Фото до посту
Фото до посту
Фото до посту
Фото до посту
На жаль, маємо ще одну втрату.

Лучанин Сілін Віктор Миколайович, 01.06.1981 року народження був призваний на військову службу до складу військової частини на посаду стрільця-номера обслуги десантно-штурмового відділення десантно-штурмового взводу десантно-штурмової роти.

Молодший сержант Сілін Віктор Миколайович загинув 09.07.2024 року під час виконання бойового завдання щодо захисту територіальної цілісності та незалежності України в районі населеного пункту Дружба Донецької області.

Щирі співчуття рідним та близьким.
Вічна пам’ять, честь та шана Герою!
На жаль, маємо ще дві втрати.

Лучанин Собчук Сергій Олексійович, 26.10.1974 року народження був призваний на військову службу по мобілізації до складу військової частини на посаду головного сержанта командира четвертого міномета другого взводу мінометної батареї.
Сержант Собчук Сергій Олексійович загинув 13.11.2023 під час виконання бойового завдання щодо захисту територіальної цілісності та незалежності України в районі населеного пункту Бердичі Донецької області.

Лучанин Шмига Руслан Петрович, 11.05.1973 року народження був призваний на військову службу по мобілізації до складу військової частини на посаду гранатометника 3 стрілецького відділення 2 стрілецького взводу 3 стрілецької роти.
Солдат Шмига Руслан Петрович загинув 15.11.2023 під час виконання бойового завдання щодо захисту територіальної цілісності та незалежності України в районі населеного пункту Діброва Луганської області.

Щирі співчуття рідним та близьким.
Вічна пам’ять, честь та шана Героям!
На жаль, маємо ще одну втрату.

Лучанин Доманов Роман Павлович, 24.05.1989 року народження був призваний на військову службу по мобілізації до складу військової частини на посаду радіотелефоніста 1 мінометного взводу 2 мінометної батареї 3 механізованого батальйону.

Солдат Доманов Роман Павлович загинув 02.11.2023 під час виконання бойового завдання щодо захисту територіальної цілісності та незалежності України в районі населеного пункту Роботине Запорізької області.

Щирі співчуття рідним та близьким.
Вічна пам’ять, честь та шана Герою!
На жаль, маємо ще втрати.

Уродженець с.Княгининок Луцької міської територіальної громади Козак Олександр Миколайович, 17.10.1989 року народження був призваний на військову службу по мобілізації до складу військової частини на посаду співробітника.
Молодший сержант Козак Олександр Миколайович загинув 24.10.2023 під час виконання бойового завдання щодо захисту територіальної цілісності та незалежності України в районі населених пунктів Лукашівка та Олександрівка Сумської області.

Баєв Максим Миколайович, 10.05.1983 року народження, зареєстрований в м.Луцьку, як внутрішньо переміщена особа, був призваний 24.06.2022 року на військову службу по мобілізації Луцьким ОМТЦК та СП до складу військової частини на посаду кулеметника 1 штурмового відділення 2 штурмового взводу штурмової роти.
Солдат Баєв Максим Миколайович загинув 31.10.2023 під час виконання бойового завдання щодо захисту територіальної цілісності та незалежності України в районі населеного пункту Урожайне Донецької об області.

Щирі співчуття рідним та близьким.
Вічна пам’ять, честь та шана Героям!
На жаль, маємо ще втрати.

Лучанин Семенюк Валерій Михайлович, 21.02.1977 року народження був призваний на військову службу по мобілізації до складу військової частини на посаду командира бойової машини - командира механізованого відділення механізованого взводу механізованої роти механізованого батальйону.
Старший сержант Семенюк Валерій Михайлович загинув 26.07.2023 під час виконання бойового завдання щодо захисту територіальної цілісності та незалежності України в районі населеного пункту Роботине Запорізької області.

Мешканець смт.Рокині Луцької міської територіальної громади Мерчук Анатолій Феодосійович, 25.02.1971 року народження був призваний на військову службу по мобілізації до складу військової частини на посаду номер обслуги протитанкового взводу механізованої роти 1 механізованого батальйону.
Солдат Мерчук Анатолій Феодосійович загинув 30.10.2023 під час виконання бойового завдання щодо захисту територіальної цілісності та незалежності України в районі населеного пункту Куп’янськ Харківської області.

Щирі співчуття рідним та близьким.
Вічна пам’ять, честь та шана Героям!
На сесію міської ради, що відбудеться 31.10 вношу пропозицію щодо додаткового виділення на потреби наших Збройних Сил України 50 мільйонів гривень.

Нагадаю, що з початку повномасштабного вторгнення Луцька міська рада виділила на ЗСУ з бюджету вже понад 250 млн грн. Ще понад 21 млн грн виділили працівники міськради та комунальних установ, підприємств та закладів в якості одноденного заробітку.
Друзі, радий представити вам свого радника з питань роботи з ветеранами Тараса Сасовського.

Він буде працювати над створенням ветеранського хабу. Координуватиме роботу щодо вирішення усіх питань, пов'язаних з ветеранами та членами їх сімей.

Захищати Україну Тарас пішов з початку повномасштабного вторгнення агресора в складі 53 батальйону 100 окремої бригади ТРО. В боях під Бахмутом втратив частину обох ніг, але не втратив бажання жити, рухатись далі та допомагати іншим.

Бажаю успіху у такій важливій та непростій роботі🤝🇺🇦
Шановні лучани!

Станом на сьогодні увімкнено 100% котелень ДКП «Луцьктепло», до опалення підключено 100% всіх шкіл, садочків та лікарень, які отримують тепло від ДКП «Луцьктепло».

Теплоносій подано майже в 82% будинків. Частина будинків поки що відмовились від подачі теплоносія з метою економії.

Маємо наразі лише 6 поривів на мережах до 12 будинків, що значно менше, ніж при запуску опалювальних сезонів в попередні роки.
На жаль, маємо ще одну втрату.

Лучанин Булгаков Андрій Олександрович, 19.04.1976 року народження був призваний на військову службу по мобілізації до складу військової частини на посаду стрільця відділення охорони взводу охорони роти охорони.

Солдат Булгаков Андрій Олександрович загинув 16.10.2023 під час виконання бойового завдання щодо захисту територіальної цілісності та незалежності України в районі населеного пункту Кринки Херсонської області.

Щирі співчуття рідним та близьким.
Вічна пам’ять, честь та шана Герою!
На жаль, маємо ще одну втрату.

Лучанин Павлюк Валерій Олексійович, 07.04.1968 року народження був призваний на військову службу по мобілізації до складу військової частини на посаду командира 2 стрілецького відділення 2 стрілецького взводу 3 стрілецької роти 1 стрілецького батальйону.

Молодший сержант Павлюк Валерій Олексійович загинув 13.10.2023 під час виконання бойового завдання щодо захисту територіальної цілісності та незалежності України в районі населеного пункту Першотравневе Харківської області.

Щирі співчуття рідним та близьким.
Вічна пам’ять, честь та шана Герою!
На жаль, маємо ще одну втрату.

Лучанин Шевчук Дмитро Володимирович, 01.07.1983 року народження був призваний на військову службу по мобілізації до складу військової частини на посаду головного сержанта 1 механізованого взводу 3 механізованої роти 107 механізованого батальйону.

Старший сержант Шевчук Дмитро Володимирович загинув 14.10.2023 під час виконання бойового завдання щодо захисту територіальної цілісності та незалежності України в районі населеного пункту Діброва Луганської області.

Щирі співчуття рідним та близьким.
Вічна пам’ять, честь та шана Герою!
Друзі, добігає завершення реконструкція частини центрального проспекту нашого міста - проспекту Волі, яку було розпочато ще в 2021 році. На сьогодні залишилось поставити лише «розумні» зупинки.

Проспект вийшов таким як і задумувався - європейським, інклюзивним, однаково зручним для пішоходів, велосипедистів та автомобілістів. Під час реконструкції було впроваджено найсучасніші рішення в урбаністиці та організації дорожнього руху завдяки залученню експертів.

Естетично проспект зовсім змінився, не дивлячись на те, що з обох боків все ж таки оточений старими «хрущовками».
Особлива увага була приділена озелененню - висаджено велику кількість дерев, кущів, висіяно новий газон.

Окремо попрацювали над освітленням - тепер проїжджу частину освітлюють якісні LED-ліхтарі, є сучасне освітлення на колись темній пішохідній зоні та пішохідних переходах, підсвічуються дорожні знаки.

Дякую величезній команді людей, які допомагали, радили, критикували, вносили свої ідеї, а відтак реалізовували цей проект разом з нами.
На жаль, маємо ще одну втрату.

Лучанин Савчук Андрій Миколайович, 23.11.1989 року народження, був призваний на військову службу по мобілізації до складу військової частини на посаду стрільця 1 відділення охорони 2 взводу охорони роти охорони.

Солдат Савчук Андрій Миколайович загинув 08.10.2023 під час виконання бойового завдання щодо захисту територіальної цілісності та незалежності України в районі населеного пункту Кліщіївка Донецької області.

Щирі співчуття рідним та близьким.
Вічна пам’ять, честь та шана Герою!
На жаль, маємо ще дві втрати.

Лучанин Ніколайчук Богдан Аркадійович, 21.04.1968 року народження був призваний на військову службу по мобілізації до складу військової частини на посаду номер-обслуги гірсько-штурмового відділення гірсько-штурмового взводу 2 гірсько-штурмової роти.
Солдат Ніколайчук Богдан Аркадійович загинув 28.09.2023 під час виконання бойового завдання щодо захисту територіальної цілісності та незалежності України в районі населеного пункту Приютне Запорізької області.

Лучанин Масуров Олексій Сергійович, 12.03.1976 року народження був призваний на військову службу по мобілізації до складу військової частини на посаду номер обслуги 2 артилерійського взводу артилерійської батареї.
Солдат Масуров Олексій Сергійович загинув 04.10.2023 під час виконання бойового завдання щодо захисту територіальної цілісності та незалежності України в районі населеного пункту Кліщіївка Донецької області.

Щирі співчуття рідним та близьким.
Вічна пам’ять, честь та шана Героям!
Шановні лучани та жителі нашої громади!

День захисників і захисниць України, День Українського козацтва, 81-ша річниця заснування УПА та свято Покрови Пресвятої Богородиці — ці свята мають особливе значення для кожного з нас.

Сьогодні, 1 жовтня, об'єднує усіх — тих, хто у різні часи захищав нашу землю від ворога і тепер боронить Україну від російських окупантів.

Ми — сильна та єдина нація і твердо знаємо, що хочемо жити у незалежній та вільній державі!

Дякую усім, хто сьогодні стоїть на передовій задля миру в країні. Бажаю нашим захисникам та захисницям сили і незламної віри у перемогу. Памʼятаємо усіх, хто віддав життя за Україну.

Божого благословення кожному воїну! Миру та єдності усім нам. Нехай Покров Пресвятої Богородиці збереже Україну!
Вітання з Костянтинівки✌️🇺🇦
Відвідали на Купʼянському напрямку наших з 53 батальйону і передали їм допомогу.

За кошти працівників міськради закупили потужний пікап Dodge RAM з мотором 5,9 л.

За кошти міського бюджету й кошти наших партнерів закупили й передали:
- 8 дронів DJI Mavic 3T, 3E, One more fly combo, PRO.
- 3 потужних дрони DJI Matrice 30T.
- 10 FPV-дронів.
- 10 автономних дизельних обігрівачів.
- тепловізор.
- 2 дальноміра Vortex.
- 3 пари окулярів SkyZone.
- батареї та пропелери до Мавіків.
- планшет.
- активну антену Alientech.
- маскувальні сітки.

Дякуємо за службу та захист України!
Передаємо чергову партію допомоги на фронт від Луцької міської територіальної громади.

За кошти, які працівники Луцької міської ради здають як одноденний заробіток, придбано шість позашляховиків, один з яких потужний американський пікап Dodge RAM, щоб в багажнику можна було встановити крупнокаліберний кулемет.

Також за кошти міського бюджету закуплено 55 різних квадрокоптерів: DJI Mavic 3, DJI Mavic 3E, DJI Mavic 3T, DJI Matrice 30T, 25 FPV-дронів. Придбано 6 тепловізорів, дальноміри, активні антени, окуляри для дронів, кілька систем Starlink, дизель-генератори, зарядні станції Eco-Flow та потужні Bluetti, батареї та пропелери до дронів, планшети та багато іншого обладнання.

Ці матеріальні цінності буде доставлено до бійців 53-го батальйону, 100 бригади, 14-ї, 68-ї та 82-ї бригад, хлопцям з 4-ої бригади оперативного підпорядкування, бойових частин Національної гвардії, 417 батальйону, а також воїнам підрозділу сил спеціальних операцій “Любарт” та окремим іншим військовим підрозділам.