Як я заливаюсь та тестую креоси?Я не притримуюсь якихось теорій про те, що при 1-1-3, 1-3-1, 1-5-3 і інша залупа дають кращий конверт. Раніше, до виходу Андромеди я заливав ABO 1-Х-1 і трохи десь напевно страждав, від того, що спенд кожного дня був різний, бо креоси вимикаються = зрізається бюджет.А от вже після виходу Андромеди, я одразу почав заливати 1-1-Х і досі так заливаю, які я бачу плюси такого підходу:• Стабільна сума спенду кожного дня, якщо вимикається креос – бюджет залишається та переходить на інші крео.• Стабільніші результати. Декілька креосів котрі найкраще конвертять, беруть на себе основний спенд, тим самим кількість лідів більша ніж як би той самий бюджет був по 10$ розподілений на кожен крео при заливі АВО.ТестиЗаливаю завжди мінімум 10-15 креосів (на вже працюючих звʼязках зазвичай ≈30), але обов’язково роблю крео в різних підходах, тобто 3-5шт в одному підході, 3-5шт в другому і тд. Все це заливаю в 1 адсет і просто спостерігаю за ціною ліда, якщо десь вже дорого, стопаю до наступного дня, якщо десь йде дуже добре, дивлюсь що за підхід, і починаю масштабувати саме цей підхід кількістю креосів. Взагалі не розумію як хтось може тестити всього 3-5 креосів, зараз для мене це виглядає дуже хардово. За ці пів року, вже звик до великої кількості креосів, напевно саме через це креоси працюють довго і не вигорають через місяць. Але пам’ятайте, не існує ідельного, правильного сетапу тестів/заливів, робіть так як вам зручно, так як у вас краще виходить. В кожного свій підхід до роботи і кожен з них має право на існування. Тому якщо ви заливаєтесь якось не так як пишуть в каналах, не значить, що ви робите щось не так🤝
➡️У мене оновився каб на фб та з'явилась нова функція - Аналіз (За допомогою Meta Ai)Обираєте потрібну вам компанію, натискаєте на Аналаіз (як на скріні) і у вас з'являється чат з аішкою де вона вам аналізує ваші метрики по креосам, дає інфу які крео кращі і тд.А тепер мемВона мені розділила креоси на 2 категорії - Лідери та Аутсайдери, прикол в тому, що в Лідери вона запхала найдорожчі креоси, а в Аутсайдери - найдешевші😁(на лідерів як раз більше всього бюджету виділяє)Я запитав в нього, чому він так зробив адже ціна за лід суттєво відрізняється, то він сказав, що Упор аукціона йде на CTR... та на якість об'яви, нібито ті мої дешеві креоси помічені системою як "Клікбейтні", тому він туди майже не дає бюджету.Якщо у стовпці "Оцінка якості" бачите оцінку - нижче середнього, знайте, скоріш за все фб вважає креос Клікбейтним і не буде туди спендити (при заливі CbO)
Також запитав у нього як влаштований аукціон, що впливає на місце в ньому і тд.👇🔥Багато реакцій - і викладаю пост на тему аукціону (те що мені написала Meta AI)
💰Порахуєм гроші ?Вже не перший раз отримую подібні повідомлення, тому давайте тут відповімНа розмір профіту впливатиме як мінімум 2 змінні, завдяки яким, заздалегідь можна прорахувати свій приблизний профіт — Спенд та ROI➗Уявімо, що ваш середній рой за місяць 30%, у вас є 2 шляхи:1️⃣Маючи бюджет 1к$, відспендити за місяць всього 1к. Профіт=300$2️⃣Маючи бюджет 1к$, ніхто не заважає спендити по 500$, так в деякі дні не буде спенду бо всі гроші ще будть в холді, але перевага нутри в тому, що в цій ніші дуже швидкий обіг бюджету, майже кожного дня можна виводити з пп і знову реінвестити в спенд. Тобто спендите по 500$ дейлі, через холди в якісь дні немає спенду, тому беремо, що в середньому по місяцю був спенд 250$ дейлі і виходить 250х30=7500$ спенду. 7500-30% = 2250$ профіту.Розрахунки умовні, суто щоб показати як працює математика. Беріть до уваги, що будучи новачком наврядчи ви зможете одразу спендити 500 дейлі, не через бюджет, а через те, що вам майже не буде куди спендити, бо капи і бусти одразу можуть не дати, прийдеться брати багато офферів з різних пп. Враховуйте витрати на розхідники/тести/технічку
✅ За підписку +10%ROI | 💬Чат
🗣Неприємна правда про Арбітраж, яку потрібно прийняти.💛Графік роботи? - Забудь! Так чи інакше, ти будеш в процесі 24/7, чи то перезалитись бо шось відлетіло ввечері, чи просто банально перевіряти показники та шось офати/врубати/доливати/доробити/переробити і тд.⭐Якщо для тебе важлива стабільність - арбітраж не для тебе! Зв'язки/підходи неочікуванно залітають і неочікуванно перестають конвертити, постійний пошук нового. Палки в колеса зі сторони ФБ також вбивають стабільність, бо те що працювало на одному кабі може не спрацювати на іншому, або просто не зловиш зацеп і прийдеться шось переробляти але не факт шо вже зайде.✨Арбітраж - не тємка, як декілька років тому.Вже не вийде так, як раніше, залити шо попало, і кайфувати. Навіть пб раніше був набагато простішим. Зараз це вже про системність.🌟Ти не самий розумний.Навчитись один раз заливати і сподіватись шо так буде завжди - програшна стратегія. Постійний розвиток, вивчення нової інфи, тестування нових підходів/сетапів заливу і тд. Є у мене приклад, коли знайомий пішов в тіму та казав мені шо він самий розумний серед всіх баєрів, знає набагато більше них - його кікнули через декілька місяців через те що не зміг вийти в +.... 💫Для роботодавців практика важливіша за теорію. (на мою думку) Злиті 100$ цінніші ніж пройдений курс по пб. Ти вже злив власних коштів - отримав досвід, проаналізував помилки.🎉Немає багато часу для того щоб розслабляитись.Ти несеш якусь цінність тільки тоді, коли приносиш профіт. Тебе не зможуть цінувати вічно суто через те, що ти колись там налив профіту. Саме тому, рекрутери просять надати докази успішних заливів за останні 3 місяці.➡️Продовження обов’язкове для прочитання:1️⃣ Неприємна правда для соло баєра від TL-афіліатки2️⃣ Неприємна правда від хеда: Чому я звільню баєра, навіть якщо він плюсить
📈Ріст потребує змінРозвиток відбувається лише тоді, коли ми відкриті до чогось нового. Відсутність змін = відсутність розвитку. Ця думка, це те, з чим асоціюється мій листопад 🔄Мої власні, хоч і не великі зміни почались одразу після Андромеди. Які саме зміни?💛Усі попередні роки я заливав лише 1 креос на 1 адсет. Наразі все кардинально змінилося, останні 2 тижні я заливаю всі креоси в один адсет.⭐ Раніше я лив ТІЛЬКИ АВО з дейлі бюджетом. Але за останній тиждень це також змінилося. За мотивами пана Вольєра, я почав виставляти бюджет на період. ➡️І знаєте що? Якщо більшість почала хейтити андромеду, згодом я її полюбив:⏺По-перше, стало легше ловити зацепи⏺По-друге, завдяки бюджету на період, зникли перекрути - коли за 3 години спендило весь денний бюджет, наразі спенд +- рівномірно розподілений протягом доби + стабільний спенд кожного дня. 📈Я дійсно відчув свій власний ріст, після того, як повністю змінив свій підхід до заливів, хоч це було і складно зробити після того, як декілька років робив по іншому. ✅ Підпишись | 💬Чат