Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - maxtram - про місто і транспорт
Додано 06 гру 2025

maxtram - про місто і транспорт

@maxtramua
Кількість підписників: 769
Фото: 2,730
Відео: 74
Посилання: 799
Опис:
В цьому Телеграм-каналі ви знайдете короткі пости про те, що могло не увійти у відео, а також іншу інформацію, що не пов'язана із транспортом)
Джерело

maxtram - про місто і транспорт | ️⚡️ Найдорожчий в Європі проїзний на неякісний транспорт: КМДА оприлюд...

Логотип телеграм спільноти - maxtram - про місто і транспорт maxtram - про місто і транспорт @maxtramua
436 Охват/переглядів 2026-05-18 12:03 Повідомлення №3134
⚡️⚡️ Найдорожчий в Європі проїзний на неякісний транспорт: КМДА оприлюднило проєкт нових тарифів на проїздКМДА засвітили нові тарифи на проїзд і одразу приховали документ документ знову доступний. Але журналісти kyiv.news встигли ознайомитись з тарифами. І якщо це правда, то реалізувались наші найгірші побоювання щодо спроможності КМДА впровадити зручну для пасажирів тарифну сітку.🤯 Отже: разовий квиток подорожчає з 8 до 30 грн, місячний проїзний на всі види транспорту без обмеження кількості поїздок коштуватиме 4 875 грн, студентам — 2 437,50 грн.Місячний проїзний за 4 875 гривень на весь комунальний транспорт є чи не найдорожчим у Європі!Також з'явиться пересадковий квиток за 60 грн з необмеженою кількістю безкоштовних пересадок між будь-яким видом транспорту впродовж 90 хвилин після першої валідації.Решту тарифів можна прочитати за посиланням.❗️ Висновок - замість врахування наших пропозицій КМДА вирішили йти протоптаною доріжкою і просто збільшити всі тарифи у 3,75 рази. Також очікуємо, що майже одразу піднімуть вартість проїзду і приватні перевізники. Вочевидь це підвищення вартості проїзду саме для них, а не для пасажирів - адже як інакше пояснити у 3,5 разів вищу вартість місячного проїзного, ніж у Варшаві?!📢 Закликаємо мера Віталія Кличка не підписувати це розпорядження і утворити роботу групу з питань напрацювання тарифів за за участі громадськості та експертів. ГО "Пасажири Києва" готова долучитися до обговорення і напрацювання якісного тарифного меню.Ваші підлеглі вже показали неспроможність підготувати якісну тарифну сітку, давайте разом це виправимо!