Джерело
maxtram - про місто і транспорт | В Одесі відновлюється робота електротранспорту! Про це повідомляється ...
727 Охват/переглядів
2026-03-28 10:30
Повідомлення №3060
В Одесі відновлюється робота електротранспорту! Про це повідомляється на сайті Одеської міської ради. Попередньо на маршрути цього тижня виїжджали на обкатку трамваї та тролейбуси для того, щоб підготуватись до роботи ліній після тривалого простою через дефіцит електроенергії. Сьогодні на маршрути виїхало приблизно треть рухомого складу електротранспорту Одеси. 🕙 На маршрутах інтервали руху складають від 20 до 40 хвилин. 🚊Відновлено рух трамвайних маршрутів: №№ 5, 7, 10, 11, 12, 15, 17, 21 та 28.🚎 Відновлені тролейбусні маршрути: №№ 3, 7, 9, 10, 12.🚌 Водночас на маршрутах, де електротранспорт ще немає можливості запустити, продовжують роботу соціальні автобусні маршрути - №№ C1, C3, C4, 18k, 27, 8. Тривалість простою електротранспорту Одеси внаслідок масштабних відключень цієї зими становило 3,5 місяці, чи не найсерйозніше з початку повномасштабного вторгнення. За цей "Одесміськелектртранс" проводив низку ремонтів контактної мережі трамвая та тролейбуса, рейкошпальної решітки.Щиро вітаю мешканців Одеси з відновленням руху трамвая та тролейбуса та сподіваємось на оптимізацію та його подальший розвиток!📸 Aventador