Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - maxtram - про місто і транспорт
Додано 06 гру 2025

maxtram - про місто і транспорт

@maxtramua
Кількість підписників: 769
Фото: 2,730
Відео: 74
Посилання: 799
Опис:
В цьому Телеграм-каналі ви знайдете короткі пости про те, що могло не увійти у відео, а також іншу інформацію, що не пов'язана із транспортом)
Джерело

maxtram - про місто і транспорт | Нова епоха для трамвая Харкова! Я не жартую.Вкотре спостерігаємо, як в...

Логотип телеграм спільноти - maxtram - про місто і транспорт maxtram - про місто і транспорт @maxtramua
515 Охват/переглядів 2025-12-16 15:13 Повідомлення №2932
Нова епоха для трамвая Харкова! Я не жартую.Вкотре спостерігаємо, як війна стає причиною вимушених покращень у міському громадському транспорті Харкова. Якби не вона, то ми б досі грались у новенькі електробуси та трамваї від Ярославського…Виявляється, людям більше подобається великий автобус, а не просто новий. Можна вживаний, але більш місткий. Тепер відкриваємо для себе трисекційні трамваї. Ці точно не ідеальні, але це значний поступ для нашого міста, який започаткує стандарт.Що трисекційний трамвай дає пасажирам?Комфорт. Пасажири більше не вимушені на зупинці вгадувати, в якому вагоні більше буде людей. Вони краще розподіляються по салону і легше знаходять вільне місце. Безбар'єрність. Так, це поки що не повністю низькопідлоговий трамвай, але, подивитесь, як швидко пасажири похилого віку навчаться заходити саме в ті двері, які знаходяться на пониженні. Тут, до речі, є й зворотна сторона — вони будуть залишатись внизу, бо не хочуть лізти на гору. Але це треба сприймати як сигнал — нам потрібні повністю низькопідлогові трамваї. Дякую чехам за подарунок! Дякую чиновникам, які організували весь цей процес! Повірте, тут дійсно є за що дякувати. Знаю трохи деталей. Хоча б те, наскільки лише доставлення такого трамвая було технічно складним. Не було таких довгих причепів, щоб перевезти його сюди. Тому на тендер заявився виробник причепів TAD, який взявся за справу — буде їм для портфоліо гарний кейс. Вийшло недешево. Також чимало возні з документами. Чехи терпляче чекали все це. Попереду ще немало викликів, адже треба адаптувати вагон, а місць для підіймання таких немає. То побажаємо успіхів команді, щоб у них все вийшло та ми побачили цього красеня на наших вулицях!🚴🏻‍♂️ Підписатись 📹 Дивитись 🥳 Дивитись#транспорт #мобільність #трамвай