Джерело
Maxliner | Трамп став усесвітнім посміховиськом (є 5% певної вірогідності і все ж...
4 720 Охват/переглядів
2026-04-08 09:41
Повідомлення №5648
Трамп став усесвітнім посміховиськом (є 5% певної вірогідності і все ж зважатиму на неї - але!). Такого страшенного обсьору США не було з 1812 року, мабуть. Але менше з тим. З ранку Саудівське та Йорданське королівства погодили із нами важливі угоди, і, здається, незабаром і Ізраїль. Нам ще важливі кілька країн в Африці, де ми буцькаємося з москалями. Війна на Близькому Сході не закінчиться тому що так захотіла якась стара руда малоосвічена свиня з Нового Йорку, яка вміла лише найобувать на будівельних угодах. Ой ні, це світова політика, це так не працює, від слова взагалі. Хочу нагадати: до 1991 року ми жили в світі двох ядерних наддержав, чиє керівництво поколіннями пережило другу світову і робило все можливе, щоби тільки не зіткнутися. Що за НЛО? Та це гусі летять. Спіймали шпіона в Кабміні - поміняйте його на нашого шпіона в Білому Домі. І так далі. Ну а тепер усі міжнародні системи остаточно розвалено напищенними дебілами, які й не думали відповідати колись за свої слова, а думали, що це така постмодерністська гра: щось там триндану для виборціа, заберу кеш - і на острів Епштейна. І от усе це припинило працювати. Взагалі. Оп-оп-чидагоп, оц-тоц-перевертоц, постмодернізм помер, якісь тепер 40-ві на технологічному рівні 2020-х. Навіщо Поліна заскирдувала ті двері (sapienti sat)?