Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Maxliner
Додано 14 лип 2024

Maxliner

@maxlineua
Кількість підписників: 17 065
Фото: 834
Відео: 21
Посилання: 148
Опис:
Особистий канал Макса Михайленко. Політична аналітика, економіка, сатира, Україна, 4-та світова війна, медіа, жесть.
Джерело

Maxliner | Так, ну ладно, поїхали за Тису. За Tisztelet és Szabadság Párt TISZA. ...

Логотип телеграм спільноти - Maxliner Maxliner @maxlineua
4 770 Охват/переглядів 2026-03-23 05:54 Повідомлення №5585
Так, ну ладно, поїхали за Тису. За Tisztelet és Szabadság Párt TISZA. Кампанію, звісно, попсовано і ускладнено (відомо ким). Як днями медіям правильно розповів мій колишній викладач Алекс Астров - Віктор Орбан є талановитим і сильним political animal, і захищався колись по структурах громадянського суспільства у ЦСЄ, втємяшна і корисна робота дотепер, він же, власне і натхненник МАГА. Віктор успішно править Угорщиною 16 років. Всі його вибори виграні чисто, це такий вправний Шерхан. Петер Мадьяр - це молоденький леопард, який пару років тому виламався з партійної системи. Яким чином? На питанні корупції. Це питання стало масштабно хвилювати угорського виборця. Не Брюссель, не Україна. Зажратість функціонерів правлячої партії та квазікумітри Орбана його дратує. У це і б'є опозиція. Що важливо? Молодий виборець містечкових округів. За нього йде боротьба. Столиця і так за опозицію, вона її навіть контролює (що з того, перемагати треба всюди). Угорщина - країна багата, була, є, і буде: консервативні верстви та прошарки суспільства асоціюють ситу стабільність з Віктором Орбаном, "своїм слоном". Партія "Тиса" вказує на занепад соціальної інфраструктури та шалені багатства функціонерів ядра правлячої партії, та широкої родини її лідера.Також і на всякі гадості, які він полюбляє творити багато років поспіль. Важливо знов: йдеться не про Європу, Україну, тощо - хоча сам Віктор Орбан, підзужуваний брутальними російськими політтехнологами в погонах повернувся на Україні, яка закрутила кран його простецьким заробіткам, та джерелу субсидій його ядерному електоратові. 16 років тому Орбан повернувся до влади на уламках фінансової кризи (як і Віктор Янукович), і багато із чим упорався - ліволіберальну опозицію давно знищено вщент, а "середній угорець" ще донедавна вважав Віктора чудовим керманичем нації і рятівником від зовнішніх загроз. Битва буде важкою. Від її результату залежить доля ЄС. Ну, все як завжди, корочє. 😂