Джерело
Maxliner | Олег Дерипаска, який живе на хуторі в Усть-Лабінську Краснодарського к...
2 600 Охват/переглядів
2025-05-10 17:38
Повідомлення №3584
Олег Дерипаска, який живе на хуторі в Усть-Лабінську Краснодарського краю, повторив що нафта йде до $45, а це означає падіння нафтових доходів бюджету на 40%. І додав, що русічі мають підтримувати русічей пільговими кредитами, і взагалі піклуватися про себе. Натякаючи жирно, що "багатогаціональний народ" час скидати з возу. Паралельно, після скорочення на 47% дорожного федерального фонду, уряд скасував модернізацію ЖКГ в цьому році. Природнім монополіям дозволено підвищувати тарифи як вони хочуть. Виліз з-під дивану Пєсков і заявив, зо нафта - це важливо, але головне - це національні інтереси, тому населення має потерпіти, затягнути паски. Пішли масові скорочення в металургії. РСПП вимагає від ЦБ припинити ідіотичні ігри з курсом і девальвувати рубль вдвічі. ЦБ реагує так - не можемо, через крах імпорту та хаос у системі обов'язкового продажу експортної виручки. Та й Кремль не дозволяє. Тепер цитата: "До 1980 р. нафта і газ становили 67 % експорту СРСР до країн ОЕСР. У цей час ціни на нафту, залишаючись високими, перестають зростати. На цьому тлі країни посилюється дефіцит споживчих товарів, зростає грошова емісія, підвищуються ціни колгоспного ринку. Бюджетні витрати дедалі більше фінансуються з допомогою вкладів населення. Посилення фінансової незбалансованості народного господарства, зростання фінансових диспропорцій, дефіциту на споживчому ринку стимулює спроби компенсувати нестачу пропозиції продуктів харчування за рахунок погіршення їхньої якості (наприклад, збільшенням частки води та крохмалю у ковбасі). Починаючи з середини 1970-х рр. приблизно половина приросту товарообігу досягалася за рахунок погіршення якості та підвищення цін. Доповідь Держплану з цього приводу була роздана заступникам Голови Ради Міністрів. Наступного дня екземпляри були вилучені та знищені." (Загибель імперії. Є.Т. Гайдар, 2006 р.). До речі, сьогодні доля сировинного експорту Росії зразка 2024 року - 85%, до повномасштабного вторгнення - 80%. Тож і справді, русічам, хто би це не був, час попіклуватися про себе.