Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Max Gadyukin
Додано 06 гру 2025

Max Gadyukin

@maxgadyukin
Кількість підписників: 10 856
Фото: 2,740
Відео: 330
Посилання: 3,120
Опис:
Махатма Пропаганді. Чат: t.me/maxgadyukinchat
Джерело

Max Gadyukin | Russian Foreign Minister Lavrov: Russia will support China in protecti...

Логотип телеграм спільноти - Max Gadyukin Max Gadyukin @maxgadyukin
1 630 Охват/переглядів 2025-12-28 10:20 Повідомлення №7651
Russian Foreign Minister Lavrov: Russia will support China in protecting state unity and territorial integrity in the event of a possible escalation in the Taiwan Strait.Щиро вітаю всю американську дипломатію та її курс за останні 20 років історії. Відірвати Росію від Китаю внєзапно не вийшло. Хто б міг подумати. Ай-яй-яй.Не дарма Росії пробачали Грузію. У 2014-му санкції вводили послабше. Дали будувати Nord Stream 2. Викручували нам руки, коли ми звільняли Харківщину та Херсон. Відмовляли йти на Бєлгород замість провального контрнаступу на півдні (главком хотів саме на територію ворога). Пасіба блядь.Зазвичай помилки треба визнавати. Ну нє фартонуло. Ані брати російський уран в ничку, поки президент Байден критикує РФ. Ані кататись в Москву за посцикунчиком при Трампі. Ні-ху-я.Україна тут не постраждає. Війна й так надовго. Може масштабуватись, але не зійти на нуль переговорами. Тож ми зайняті. І пора б уже зробити ставку на армію, яка дає результат. На мобку. Не на дороги в бік Буковелю. Не на якусь хуйню, яка не має сенсу під час війни за виживання.Нам дійсно є чим зайнятись. Те оновлення війська, яке зараз триває на корпусному рівні, дуже важливо провести. Переатестувати офіцерів. Дати дорогу молодняку, який не міг піднятись через ШПК-мафію в ОТУшках. Врешті-решт, не намагатись щодня вбитись об стіну як держава.Тож попрацюємо, заодно дочекаємось потужних стратегів за кордоном. У них теж справ багацько. Штани поміняти та пару доктрин. А ще сподіваюсь, що тепер Уіткоффу сюди їздити не треба. У нас йому хіба солдатський сухпайок світить.@maxgadyukin