Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - БАХМАТОВ ДІЄ
Додано 14 лип 2024

БАХМАТОВ ДІЄ

@maxbakhmatov
Кількість підписників: 10 418
Фото: 5,380
Відео: 1,150
Посилання: 1,710
Опис:
Офіційний канал Голови Деснянської РДА м. Києва, а також лідера Офісу Трансформації. Усі, хто любить Київ, підтримують нас тут - https://bit.ly/m/bakhmatov_officetransform Наш Telegram-канал: @desnyanska_rda Наш сайт: desn.kyivcity.gov.ua
Джерело

БАХМАТОВ ДІЄ | Вітаю всіх захисників і захисниць України зі святом! Дякую кожному й к...

Логотип телеграм спільноти - БАХМАТОВ ДІЄ БАХМАТОВ ДІЄ @maxbakhmatov
1 990 Охват/переглядів 2025-10-01 15:38 Повідомлення №6456
Вітаю всіх захисників і захисниць України зі святом! Дякую кожному й кожній з вас — військовим, ветеранам, добровольцям, родинам полеглих. Сьогодні ми згадуємо і шануємо вашу працю та подвиг. Це й День українського козацтва, і свято Покрови Пресвятої Богородиці — з давніх часів вона була духовною опорою воїнів і залишається нашим оберегом.День у Деснянському районі розпочався зі вшанування Героїв. Одразу після завершення ранкової повітряної тривоги ми зібралися на Лісовому кладовищі біля Меморіального монумента загиблим киянам-захисникам і о 9:00 вшанували їх хвилиною мовчання, молитву виголосив капелан НГУ отець Іван Михайлишин. Були присутні громада, Спілка ветеранів російсько-української війни Деснянського району та, ветеран Артем Родонь, багато військових, ветеранів і родин полеглих Героїв — дякую кожному за участь. .На площі «Героїв Чернігова» урочисто підняли прапори України, Києва, Деснянського району та міста-героя Чернігова — на локації, яку ми з Михайлом Михайловичем Гутником відкрили сьогодні за його ініціативи, площа це — символ подяки тим, хто у перші дні повномасштабного вторгнення боронив столицю зі сторони Чернігова.Вшанування продовжили у парку «Доброволець» — біля пам’ятного знаку та пам’ятника Воїну-добровольцю. Традиційно поклали квіти й біля Ротонди Пресвятої Богородиці в Меморіальному комплексі «Героям Чорнобиля», разом із ветеранами-чорнобильцями та громадою.В актовій залі ДРДА відбувся концерт. Звучали козацькі та народні пісні у виконанні Народного художнього колективу фольклорного ансамблю «Яворина» школи мистецтв ім. М. Леонтовича; Щиро дякую Олексієві Сагаловському та його синові; Військово-творчому об’єднанню «Культурні сили України» — «ОРКЕСТР 59» які створили атмосферу гордості й незламності. Серед присутніх — військові, ветерани, родини полеглих Героїв, волонтери, капелан НГУ, представник Асоціації ветеранів внутрішніх військ та НГУ, бійці ДФТГ №31, представники ТЦК та СП, Рада організації ветеранів. Дякую кожному за присутність і спільну справу.Воїни, ветерани,волонтери та матері полеглих Героїв були відзначені нагородами за мужність, відданість і силу духу.Завершили день висадженням дерева у парку «Молодіжний» — на честь деснянця, прикордонника, сержанта Дмитра Мігашка, який загинув у боях під Бахмутом. Поруч були його родина, побратими, однокласники син. Це дерево — живий символ подяки й пам’яті; воно нагадуватиме, що свобода має ціну, а Герої живі, доки ми їх пам’ятаємо.Схиляю голову перед усіма, хто боронить Україну. Бажаю міцного здоров’я, сили духу й мирного неба. Ваша відвага дає нам право жити, творити і вірити в Перемогу.Слава Україні! Героям слава!🇺🇦