Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - БАХМАТОВ ДІЄ
Додано 14 лип 2024

БАХМАТОВ ДІЄ

@maxbakhmatov
Кількість підписників: 10 418
Фото: 5,370
Відео: 1,150
Посилання: 1,710
Опис:
Офіційний канал Голови Деснянської РДА м. Києва, а також лідера Офісу Трансформації. Усі, хто любить Київ, підтримують нас тут - https://bit.ly/m/bakhmatov_officetransform Наш Telegram-канал: @desnyanska_rda Наш сайт: desn.kyivcity.gov.ua
Джерело

БАХМАТОВ ДІЄ | Ліквідація наслідків кожної російської атаки для нас залишається викли...

Логотип телеграм спільноти - БАХМАТОВ ДІЄ БАХМАТОВ ДІЄ @maxbakhmatov
2 000 Охват/переглядів 2025-08-08 13:08 Повідомлення №6038
Ліквідація наслідків кожної російської атаки для нас залишається викликом. Зокрема, в контексті координації зусиль.Сьогодні спільно з керівництвом ДСНС, ГУ ДСНС Києва, департаментами КМДА, головами РДА та керівниками служб цивільного захисту провели нараду щодо організації роботи штабів. Маємо відійти від проблем співпраці до реальної допомоги. Медична підтримка, зокрема психологічна — посилимо роль департаменту охорони здоровʼя. По харчуванню на місцях прильотів – теж будемо більше залучати департаменти. Сьогодні це на плечах волонтерів, так бути не повинно. Так само зсуваємо питання розселення тих, хто постраждав від атак.У нас є досвід Соломʼянської, Шевченківської РДА, які під час атак цього року роблять багато, щоб перелаштувати систему. Є дієві кейси інших районів, які можемо масштабувати. Ми також будемо вдосконалювати системи обміну оперативною інформацією. Від цього залежить швидкість наших дій.У нараді взяв участь мер Віталій Кличко. Це важливо. У міста, зокрема, немає єдиного колцентру допомоги. Запропонував меру масштабувати досвід Оболонського району та створити міську гарячу лінію. 15-51, яка в нас є, поки опрацювати всі звернення після атак не може.Маю сподівання, що ресурси міста будуть направлені на допомогу людям більш пріоритетно та цілісно. Розселення, харчування, психологічна підтримка — це все під силу саме місту.Дякую рятувальникам, всім фахівцям ДСНС і наших служб, які проактивно беруть на себе допомогу людям. Також хочу відзначити всі наші благодійні організації та фонди.Ми маємо працювати як єдиний механізм, який щоразу після атаки повинен скоординовано на місці надати людям максимальну, вичерпну допомогу.