Джерело
БАХМАТОВ ДІЄ | Чому метро на Троєщину ніколи не збудують і які є альтернативиПонад 40...
1 400 Охват/переглядів
2025-01-02 10:41
Повідомлення №4214
❓Чому метро на Троєщину ніколи не збудують і які є альтернативиПонад 40 років жителям Троєщини обіцяють збудувати метро. Проєкт став «міською легендою» для цілого покоління киян, які встигли подорослішати, так і не дочекавшись обіцяної Подільсько-Вигурівської лінії метрополітену.ГО «Офіс Трансформації» представила аналітичний матеріал, у якому пояснює, чому будівництво четвертої лінії метрополітену навряд колись завершиться.Однією з головних причин, які призводять до проблем зі сполученням правого та лівого берега Києва є суттєвий дисбаланс у кількості населення та робочих місць. Адже адміністративно-діловий центр міста зосереджений у Печерському та Шевченківському районах, а 36% населення Києва, тобто понад один мільйон людей, проживає на лівому березі. Уперше ідея зробити четверту гілку київського метрополітену з’явилася ще у 1980-х. У 1993 році Кабмін схвалив Техніко-економічне обґрунтування Подільсько-Воскресенської лінії.📌 Більше в нашій статті за посиланнямПідписуйтесь на @hmarochos