Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Мавка про дорами (і не тільки) українською
Додано 14 лип 2024

Мавка про дорами (і не тільки) українською

@mavka25doramka
Кількість підписників: 823
Фото: 1,910
Відео: 290
Посилання: 374
Опис:
Особистий блог Написати особисто - @mavka_kvitka Говоритимемо про Шотландію, дорами, кіно, книги, захоплення і взагалі, що стукне у голову. У цьому місці все - чисто моя суб'єктивна думка * новини * огляди * подкасти * плани * хобі
Джерело

Мавка про дорами (і не тільки) українською | Є різниця між тим, коли ми самі виставляємо свої проєкти на різні ресу...

Логотип телеграм спільноти - Мавка про дорами (і не тільки) українською Мавка про дорами (і не тільки) українською @mavka25doramka
523 Охват/переглядів 2025-06-25 10:50 Повідомлення №2251
Є різниця між тим, коли ми самі виставляємо свої проєкти на різні ресурси, і коли це робить хтось без нашого дозволу (прикриваючись тим, що ми ж розміщуємося і так, а нам «допомагають»). Вчора ми провели експеримент і закрили доступ на викачування медіа з нашого каналу. Обійти це дуже просто, головне знати як. Ціль - остання серія Пані Пак (бо цю дораму ми після 7 серії нікуди не закидали крім нашого каналу, але дивним чином вона найпершою зʼявлялася у всіх онлайн-кінотеатрах, і нам постійно писали різні сайти, що то ж ми і розміщуємо, тому вони і беруть до себе - А НІХЄРА) Ми хотіли вивести на чисту воду людину і це виявилось досить просто. Після купи повідомлень подяки раніше вчора прилетіло ось це. Через декілька годин коментар видалили (але моя любов до скріншотів памʼятає все), а серія вже на сайтах. Цікаво, а відправити людину в бан за «хамську увагу до нас» можна? (Якщо що, ми знаємо, на яких сайтах вона адмін)Ми б розмістили ці всі серії і так, але з часом. Ми надаємо перевагу тому, аби перші тижні серії були лише у нас на каналах. Але хтось думає, що ми зобовʼязані «ділитися з ближнім». Знаю, бан нічого не вирішить. В тг легко мати декілька акаунтів. Але ж побісити людину хочеться 🙃І знаю, що це одвічний прикол фанперекладу (не люблю слово піратство) і всяке таке. Але чому немає примітивної поваги на людському рівні? Чому не запитати спершу, а якщо отримали відмову - просто прийняти це? Чомусь мені совість досі не дозволяє розмістити на Світ Дорам проєкти команди ШуШе, бо я за ці всі роки так і не отримала дозволу від них. І хоча вони давно не діють, з ними немає звʼязку, я маю повагу до них. Я просто не розумію.