Джерело
Пригоди з Маузером. Підземна (та й не тільки) Одеса! | за*бав ютуб. Все робить щоб креатори страждали. Видає фіксовану кількі...
859 Охват/переглядів
2025-06-18 08:19
Повідомлення №1244
за*бав ютуб. Все робить щоб креатори страждали. Видає фіксовану кількість переглядів, щоб ти не знімав. ну буде кореляція, типу якщо гарно зняли +50%. Гроші з нйого - це якісь копійки, 1 доллар за 1300 переглядів. Це щоб ви розуміли, чому я прошу на їжу Валентину та його котикам, бо з ютуба толку нема, а у нього ті коти ще й хворі, їм треба корм спеціальний, 2кг - 1000 грн, пздць. Ми знімали джаз концерт в катакомбах (то давно було!) так людина грала музику, а ютуб мені дав 4! страйка що це я музику поцупив. Обмеження всюди. Говориш російською - це взагалі баста, москалів буде більше ніж блох на цуценяті, тому попередній канал я і вбив, хоча ролики там класні. І тік ток - повна протилежність - рекомендує, дає купу переглядів, нічого не вимагає майже. Ви наш тік ток бачили? Там переглядів х100 ніж в ютубі, хоча я приділив йому менше ніж 1% відсотка часу та зусиль. Бо зйомка відео на юутб -це ПОВНИЙ ДЕНЬ та ще годин 10-15 монтажу у продовж тижня, залежно від того як піде. І це в мене пост-продакшн на базовому рівні, розвиватися немає сенсу, хоча є бажання. Щоб ви розуміли, наприклад Хащі чи Прессінг - вони ролікі роблять місяць-два. Там вартість пост-продакшена можете самі порахувати. Мені б хочаб 100 долларів на ролік я б був щасливий, але бюджет 5 сосисок та банка пива (чи кефіра, бо не пью) Тут в телеграмі ви мої любі, я вас люблю. Бо ви реакції ставите, коментуєте, спілкуєтесь. Інста це взагалі якийсь сюр. Що там робити нормальному блогеру - я хз. Тупі рілси та реклама реклама реклама. Тік-ток дає перегляди - але аудиторія там... вона не йде в ютуб чи в телегу, а це ї є моя мета, щоб люди доєдналися до спільноти... ще є ютуб шортс -така ж зал упа, як і тік ток, але хоча б пропонується глядачам інколи... Коротше, вибачайте за всі ці шортси на каналі, самому не подобаються. Нити можу довго, шо толку... Все одно ютубом єдиним, бо це платформа №1 у світі і там будемо продовжувати. Всіх обняв, тримайтеся, друзі!