Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - 🌸 Матильда (16+)🌸
Додано 14 лип 2024

🌸 Матильда (16+)🌸

@matylda_art
Кількість підписників: 355
Фото: 1,340
Відео: 38
Посилання: 252
Опис:
Привітики, я Матильда! Малюю своїх персонажів та розробляю всесвіти Jojo, LPS, Winx і Gossip Girl енжоєр (росня\російськомовні - перманентний бан).
Джерело

🌸 Матильда (16+)🌸 | Дуже потрібна ваша допомога і розголос.Не тільки щоб допомогти мені, а...

Логотип телеграм спільноти - 🌸 Матильда (16+)🌸 🌸 Матильда (16+)🌸 @matylda_art
97 Охват/переглядів 2026-03-25 17:36 Повідомлення №2291
Дуже потрібна ваша допомога і розголос.Не тільки щоб допомогти мені, а й щоб інші власники каналів знали про таку ситуацію і могли себе захистити.Сьогодні до мене на канал прийшло дві чмоні, написали коментарі і одразу почали накручувати ботів на канал.Я помітила це одразу, тому не встигли накрутити багато (було 811 підписників, накрутили до 1171), швидко закрила канал та почала вичищати їх.Але виявилось, що в телеграм, коли ви закриваєте канал, його юзернейм одразу стає вільним. Я цього не знала, тому не потурбувалась про те, щоб спочатку створити інший тгк зі своїм юзом та захистити його.І поки я закрила і чистила канал, гнида просто вкрала моє посилання. Воно створило пустий одноразовий канал з рекламою своєї ботоферми, і зайняло мій нік, за яким мене знають уже кілька років.Буду чесна, мені дуже сумно від цього. Відчувається, наче в мене вкрали ім'я. Цей нік я придумала ще давно, він став частиною мене, і я дуже раділа, що в соцмережах я можу написати його без якихось символів чи цифр. Обідно ще те, що в багатьох старих постах в тому ж твіттері є посилання на мій тг канал, і тепер, коли люди будуть по ньому переходити, їх буде перекидувати на канал цієї роснявої мразоти.Я буду дуже вдячна, якщо ви допоможете знести канал, який вкрав мій нік. Поскаржитися та поширити цю ситуацію.https://t.me/DellanhelЯ вже написала в підтримку телеграму, але навряд вони щось зроблять, тому дуже надіюсь на вашу допомогу....