Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Марʼяна Безугла
Додано 14 лип 2024

Марʼяна Безугла

@marybezuhla
Кількість підписників: 26 930
Фото: 3,500
Відео: 106
Посилання: 436
Опис:
Нардеп🇺🇦. Нацбезпека, оборона, розвідка, зовнішня політика, міжпарламентське співробітництво. Оболонь, Київ. Слава Україні!
Джерело

Марʼяна Безугла | Спірне рішення, нижче пояснюю, чому:"Президент України Володимир Зелен...

Логотип телеграм спільноти - Марʼяна Безугла Марʼяна Безугла @marybezuhla
17 600 Охват/переглядів 2025-11-07 21:30 Повідомлення №5261
Спірне рішення, нижче пояснюю, чому:"Президент України Володимир Зеленський погодив призначення полковника Юрія Черевашенка командувачем безпілотних систем протиповітряної оборони – заступником командувача Повітряних Сил Збройних Сил України. Відповідний наказ підписав міністр оборони України Денис Шмигаль.«Перед новим керівником стоїть багато завдань, які ми затвердили на Ставці. Зокрема, це активне впровадження безпілотників, а саме – дронів-перехоплювачів, посилення нашої системи ППО новітніми зразками озброєння».---У нас вже є Сили безпілотних систем (СБС), і от Повітряні сили (ПС) створюють усередині себе ще одні сили безпілотного ППО, ще й перебуваючи в екзистенційному конфлікті з СБС Мадяра.Сумна іронія ще й у тому, що ПС місяцями чинили спротив упровадженню дронів-перехоплювачів, а тепер в дусі кращих традицій штабної культури вирішили приватизувати тему, аби вона не дісталася ніяким дронщикам.А все чому? Бо плану нема.Бо Президент не вникає.Військовий ПОПУЛІЗМ. Штурмові війська, кіберсили, командування безпілотних систем ППО – все це красиві назви, в той же час, бригади пусті, на фронті дірки, а Київ, наприклад, досі не прикритий групами з перехоплювачами, тільки базово, і то прикомандированими від Мадяра. Де тут ПС?Пишу про Роберта (Мадяр), бо, попри наші різкі суперечки в минулому, перш за все виступаю за інституційний розвиток, і зараз бачу, що СБС розвиваються, а ПС створюють командування і "надувають щоки".Такі справи. Слідкую за розвитком подій і загалом сподіваюсь що це "командування" передадуть в СБС.P.S. Можна було б ще зрозуміти концепт "малого ППО" та визначення нарешті місця мобільних вогневих груп в системі... Але...