Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Маршал 🔥✊️🇺🇦
Додано 06 гру 2025

Маршал 🔥✊️🇺🇦

@marshalvdv
Кількість підписників: 100 192
Фото: 14,300
Відео: 7,840
Посилання: 7,490
Опис:
русня палає на Українській землі 🔥 Підписуйся: https://t.me/marshalvdv Чат: https://t.me/marshalvdv_chatik Watsapp канал : https://whatsapp.com/channel/0029VaBNnrdEgGfHj0FJXv0x
Джерело

Маршал 🔥✊️🇺🇦 | Я жив у мікрорайоні Торецька: росіяни двічі забрали мій дім»Позивний «...

Логотип телеграм спільноти - Маршал 🔥✊️🇺🇦 Маршал 🔥✊️🇺🇦 @marshalvdv
20 400 Охват/переглядів 2026-01-19 09:39 Повідомлення №26464
«Я жив у мікрорайоні Торецька: росіяни двічі забрали мій дім»Позивний «Атошник» — аеророзвідник бригади «Хижак». Його війна почалася ще у 2014 році — з виходу з рідної Горлівки.У 2013-му Дем’ян розпочав службу в міліції. За рік — тривога і перші спроби захоплення міського управління. Першу атаку відбили, під час другої оборона стала неможливою. Він виходив пішки, через звільнений тоді Торецьк. Там продовжив службу і залишався до повномасштабного вторгнення. Коли війна дійшла і туди, Дем’ян займався евакуацією цивільних — із Торецька вивіз майже тисячу людей: дітей, багатодітні сім’ї, літніх людей.«Коли бачиш Торецьк зараз — це злість. Це мій дім. Усе знищено. Ми працюємо, щоб ворог не просувався далі, і щоб у людей знову було нормальне життя», — каже він. Дем’ян служив у піхоті бригади «Хижак», а вже кілька місяців — в аеророзвідці, виконує бойові завдання на Костянтинівському напрямку. Чому там ще залишаються цивільні, пояснює так:«Старенькі не виїжджають, бо за ними нікому доглядати, молодші люди не виїжджають не тому, що не має можливості. Вони просто чекають «освобождєнія». Я інакше це пояснити не можу — це ждуни». Після війни каже, хоче жити життя. І надолужити втрачений час. Ті довгих 13 років.Заповнити АНКЕТУ в «Хижак»📲Telegram | Instagram | Facebook🇺🇦