Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Маrоvi stories
Додано 14 лип 2024

Маrоvi stories

@marovi_stories
Кількість підписників: 212
Фото: 2,430
Відео: 770
Посилання: 547
Опис:
Це особистий канал Марові Горової. Більше тут https://t.me/marovi_stories/3435 Слава Україні
Джерело

Маrоvi stories | Знову шкандаль, знову понесли фізбудкою зраду.Десь біля Бориспіля сере...

Логотип телеграм спільноти - Marovi stories Маrоvi stories @marovi_stories
35 Охват/переглядів 2024-10-02 07:40 Повідомлення №3624
Знову шкандаль, знову понесли фізбудкою зраду.Десь біля Бориспіля серед поля знайшли купу купезну покинутого майна, зовні схожого на щось медичне і гламноє "ПОТРІБНЕ ВОЄННИМ МЕДИКАМ" (десять знаків оклику).В мене, питання, хтось з'їздив , переглянув , там дійсно щось корисне і потрібне ?Читаю заклики відправити оте усе "на фронт чи в шпиталі".А як ви собі це уявляєте ? Наваляти оту купу перед стабіком і хай там хірург длубається ? Знайшов шприця, протермінований обезбол, медичні рукавички, скальпеля, обтер об засмалені штані і пішов оперувати ?Не будуть медики цім займатися, ніхто не буде сортувати отой непотріб, бо в них нема ні часу ні бажання .Аби оця медична "гуманітарка" стала чимось дійсно корисним, я проводив години біля таких ящиків з Європи, аби відокремити усякий медичний непотріб від чогось дійсно потрібного .Нам їхало гори шприців, масок, бахілів, розкомплектовані (тупо поламані) інвалідні візки з котрих я з п'ятьох складав більш менш робочий один, ковідні тести, гори малозрозумілих і дуже вузько спеціалізованих крапельниць і систем харчування , якесь на половину робоче обладнання, гори протермінованих ліків і лише 10-15% чогось такого, що можна десь застосувати .Чому до нас їхало і їде подібне лайно з Європи ?Тут дві причини.Перша, утилізація в Європі усяких медичних товарів, це дохуїща бабла . Тобто не може лікарня чи аптека викинути на міський смітник ящики зі шприцями і ковідними тестами. Бо єбєнячий штраф. Треба за грубі гроші утилізувати.Але можна відправити в Україну як гуманітарку, бо там війна і бабайка і їм похуй що везуть, головне за дурно бо дикі люди, харчуються масками і шприцями по 150 кубів, їздять на одноколесних візках .Тобто відправивши з Європи як гуманітарний вантаж, ти уникаєш проблеми вартісної утилізації , економиш власні гроші отримуєш статусні преференції типу що ти їбать благодійник.І головне, вимагають яскраві фотозвіти за гори цього лайна.Типу ми пізда як вдячні, бо гинемо без гор шприців без голок .Друга, наші фонди залюбки беруть оці купи гною, бо на шару і там можна видлубати пару алмазів (як в грі про пошук скарбів). А увесь неліквід намагаються напарити не дуже компетентним волонтерам в обмін на відео подяки від військових (те ще приниження) або вивозять отаково за місто і кидають.Тому перш ніж репостити цю зраду, дізнайтеся , що там за речі в тій купі сміття .Єдине що мене бісить в цьому псевдо волонтерському двіжняку, що наші фонди продовжують вигрібати фурами цей гуманітарний непотріб, спонукаючи європейських колег і надалі утилізувати в Україні як в смітнику , увесь європейський медичний неліквід.Ну і за купи сміття просто неба нашої країни, я б власникам цієї гуманітарки пхав би ці шприці прямо ТУДИ.