Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Маrоvi stories
Додано 14 лип 2024

Маrоvi stories

@marovi_stories
Кількість підписників: 212
Фото: 2,430
Відео: 770
Посилання: 547
Опис:
Це особистий канал Марові Горової. Більше тут https://t.me/marovi_stories/3435 Слава Україні
Джерело

Маrоvi stories | Ну і знов таки сьогодення, напруження нині не в моді, треба медитувати...

Логотип телеграм спільноти - Маrоvi stories Маrоvi stories @marovi_stories
116 Охват/переглядів 2025-04-16 20:10 Повідомлення №4983
Ну і знов таки сьогодення, напруження нині не в моді, треба медитувати і спостерігати як поїдають моркву. І це теж норм і для когось досить, але навіщо для цього обов'язково додавати що якщо коня люблять не просто за красивохрустіння морквою і носик, а ще і працюють з ним - це жах, знущання і несправжня любов? Навіть якщо це не написано словами в лоб.Мене все це лякає, ще й тим, що перетворення тварин на тамагочи, яких треба тільки годувати і вкладати спати, все дальше і дальше уводить пересічну людину від розуміння справжніх потреб тварин, як вони влаштовані, чим керується і все таке, в сторону того що все можна вирішити правильною мисочкою, і таблетками. Так- так таблетками, бо чим дальше тим більше замість там активніше працювати разом, використати недостатньо модні методи виховання і все таке, собак і кицьок годують седативними і антидепресантами, щоб не відсвічували і проблема вирішена. Наприклад, в мене поруч живе лабр. Він волохає власницю по всьому району на шлейці (нашійник зло!), він її не слухається і ігнорує (бо вчити можна тільки позитивом, ніякого негативу), його не цікавить їжа і іграшки, які вона йому пропонує (бо собака не має бути голодною - це жорстоко, і відбирати іграшки - це теж жорстко, вони його без нього йому буде сумно) і так далі.І вони обидва нещасні, хоча для вирішення всього того треба тільки згадати що собака є собака і селекціонувалась під певні методи виховання, а не спущена з неба для насолоди життям....А натомість у них є термін до модного зоопсихолога - вета в липні, і власниця чекає що їм випишуть чарівну таблетку і все наладиться само....ну й фіналі - ні насправді не все ще втрачено, бо купа людей радіє верховій їзді, спорту з собаками, дресирують кицьок і навіть ті хто за поля - беруть коней щоб вчити їх чомусь на свободі чи на корді. І я щиро сподіваюсь що мода на тварин для милування ожирінням минеться, і взаємодія людей і тварин не буде ні ґвалтуванням один одного, як часто було (і буває що там ) у робочій взаємодії, ні пасивним наданням послуг, а насправді любов'ю один до одного, з спілкуванням, взаєморозумінням та розвитком.