Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Маркушин Олександр
Додано 06 гру 2025

Маркушин Олександр

@markushyn
Кількість підписників: 12 770
Фото: 7,270
Відео: 1,290
Посилання: 1,790
Опис:
Ірпінський міський голова Підписуйтеся: @markushyn
Джерело

Маркушин Олександр | Хочу щиро подякувати Юлії Свириденко та Миколі Калашнику за оперативне...

Логотип телеграм спільноти - Маркушин Олександр Маркушин Олександр @markushyn
8 800 Охват/переглядів 2026-01-13 19:27 Повідомлення №9470
Хочу щиро подякувати Юлії Свириденко та Миколі Калашнику за оперативне реагування на складну ситуацію в Ірпені.Це було надзвичайно важливо для наших мешканців — не залишитися сам на сам із проблемами в холодній громаді.Я неодноразово наголошував: рейдери, які захопили владу в Ірпені на чолі з секретаркою Макеєвою, демонструють повну управлінську некомпетентність та неспроможність забезпечити життєдіяльність громади в умовах воєнного стану.Про це я публічно й системно говорю весь рік. На жаль, ці попередження мають реальні наслідки для стотисячної Ірпінської громади.І я кажу зараз не лише про комунальні чи інфраструктурні збої. Мова йде про системну відсутність легітимного керівництва в місті-герої Ірпені, а також про моє незаконне відсторонення, яке й стало відправною точкою грабування та незаконної забудови міста олігархом Карплюком — під мовчазну згоду правоохоронних органів та їхніх кураторів серед топпосадовців держави.Все це відбувається з Ірпенем в той час, коли ми в громадах маємо зосереджувати максимум уваги на фронті, економіці, безпеці та відновленні держави.У 2022 році Ірпінь став на заваді ворогу, який прагнув захопити столицю. Наше місто фактично пожертвувало собою, стримуючи наступ. Сьогодні багато мешканців досі не змогли повернутися до своїх домівок. Але Ірпінь тримається. І Київ стоїть — зокрема, завдяки захисникам Ірпеня.Водночас сьогодні Ірпінська громада позбавлена належного захисту своїх інтересів, а держава — втрачає ресурс цілої громади.Саме тому я щиро вдячний Прем’єр-міністерці Юлії Свириденко та очільнику КОВА Миколі Калашнику за те, що Ірпінь нарешті почули. За те, що держава, попри колосальне навантаження війни, пошкодження інфраструктури, підтримала наше місто.Дякую Вам — як міський голова і як ірпінчанин!🕊 Instagram 🕊 Twitter 😎Facebook 📹 YouTube