Джерело
Маркушин Олександр | Три роки тому на базі ДФТГ Ірпінь №1 ми розпочали перші навчання з "Пі...
9 430 Охват/переглядів
2025-12-26 14:59
Повідомлення №9454
Три роки тому на базі ДФТГ Ірпінь №1 ми розпочали перші навчання з "Підготовки громадян до національного спротиву".Ірпінці пам’ятають, як в лютому 2022 року населення не було підготовлене до повномасштабного нападу на Україну. Люди робили помилки, які коштували їм здоров’я, а іноді - життя.Тож нашою головною метою було це виправити і навчити цивільних злагоджено діяти у критичних ситуаціях в громаді.Що в нас вийшло?За три роки ми маємо вже сотні випускників, які отримали базові навички військової підготовки - від поводження зі стрілецькою зброєю до управління дронами, пройшли інженерну підготовку та мінну безпеку, тактичну медицину, евакуацію й маскування, а також відпрацьовували практичні сценарії оборони на полігоні.На курс приходили люди різного віку, статі та професій - працівники садочків, бухгалтери, дизайнери, священники. Були серед курсантів і багатодітні мами.Деякі випускники вже врятували людські життя, надаючи першу домедичну допомогу.Частина з них приєдналася до підрозділів ЗСУ - щиро дякую їм за захист!Маю честь подякувати генерал-полковнику Михайлу Ковалю за підсилення теоретичної частини курсу викладачами Національного університету оборони України.Завдяки професійній команді інструкторів наш Ірпінський курс став найкращим на Київщині.Вдячний всім курсантам за відповідальність, залученість і особисту відповідальність у цій війні! Разом до перемоги і Слава Україні!🕊 Instagram 🕊 Twitter 😎Facebook 📹 YouTube