Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - AI & Маркетинг Киця | Think Outside the Ads
Додано 06 гру 2025

AI & Маркетинг Киця | Think Outside the Ads

@marketingkitsyachannel
Кількість підписників: 1 539
Фото: 203
Відео: 3
Посилання: 175
Опис:
Мурчу корисне для діджитал-котиків ✨ Про маркетинг, AI новинки, рекламу без води, бренди без драми і стратегії, які працюють. Все інше – жарт. 💬 Чатик - https://t.me/marketingkitsya_chat Писати киці сюди @marketingkitsya
Джерело

AI & Маркетинг Киця | Think Outside the Ads | Опачки, зуб даю, цього ви не чекали прочитатиGoogle Analytics 4 офіцій...

Логотип телеграм спільноти - Маркетинг Киця | Think Outside the Ads AI & Маркетинг Киця | Think Outside the Ads @marketingkitsyachannel
1 190 Охват/переглядів 2025-12-09 16:23 Повідомлення №185
😎 Опачки, зуб даю, цього ви не чекали прочитатиGoogle Analytics 4 офіційно доїхав до того, чого від нього чекали ще з моменту «UA is dead» – навчився працювати з dynamic remarketing у Display. 😉 Цитую:Google Analytics навчився робити динамічний ремаркетинг. Побачила новину, від якої мені захотілося підняти брову й сказати: «Ну нарешті».GA4 включив можливість display dynamic remarketing - тобто показувати людям банери з товарами/послугами, які вони вже дивилися на вашому сайті.→ Що важливого?GA4 тепер може сам передавати дані для динамічного ремаркетингу у Google Ads. Для цього треба тільки налаштувати рекомендовані eCommerce-події.Фіди? Технічні хаки? А можна без розробника? - тепер трохи легше зітхати. Якщо ви думали, що ваші імпортовані аудиторії працювали як динамічні і раніше - то вітаю, ви неправильно думали 😆 але наразі вони мають працювати вже так, як багато ППС очікують. Чи треба налаштувати напряму динамічні аудиторії в Google ads - імхо я б використовувала, але давайте візьмемо трохи часу для тестів і порівнянь 😉 Новиною тiльки но зi мною подiлилась Евгенiя Максимовалiнка ось тутачки → тиць.А вам бажаю легкої середи на завтра, бо середа що? Правильно - це маленька п'ятниця 🥰Маркетинг Киця 💬 Наш Чатик