Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Читаємо і пишемо 📚 з Мар'яною Долею
Додано 14 лип 2024

Читаємо і пишемо 📚 з Мар'яною Долею

@marianna_dolya
Кількість підписників: 5 188
Фото: 6,870
Відео: 80
Посилання: 4,260
Опис:
Авторський канал про книги і письменництво. Мої твори тут: https://booknet.ua/maryana-dolya-u682371 Для ідей, пропозицій і зворотнього зв'язку: @Lesya_Ivanchenko ( співпраця лише по темі каналу; збори, петиції і т.д. я не публікую!)
Джерело

Читаємо і пишемо 📚 з Мар'яною Долею | що_я_читаю📖 Джессамін Чен "Школа ідеальних матерів"🌟 Видавництво "Viva...

Логотип телеграм спільноти - Читаємо і пишемо 📚 з Мар'яною Долею Читаємо і пишемо 📚 з Мар'яною Долею @marianna_dolya
766 Охват/переглядів 2024-07-14 09:21 Повідомлення №5752
#що_я_читаю📖 Джессамін Чен "Школа ідеальних матерів"🌟 Видавництво "Vivat"📝 Жанр: антиутопія, психологічна драма Чергова прослухана мною аудіокнига. Після кількох легких ромкомів вибір впав на цю історію, яка виявилася досить сумною, навіть багато в чому тригернула мене. Мабуть, всі мами маленьких дітей пам'ятають відчуття втоми, нервового виснаження, коли їм доводиться довгий час проводити на самоті з малюком. Героїні цієї книги Фріді не пощастило - коли вона була вагітною, її чоловік пішов до іншої жінки, і вона залишилась сама. Доводилось і дистанційно працювати, і доглядати дитину, розраховуючи лише на себе. Одного дня вона ненадовго вийшла з будинку, залишивши доньку саму, а потім пролунав телефонний дзвінок, що сповістив про те, що дитина в поліції, і її забирають у матері та передають під опіку батька, доки Фріда не доведе, що їй можна довірити доньку. Героїня дійсно не ідеальна, вона часом робить дурниці, але її шкода, бо вона дуже самотня. Як я зрозуміла, це почалося ще з її власного дитинства, плюс жінка страждала від депресії, а зрада чоловіка остаточно підкосила її. Мимоволі, слухаючи цю історію, замислювалася, скільки самотніх і нещасливих людей ходить по вулицях, приховуючи свій біль за усмішкою і твердженням "У мене все о'к"Ще не дослухала до кінця, тож не знаю, чим завершиться ця історія, дуже хочеться, щоб Фріда змогла все подолати і стати щасливою...Оцінка 5️⃣ з 5️⃣