Палантір, Федоров і загроза УкраїніПоки наші стосунки з США стають ще більш непередбачуваними, волотильними, новий міноборони М. Федоров, «український Ілон Маск», пропонувач «українського DOGE» і поціновувач американського олігарха просуває активну інтеграцію технологій, ПО, і інформації від Palantir в українській армії (до того залучивши Палантір до державних служб, і фактично надав доступ до державної інформації американським приватним агентам).Компанія Palantir також відома, як компанія, що допомагає будувати диктатури. А саме, створює системи для вислідковування за громадянами, і наразі зараз допомагає терору нової персональної поліції Трампа — ICE, в тому числі супроти українських громадян.Чим це загрожує для нас? З очевидного — США буде мати ще більший вплив на нас, контроль і доступ до нашої інформації. Це напряму загрожує українському «діджитал» (і не тільки) суверенітету.Детальніше у матеріалі з журналу «Республіка»: https://respublica.social/palantir-i-zaghrozi-didzhital-suvierienitietu-ukrayini/
Всім ку привіт здарова я відкрив нову допоміжну банку да да я Для виконання бойових завдань в найгарячіших точках необхідне нове екіпірування.Чому нове? Все наявне екіпірування було знищене після ворожого прильоту.❤️🔥ОДРАЗУ ПРИЄМНЕ ЗА ДОНАТ:1000грн - шанс виграти IPhone 17.200грн - сертифікат RiotDivision 5тис.грн.50грн - сертифікат RiotDivision 1,5тис.грн.Розіграш відбудеться одразу після того, як уся сума буде зібрана🙌🏻📋Список потреб:Плитоноска crye precision avsРюкзак Warrior Assault Systems X300 PackРюкзак штурмовий warrior 20 л7 шар куртка і штани 1комплектПриціл і магніфаєр EoTech 1комплектШтани тактичні 5.11 1штШтани тактичні М-так 1штФлісова кофта 3шар 1штУбакс Абрамс 2штХардсофшел курточка 1штGore-tex курточка 1штБерці belleville демісезон 1 пара Берці Solomon зимові 1 пара Натільна білизна 1шар 1 комплект Натільна білизна 2шар 1 комплектТактичні окуляри Баф і перчатки зимові Баф і перчатки літні EcoFlow 2шт🎯Загальна ціль: 300 000грн.📎 https://send.monobank.ua/jar/86etCuE4tj🫙Моя ціль: 15 000грн.
Привіт, друзі! 👋Мене звати Аня, мені 18. Багато хто з вас знає мене як студентку 2-го курсу ФІОТ КПІ або як гравчиню на волейбольному майданчику. Хтось знає мене як землячку з Білої Церкви, де я роками захищала честь Спортліцею.Але є ще одна частина мого життя, про яку я говорю менше, але пишаюся нею не менш сильно. Я — боєць «Центурії». Я була тією людиною, яка закликала вас донатити, писала тексти та організовувала збори, будучи головою SMM-відділу штабного фонду «Підтримай Третю Штурмову» у Білій Церкві.Я звикла бути "по той бік" допомоги. Я звикла шукати ресурси для наших військових, брати участь у волонтерських двіжах і робити все, щоб наближати перемогу. Я знаю ціну підтримки і силу нашої єдності.Проте 20 грудня, під час матчу за збірну КПІ, життя поставило мені підніжку. В одну секунду азарт гри змінився на біль, якого я ніколи не відчувала.🚑 Вердикт лікарів: повний розрив передньої хрестоподібної зв’язки, розрив меніска та пошкодження бокової зв’язки.Зараз я на милицях. Моя звична активність — навчання, тренування, волонтерство — поставлена на паузу. Але я не планую здаватися. Я пройшла довгий шлях у спорті та громадській діяльності не для того, щоб зупинитися зараз.Щоб повернутися до повноцінного життя, мені терміново потрібна операція.💰 Ціна питання — 144 900 грн.Це вартість пластики зв’язок, імплантів та стаціонару.Для мене однієї ця сума непідйомна, а час грає проти мене — оперувати треба якнайшвидше, щоб врятувати суглоб.Я звертаюся до своєї великої родини КПІ, до рідної Білої Церкви, до побратимів та посестер, до всіх, хто знає, що таке командний дух. Я стільки разів бачила, як ми разом робимо неможливе для наших захисників. Прошу вас сьогодні стати моєю командою.Будь-яка сума — 20, 50, 100 гривень — це крок до мого одужання і повернення у стрій.💳 Посилання на Банку: https://send.monobank.ua/jar/9bvfZrQzDD4874 1000 2244 5194Обіцяю: я вилікуюсь, відновлюсь і ви ще побачите мене на полі та на волонтерських акціях! Дякую кожному за репост і віру в мене! 🇺🇦🏐Пост в Inst із відео травми та фото медичних обстежень:https://www.instagram.com/p/DSsKaJ6jNS2/?img_index=5&igsh=ZGZ5cDBsaHpjZ2t5Якщо пост не відкривається, то ось посилання на профіль в інст: instagram.com/korkishko.aa. Пост вище закріплений в профілі, банка в шапці профілю
🇨🇳🇺🇸 Китайські мільярдери заводять у США сотні дітей від сурогатних матерів, щоб будувати власні «династії». Попит такий шалений, що клієнти просять оптові знижки, пише The Wall Street Journal.У Китаї сурогатне материнство незаконне, а в США навколо цього виросла вже ціла індустрія: агентства, юристи, клініки, сервіси, які забирають немовлят з лікарні, няні. Ультрабагатих китайців надихає приклад Ілона Маска — відомо, що в нього 14 дітей. За даними WSJ, китайці платять до $200 тисяч за дитину. Деякі «батьки» оформлюють усе так, що навіть не приїжджають у США — лише надсилають біоматеріал.Ось кілька прикладів, про які розповідає WSJСюй Бо, ігровий магнат. Його компанія підтвердила, що він має «трохи більше ніж 100 дітей». Сюй хотів синів, бо вважає їх «вищими» за жінок. Він планує, що «нащадки» керуватимуть його бізнесом. Суддя в Лос-Анджелесі навіть відмовила йому в батьківських правах на чотирьох дітей, коли зрозуміла, що це конвеєр.Ван Хуейву, освітній бізнесмен. Замовив 10 дівчаток, а донорок яйцеклітин відбирав переважно серед моделей. Була ще докторка наук і музикантка. Його мета — виростити дочок і видати їх заміж за світових лідерів.Ще один китайський бізнесмен хотів замовити одразу 200 дітей. А інша клієнтка просила знижку за опт на 10 дітей — їй відповіли, що це не супермаркет.Усі діти, народжені в США, отримують громадянство за 14-ю поправкою. Американські сенатори вже пропонують заборонити сурогатне материнство для деяких країн, зокрема Китаю. 🗞 До речі, Китай роками проводив політику однієї дитини, а тепер щосили переконує народжувати більше. Але пізно — жінкам уже не до цього, і жодна пропаганда не працює. Почитайте текст «Бабеля» про те, як китаянки відмовляються народжувати й виходити заміж.@babel
Linux directories rating:/bin: why is there a random trash bin in my filesystem? i'm tired of cleaning it. 3/10/boot: i wish it was /boob instead. 9/10/dev: these dumbfucks think that everyone is a developer and understands code. well i am not and i don't understand it. I only know to download and install applications. SO WHY THE FUCK IS THERE CODE? 0/10/etc: so on, so forth, etc. stupid name. 5/10/home: this is an awesome solution to the housing crisis, i love it! 10/10/lib: ew, fucking liberals. another one of those directories you have to nuke all the time. 2/10/lib64: great, now there's more of them. 1/10/mnt: i tried to mount your mom but my pc doesn't support fat32 😔 6/10/root: i think it's underground so i can't see what's inside. really mysterious. 7/10/run: run where? i haven't even stood up in 40 hours. you can't tell me what to do. 3/10/sbin: "secure bin" or something, gets nuked from my disk all the same. 3/10/srv: yass queen serve cunt 💅 9/10/sys: haha sus amogus 10/10/usr: who is usr? why are they inside my computer? and of course inside there are more fucking liberals. 2/10/opt, /proc, /tmp and /var are not funny
Continuous partial attention helps explain both brain rot as a mental state – because what is it if not cognitive overwhelm, the point at which you stop resisting the onslaught of digital distraction and allow your brain to rest in the internet’s warm, murky shallows? – and the existence of the online slop itself. After all, what matters to tech companies financially is not that you want to be reading what you’re reading, or that you love what you listen to or what you’re looking at, only that you are unwilling or unable to pull yourself away. This is why streaming services such as Netflix crank out bland, formulaic films that are euphemistically labelled “casual viewing” and are literally designed for viewers who aren’t really watching, and Spotify playlists are filled with generic stock music by fake artists, to provide background music, “Chill Out” or “Party” vibes, for listeners who aren’t really listening. In short, the modern internet doesn’t necessarily make you an idiot, but it definitely primes you to act like one.
Привіт! У зв'язку з доєднанням до лав зсу відриваю від серця і пропоную в субаренду свою майстерню.Київ, 5хв від метро Вокзальна. Приміщення приблизно 40м на першому поверсі, є туалет і тепла вода. Зі всім обладнанням допоможу, покажу, навчу.Із обладнання в твоєму повному розпорядженні:- Набір для фотополімерного друку: фотополімерний 3д принтер, УЗ ванна, прожектор і коробка дозасвітки- Друк на моєму фдм принтері за розхідники- Набір для лиття пластиків/епокси: вакуумний дегазатор, термокамера, ваги, мішалочки-лопатки, тара, пігменти- Місце для аерографування з витяжним коробом і компресором- Лазерний гравер налаштований під єву- Плоттер для термопереносу- Набір для єви: потужний гравер з гнучким валом, якісні ножі, фен, великий килимок- Набір для роботи з електронікою: паяльна станція, мультиметр, килимок, третя рука і купа розхідників- Купа ручного інструменту для крафту каркасів: різак труб і різак пінополістиролу, паяльник для труб, електролобзик, листові ножиці по металуЗа все це треба тільки закидувати за частину аренди - 5к. Отут можна подивитись фотки майстерні і що там робилось: https://t.me/ln_pncЗа фото, подробицями і з питаннями прошу в ПП