Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Книжковий Валован 📚
Додано 06 гру 2025

Книжковий Валован 📚

@manya_kom
Кількість підписників: 1 228
Фото: 1,950
Відео: 493
Посилання: 157
Опис:
Тут всі мої косплеї, книжкові події, і книги які я читаю

👥 Кількість підписників

1 228
Середній/День:: -2
Середній/Тиждень:: -11
Середній/Місяць:: -11

👁️ Середній перегляд на повідомлення

1 705
Середній/День:: 360
Середній/Тиждень:: 2,745
ERR: 138.84%

📊 Кількість повідомлень на день

1.6
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 2.3
Середнє за день: 1.6

Історія змін лого

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2025-12-06

Стіна

Статистика telegram каналу

І друга частина наших неймовірно сильних героїнь про яких ми теж хочемо розповісти вам детальніше❤️🔥 Сільвія – головна героїня дилогії «Спалений престол». Вона — остання надія знищеного королівства й дівчина, яка все життя прожила у страху бути викритою. Попри холодність і недовіру до людей, в ній все ще залишається внутрішній вогонь, що змушує її рухатися та жити далі. З утікачки вона поступово перетворюється на справжню спадкоємицю своєї сили та долі.🌪️Вайолет Сорренґейл — головна героїня циклу «Емпіреї», яка ніколи не мала стати вершницею, але доля змушує її боротися за життя серед драконів, смертельних випробувань і небезпечних союзів. Вона кмітлива, вперта й значно сильніша, ніж здається на перший погляд. Попри страх і біль, Вайолет вчиться довіряти собі та знаходить силу там, де інші бачать лише слабкість.🐲 Імоджен Кардуло – героїня серії «Емпіреї» , яскрава, гостра на язик і небезпечна вершниця драконів, яка не боїться говорити правду в обличчя. Попри гострий характер, Імоджен залишається вірною своїм друзям і завжди готова стати на їхній бік аби захистити їх.📸 milevska.photographerА які ваші найулюбленіші книжкові героїні? Розповідайте у коментарях!🙌🏻
ВОЛОДІТИ НЕЮ – ЦЕ ВСЕ, ЧОГО ВІН КОЛИ-НЕБУДЬ ХОТІВ 🖤Новий темний роман, де пристрасть переплітається з небезпекою, де герої далекі від ідеальних, а кінцівка не дає спокою ще довго після останньої сторінки.«Маленька незнайомка. Книга 1. Павутиння бажання» Лі Ріверс 18+ з кольоровим зрізом 🔴 BOOKCHEF.UAЛі Ріверс не дає читачеві ні хвилини перепочинку: кожен розділ — нова пастка, кожне одкровення — новий шокуючий удар. Еротичне напруження тут нерозривне з психологічним трилером: ніжність і небезпека — в одному ліжку.Все в Олівії належить Малахі Вайзу. Її розум. Її тіло. Її душа. Її страх. Її біль. У ніч на Геловін він більше не може ховатися в тіні. Все, що йому залишилося — володіти її серцем, навіть якщо йому доведеться його забрати 😳❤️‍🩹❗️Ця історія містить надзвичайно зворушливий контент. Текст містить відверті сцени між зведеними братами та сестрами, елементи дабкону, сомнофілії та насильства. Якщо ви чутливі до описів павуків або страждаєте на арахнофобію, радимо утриматися від читання.
👁 16,900 26-04-18 19:27
«Тканина наших душ», К. М. Мороновавидавництво КСДЯкщо ти знаєш, як звучить розбите серце ця книга заговорить з тобою.Болюча історія, що назавжди залишиться зі мною. Слова, які авторка вплела в цю книгу, залишили дірки в моїй душі.Знаю, що багатьом історія була не зрозуміла та мені вона потрапила точно в настрій.Я прожила кожен життєвий шлях кожного персонажа. Я зрозуміла, по своєму, біль кожного.Іноді я відчувала те саме, іноді я робила схоже, іноді мені теж хотілось щоб все просто закінчилось.Книга зайшла так далеко в мою свідомість, куди зазвичай не пускаєш саму себе. Не можу пояснити але до самого кінця мені здавалось, що кінець буде неочікуваний та прийнятний. Але він був просто неочікуваний. Ні не просто, він був неочікувано болючій. Наскільки шокуючий, що я на секунду забула як дихати. Останні 30 сторінок змусили затамувати подих, і видихнути в кінці з полегшенням не вдалось. Була лише тиша навколо і звук розбитого скла дзвоні в голові. Ця книга не для всіх…Вона для тих хто знає, що таке душевний біль…Для тих хто знайшов свою душу…і тих хто її втратив…«Фізичний біль у грудях починає вщухати, але розбите серце — зовсім інший вид болю.»
«Моє темне Бажання», Л. Дж. Шен, Паркер С. Гантінгтонвидавництво: @rm_publisher Першим ділом повідомлю вам, що на смішні моменти в книзі я наліпила 35 стікерів, і це тільки там де я засміялась вголос…Там на кожну переписку на кожне смс треба ліпити окремий стікер…Однин тільки момент на перших сторінках де Олівер перейменував чат в «Адміністрація соціальної допомоги» змусив витирати сльози сміху з щік.. (хто читав той знає, що там за крінж)Якщо я скажу, що напруження тримало мене до останніх сторінок - то це буде дуже слабенький опис того, що відбувалось. Мозок буквально смажився від хітів, які видавали персонажі. Як головні, так і другорядні. Особливо другорядні… я аж зненавиділа маму Зака.. *Як можна наскільки нехтувати бажаннями і щастям власної дитини, жінко????Декілька сюжетних поворотів я б навіть обізвала отим словом, яке вслух не вимовлю - кліфгенгер (здається якось так👉🏼👈🏼) ну бо як можна було отак… ой все… Я була напружена! Крапка.Так, я знала про щасливий кінець. Так, він був очевидним.Так, іноді все дуже навіть здавалось приколом авторів на здоровим глуздом.Та це було, без перебільшень, в моєму розумінні, в моєму сприйнятті - прекрасно 👍🏼 10/10
Шановне панство, дорога родино!❤️Ми відстежуємо всі коментарі та відгуки, зокрема й критику обкладинок до дарк-романів пані Дуглас.Чули ваші капслоки, паніку і невдоволення… Тож прийшли з бажанням разом вирішити подальшу долю оформлення книжок Пенелопи Дуглас🙌🏻📚 Попереду у нас новий цикл і дві круті новинки🤭: «Нестерпна шістка Трісти» (орієнтовно липень) та «П’ять братів» (орієнтовно жовтень). І, прислухавшись до вас, ми створили для них абсолютно нове оформлення. Кожне видання також плануємо оздобити ілюстрованим форзацом та мальованим зрізом.Паралельно ці обкладинки вже полетіли до пані Дуглас на узгодження та з поясненням щодо побажань українських читачів🫶🏻❗️А тепер найважливіше❗️Вирішимо разом: чи продовжуємо ми наступні окремі книги й цикли авторки у звичному попередньому дизайні, чи ступаємо на шлях нового, запропонованого нижче?Відразу відповідаємо❤️:1. Так, якщо оберемо новий стиль, у майбутньому плануємо оновити й перевидати одиночні твори «Іменинниця» та «Довіра».2. Цикл «Диявольська ніч» та роман «Панк 57» залишаються без змін.3. Нове оформлення ще не затверджене авторкою і може бути доопрацьоване відповідно до її побажань.Тож як вам? Висловіться, будь ласка, в наступному опитуванні😉👇🏻
Настав час трохи поділитись думками про міні подорож до Мані на книжковий клубДесь за тиждень, вже на етапі збору речей, я зрозуміла, що мені дуже потрібний відпочинок. Приколи на роботі вибили мене трохи з нормального життя і ця поїздка стала таким собі ретритом Спочатку я трохи боялась опинитись серед ночі в полі, бо начиталась тредсів про це. В результаті у мене були хороші попутчики в купе і я навіть нормально поспалаНа ранок приїхала ще і Саша, і ми вже проводили час втрьох – і це тріо було не зупинитиВесь час ми відпочивали, трохи гуляли, знімали тікітоки, фоткались і просто дуріли. Класно іноді отак просто провести час з друзями 💕Обговорення «Світло згасло» пройшло дужеее жваво. Давно я так не сміялась на книжному клубі, він справді дуже гучний, активний та веселий. А рівень підготовки переплюнув тупо усе: атмосферні прикраси, міні подарунки для кожного, цікаві конкурси та призи в них (я ще до свого приїзду виграла закладинку з Фредом) 🔥 Насправді дуже вдячна @marynakomandina за таку можливість і @alexandra_milevski за компанію 🥰 Цікаво, чи колись настане день щоб у нас зʼявилось спільне фото?Ну а дорога назад це була окрема історія. Ми таки трохи постояли, хоч і не в полі, а під вокзалом, а дрон покружляв над нами 😅
Добий читачуЯ нарешті відвідала фестиваль Аль Мор, вперше. І не просто так, а як учасниця. Досвіду нагреблась по самі вінця.Перше, що хочу сказати: готуватись до нього було вкрай хвилююче і весело. Хоч цього разу ми не старались, будемо відверті. *ми йшли в розвідкуОце тремтіння перед виходом на сцену. Прокручування в голові кожного руху. Переживання щодо взаємодії з глядачем (чого особисто в мене цього разу не було). Це все кайф. (особисто для мене)Чому я не те щоб не сподівалась, а навіть не йшла за відзнакою, перемогою абощо? Бо я не знала, що треба робити. З чим йти на сцену. Що саме робити. *тому і номер на коліні і танець за день до виступуТепер я вже можу сказати, що я «на опитє» вхахаха я зрозуміла суть. Це надзвичайно важливо.Отут випливе зауваження до фестивалю:Як учасниця я б хотіла знати наперед критерії оцінювання, що саме, як саме будуть оцінювати. *не проінформований - не підготовлений Не знаю, як можна оцінювати учасників, які поняття зеленого не мали, що від них хочуть.Я була насторожена, бо не всі йшли на контакт та я і сама побоювалась щось комусь сказати чи попросити. Хоча пару разів намагалась «влізти» в загальну розмову, та була професійно заігнорена вхвхах. Але коли треба була допомога із сукнею дуже швидко запропонувались голка, нитка, булавка все що завгодно. Це приємно.На прохання поділитись місцем - ділились. Хоч в гримерці кожен самтиметр був на вагу золота.Чи присутня «токсичність»? Так! Але у всіх своя 🤐У висновку я поїду ще, і сподіваюсь не раз))) в голові крутяться коліщатка і генерують ідеї вже на основі досвіду. Хоч і такого мізерного.
ФАНАТАМ СЕРІЇ «ХЛОПЦІ З ТОММЕНА» – ПРИГОТУВАТИСЯ!❤️Показуємо вам обкладинку «Вберегти Тринадцятого» Хлої Волш😱🔥Очікуйте на полицях КСД у березні — за умови більш-менш стабільної роботи друкарень і наявності електроенергії. У разі затримок з друком книжка з’явиться у квітні🙌🏻Це друга частина серії та друга книжка про Джонні й Шеннон. Деякі сцени в цій книжці можуть засмутити, тож радимо читачам бути обачними❤️‍🩹Події відбуваються на півдні Ірландії у 2005 році. Дуже дякую за те, що приєдналися до мене в цій пригоді. З великою любов’ю, Хлої😘 Ми зупинилися на варіанті назви «Вберегти Тринадцятого», адже ця частина книги про підтримку, взаємне плекання й бажання не дати одному з героїв загубитися в собі. У романі персонажі долають внутрішні та зовнішні труднощі разом, піклуючись одне про одного й намагаючись зберегти найкраще в собі та в своїх стосунках🫂Такий переклад, на нашу думку, більш влучно передає атмосферу роману, на відміну від слова «утримати», яке може натякати на контроль чи залежність у стосунках.А поки додавайте цю книжечку на сайті у свої бажанки😉📚: https://ksd.ua/product/vberehty-trynadtsiatoho-knyha-2
«Тобі Боляче?», Х. Д. Карлтонвидавництво «BOOKCHEF»Це справді боляче, бо я оцінила книгу своєї улюбленої авторки на нещасних сім балів..Через упереджену думку та якісь нереальні очікування а не отримала того, що хотіла.Мені сподобалось, що в характері Соєр я вловлювала схожість із собою. Її жарти незрозумілі нікому окрім неї. Особливо таким «серйозним тіпам» як Енцо. Мене смішила згадка про мізинець. Лівий. Таких згадок було пʼять. Я ще хотіла порахувати скільки разів пальці Енцо були в роті Соєр але збилась з рахунку і просто скажу, що забагато. Може йому варто було йти в стоматологи а не в… ну він там щось досліджував океан, акул. Біолог здається, але це не точноСміливість, сила і наполегливість Соєр також отримують від мене зірочку. Бо як можна не захоплюватись людиною, яка дивлячись в очі страху продовжувала приймати рішення, навіть ті проти яких бунтував її мозок, заради порятунку життя, яке так їй набридло.Енцо мене бісив всю дорогу і все за, що я можу йому подякувати, тільки за те що пекеконав Соєр обрати жити. Жити заради себе і отримувати від життя кайф.Я б хотіла прочитати цю книгу до того, як щось про неї десь дізналась і склала попердю думку
Подаєш заявку на виступ на фестивалі.Стараєшся дотримуватись правил. Всіх, що прописані організаторами.Ламаєш голову над костюмом і виступом.бо це перший твій виступ і перший фестиваль. Та не розумієш навіть, що робити на тій сцені. Не розумієш концепції (так таке буває і це нормально)Знайомишся з іншими учасниками, ловиш вайб, кайф і все оце передчуття чогось прекрасного.А потім дізнаєшся, що буде ВИЙНЯТОК який прямо порушує правило, яке ти теж хотіла порушити але не стала бо ну, кароче.Сидиш не розуміючи, що відбувається а потім питаєш «а що ще буде вийнятком, а що порушенням правил?» *там ще були питання не від тебе до організаторів (адекватні) і пропозиціїПроходить день, організатори дають відповідь (адекватну)А потім учасники які (не по своїй вині) «порушили правило» кажуть шо ви їх образили, напали і зробили з них бідось. Хоча це ти сама бідося опинилась і десь на середині історії і отут в кінці.Маніпуляція складна штука і дуже бісить коли викупаєш, що тобою маніпулюють.Таке бентежне життя…