Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Маніфест.Відео
Додано 14 лип 2024

Маніфест.Відео

@manitube
Кількість підписників: 355
Фото: 575
Відео: 20
Посилання: 9,170
Опис:
Актуальні та цікаві відео. Реклама: https://t.me/Uliana_Vovk 🔴 Основа — @manifestinua 🎮 Ігри — @manifestgames ⛩ Аніме — @manifestanime Про нас: http://manifest.in.ua/about Патреон: http://manifest.in.ua/patreon

👥 Кількість підписників

355
Середній/День:: -1
Середній/Тиждень:: -1
Середній/Місяць:: -8

📊 Кількість повідомлень на день

0.2
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 0.1
Середнє за день: 0.2

Історія змін лого

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 42 26-04-19 06:02
Вітання, український анімешнику!Про наших героїв уже фільм будуть знімати:https://youtu.be/poh3-b6e9ecА що про них зняв чи написав український анімешник, якому вони присвятили 5 років свого життя?Нічого 🤷‍♂Уяви, друже:- в 2014 щойно московія зайшла в Україну, ти ідеш воювати.- в 2015 ситуація стабілізується. І ти повертаєшся в тил.- там купа ініціативних спільнот українізаторів. І ти 5 років допомагаєш їм та влаштовуєш паралельно антимосковські акції.- але навесні 2019 згори дають сигнал, що "тема" вийшла з моди. І все, твоє ім'я викреслюють з реальності. Бо тепер знати тебе не зручно і не вигідно.- в 2022 московія ще дужче заходить і ти знову йдеш воювати.- на різдво 25 грудня 2022 року ти гинеш.- за наступні 6 років про тебе ніхто ні сном ні духом в сфері, якої ти заклав фундамент десь на 2/3.Огидно. Соромно.Але давайте про хороше. У нас завалялися 200€. Це дрібниця, але з чогось же треба починати.Upd. Анонім додав до призового фонду ще 2000 грн.Отримає цей приз той, хто створить найкращий матеріал(и) про анімешний бік життя Братської четвірки.Це може бути відео, а можуть бути текстові матеріали. Фінальна сума розподілиться відповідно до масштабності та рівня робіт.А, так. Ми лишаємо право не включати/не публікувати тут матеріали, які будуть засновані та/або зважати на московську пропаганду. Можете здогадатися, скільки її лилося на них за їхнього життя. Адже працювати розвідниками у складі ГУР - це точно не дуповідсидна офісна робота)Ну що, поїхали? Лайки, репости го!Адже герої, що? Правильно, не вмирають.P.S. по готовності матеріалів пишіть @JacobSV.