Статистика telegram каналу - @maksymzhorin

Жорін ꑭ Третя штурмова

Subscribers: 98224
Photos: 2500  Videos: 1520  Links: 1010 
Блог Максима Жоріна "Мосе". На війні як доброволець з 2014 року, екс-командир полку АЗОВ. Зараз - майор ЗСУ, заступник командира 3 ОШБр. Розповідаю про реальний стан речей на фронті. Для зв'язку: @ShtabZhorina_bot 👊🏻
2022-01-13

Кількість підписників

Історія змін лого

2023-08-30
2022-05-24

Історія змін назви

Жорін ꑭ Третя штурмова
2023-08-30
Жорін з Азову
2022-05-24

Історія зміни типу аккаунта

Поки що змін не зафіксовано

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена
2022-05-25
Стосовно німецької аналітики, згідно з якою напад на країни НАТО з боку росії, в разі замороження війни в Україні, відбудеться в найближчі 5-9 років.

Те, що рашка не збирається зупинятись і обмежуватись Україною, зрозуміло давно. А також і те, що слабка позиція Заходу та мрії про "мирні угоди" лише провокують русаків на подальші кроки.

Наша війна - це не тільки наша окрема історія. Але якщо українці в потрібний момент змогли показати свій характер, то враховуючи вірус тотальної толерантності та пацифізму, оптимістичних прогнозів щодо європейських країн не давав би😏

Дуже раджу Заходу готуватись до війни і відкинути хибні сподівання на успіх через свою сучасність й технологічність. Реальність наступна: рашка своїм несучасним та нетехнологічним озброєнням все пере***шить, бо вона його виробляє у величезних масштабах і вчиться на помилках в Україні. А Європа в цей час просто спостерігає і ні до чого не готується.

@MaksymZhorin 👊🏻
Тєрпільська позиція європейських країн по відношенню до рашки вкрай небезпечна для них самих же. Поки вони не усвідомлять, що формат поведінки має бути в рази жорсткіше, будуть отримувати все більше ударів.

Вже давно побудована у світі система безпеки рухнула. Це все - тільки початок.

@MaksymZhorin 👊🏻
Серед тих десантників, які зараз стоять навпроти нас на Бахмутському напрямку, є досвідчені, зокрема в командному складі. По постановці задач, управлінню силами можна визначити - ці люди брали участь в боях та командували підрозділами. А в піхоті здебільшого люди, яких російська армія отримала внаслідок мобілізації. Бригаді побиті, і тих, хто лишився після минулих боїв доповнюють новим м’ясом.

Ніякого дефіциту техніки у них немає. Здебільшого це звичайна штатна техніка, але буває, трапляються рідкісні «експонати». Та говорити, що вони вже з музеїв змушені щось забирати - то ні🤷🏻‍♂️

@MaksymZhorin 👊🏻
Я так розумію, в топі стрічки новин самі фріки. Розумію, що їх обговорювати цікавіше, але трохи схоже на якусь паралельну реальність😏

Важливі новини для мене особисто, для моїх побратимів - це новини лінії фронту. Вчора, наприклад, ми вбили одного з командирів штурмуючої групи, яка намагалась просуватись до нас по лісосмузі. Як на мене, ця новина більше вартує уваги.

А в цілому ситуація на Бахмутському напрямку зараз досить складна. Ворог дуже активно намагається штурмувати українські позиції, особливо біля Берхівки та Кліщіївки. Успіху підори поки не мають, але задача у них така є.

@MaksymZhorin 👊🏻
⚡️Хімічну зброю росіяни використовують вже давно і досить регулярно. Тому сьогоднішні повідомлення про чергові такі випадки на фронті, на жаль, не дуже дивують.

Ми навіть на Запорізькому напрямку минулого року мали такий досвід, не кажучи вже про район Бахмута. Думаю, це й далеко не останній раз. Завжди варто зважати на нашого хворого ворога, який буде використовувати все, що має, незважаючи на якісь заборони.

Якщо так подивитись, наша війна справді дуже схожа на Першу світову: протигаз, лопата, навколо траншеї, а за кілька десятків метрів може знаходитись ворог. Різниця лише у більш технологічній зброї.

@MaksymZhorin 👊🏻
Враховуючи реальність, в якій перебувають бійці на фронті, давно вже просто смішно від обговорень контрнаступу та його результатів. Скажу так - чим ближче до фронту, тим менше можна почути слово «контрнаступ»😏

Українські сили завжди просуваються вперед, коли є така можливість, коли дозволяють сили та засоби. Все залежить від напрямку та від підрозділів - і наших, і ворога. Тому й зараз можна сказати, що так, контрнаступальні дії продовжуються.

ДИВИТИСЬ НА YOUTUBE

@MaksymZhorin 👊🏻
Фаріон опублікувала лист з відкритими даними проукраїнського хлопця з окупованої території, і тепер його, звісно, затримали. Можна здогадатись, що йому доведеться пережити завдяки цій «захисниці мови».

Навіть не треба вивчати архіви СРСР для доказів проросійської роботи Фаріон, достатньо подивитись на те, як вона працює в унісон з ФСБ прямо зараз.

І я ще раз звертаюсь до правоохоронних органів - може ви нарешті помітите її «діяльність» і щось зробите?🤦🏻‍♂️

@MaksymZhorin 👊🏻
⚡️Активізація наступальних дій підорів на Бахмутському напрямку не є для нас якоюсь новиною. Ми спостерігали, як вони накопичували сили, як перекидали нові підрозділи.

На даний момент бої досить важкі та активні, ворог намагається знайти слабкі місця в нашій обороні. Ситуація наразі контрольована, всі атаки українські сили відбивають. Але й радіти особливо немає чому - русаки продовжують перекидати свої підрозділи, й будуть далі посилювати свої спроби наступу.

@MaksymZhorin 👊🏻
Дивіться інтерв’ю мого друга та побратима, командира протитанкового батальйону, друга Ромахи!

З 2014го, коли ми починали наш шлях в Азові, і до сьогоднішнього дня ми пройшли вже безліч різних історій. Думаю, що й попереду чекає багато цікавого🤝

ДИВИТИСЬ НА YOUTUBE

@MaksymZhorin 👊🏻
І я особисто, і мої побратими з Третьої штурмової досить категорично ставимось до меседжів типу «військові прийдуть і розберуться». Військові якраз і зайняті своєю справою. А от цивільні мають розбиратись зараз - з депутатами-ідіотами, з різними поїхавшими політичними персонажами, з корупцією та нецільовим використанням коштів. Або прийти сюди, поміняти нас. Ми тоді підем розбиратись🤷🏻‍♂️

Феномен діяльності деяких депутатів та політиків лежить в зоні відповідальності українців, які все сприймають за жарт. Так не має бути. Не можна прощати те, що вони роблять, пишуть та говорять. Все це має отримати жорстку і однозначну реакцію суспільства.

@MaksymZhorin 👊🏻
Західна зброя - це допомога, а не єдиний рецепт перемоги. А міжнародні інституції взагалі довели свою повну безпорадність. Ми маємо розраховувати на власні сили та нарощувати власні оборонні потужності.

Я вневнений, що й перемогти ми можемо в першу чергу завдяки людям. Тільки коли українець буде стояти на клаптику землі, цей клаптик можна вважати українським. Згадайте, як ми витримали перші дні повномасштабної війни - витягнули суто на характері. Згадайте і зберіться💪🏻

ПОВНЕ ІНТЕРВʼЮ НА YOUTUBE

@MaksymZhorin 👊🏻
Взагалі не вважаю вибори зараз питанням, яке потрібно обговорювати. У нас одне актуальне питання - війна і наш шлях до перемоги. І тут нас чекають досить складні часи. Реальність сильно відрізняється від того, що можна почути і побачити в ЗМІ. Реальність така, що ворог має багато сил, він їх вже починає задіювати, і радіти, м’яко кажучи, нам немає чому.

Будь-яка політика сьогодні має бути сконцентрована виключно на питаннях війни та перемоги. Про бруківку та подібне я вже мовчу. Сьогодні мова йде про виживання України як держави. І якщо в деяких містах не йдуть бойові дії, це не означає, що такої вірогідності немає.

@MaksymZhorin 👊🏻
Повернемось до важливих тем. Незважаючи на заяви різних божевільних, бійці Третьої штурмової продовжують виконувати свої задачі. Там, де не припиняються бої. Там, де пейзажі мають вже максимально постапокаліптичний вигляд. Тому що захист своєї країни - це не п***ж, а вчинки.

@MaksymZhorin 👊🏻
⚠️Увага! Перший пост російською на цьому каналі! Спеціально для Ірини Фаріон.

Никто тебе не давал права открывать рот в сторону бойцов Азова, Третьей штурмовой или любого другого подразделения украинской армии. Поэтому просто иди ты нахуй!

P.S. Правоохоронним органам вже давно час звернути увагу на діяльність цієї конченої п***ди, яка розколює українське суспільство за фсбшними методичками.

@MaksymZhorin 👊🏻
Бачу, що черговий раз в медіаполе закинули тему переговорів з рф. Чи допускаю я переговори з цими підорами? Ні. Чи допускаю, що такий варіант обговорюється? Цілком можливо.

Але нам потрібно раз і назавжди усвідомити - зі слабкими ніхто не розмовляє. Слабких змушують приймати невигідні, а іноді смертельні для них рішення. Слабкі не ставлять свої умови і завжди живуть за чужими правилами.

Якщо ми такими не хочемо бути, доведеться битись. Шлях сильних - це шлях боротьби. Так, ми платимо високу важку ціну. Але по-іншому не буває.

@MaksymZhorin 👊🏻
Коли ми говоримо про мобілізацію, перше правило, яке має бути - справедливість. Щоб не було окремих «приречених» категорій, які точно потраплять в армію. І не було каст недоторканих, які точно туди не потраплять.

Дотримання принципу справедливості потрібно постійно контролювати, аби мобілізація не сприймалась, як якесь прокляття. Люди мають розуміти - служба у війську це честь та можливість зробити в житті щось важливе.

Під мобілізацію мають потрапляти і чиновники, і їхні діти. Тоді це виглядає, як поведінка справжніх еліт, що служить прикладом та мотивацією для всього населення. В такому випадку можна говорити, що вся країна воює. Проте поки для нас «нормальними» виглядають такі скандали, як з Дубінським, який ах***но розважається на відпочинку закордоном.

Не має бути жодних привілей. Війна - повномасштабна, і призов у військо повинен бути також повномасштабним. Без «броні» для окремих особистостей.

@MaksymZhorin 👊🏻
⚡️Для російської влади самі міста - такі як Бахмут, чи Авдіївка - важливі лише через політичні причини. Вони самі стали заручниками власної пропаганди та обіцянок.

Одна справа - не вийшло Київ взяти. Вони це ще змогли пояснити. Тактичні перегрупування і тд. Але відступити довелось з Херсонщини та Харківщини. Вони були зупинені на Запорізькому напрямку. Кожен такий епізод потрібно пояснювати, щось вигадувати. Навіть враховуючи промиті мізки відбитого російського стада, робити це їхній владі все важче.

З Донеччиною та Луганщиною все ще складніше: скільки разів вони ставили задачу своїм військам вийти на кордони областей і ніх*** все одно не вдається. Їм важко пояснити, чому не виходить не лише щось взяти, а й доводиться постійно відступати.

Це політично-пропагандистська пастка, яку вони самі собі поставили. Тому постійно змушені показувати хоча б якийсь результат. Саме тому вони і надалі не будуть жаліти ані снарядів та техніки, ані життів десятків тисяч своїх солдат заради наступу на Авдіївку та інші українські міста.

@MaksymZhorin 👊🏻
У військових є таке відчуття, що цивільні сьогодні про війну не достатньо говорять та розуміють, що відбувається. Активні обговорення мовної теми, або поява політичних програм авторства довб***бів типу Арестовича цьому підтвердження.

Величезна кількість людей відірвана від реальності. І це потрібно виправляти. Я постійно повторюю, що до перемоги ще дуже далеко і більшості доведеться долучитись до війни не тому, що хочу когось залякати та увігнати в депресію😏 Я хочу, щоб ми всі перебували в реальному світі та адекватно оцінювали ситуацію.

Жити в ілюзіях все одно не вийде, і чим раніше всі роздупляться, тим краще для них же.

@MaksymZhorin 👊🏻
Збирались говорити про війну, а говорили про мобілізацію та деяких депутатів, які були би набагато кориснішими в армії. Готовий навіть знайти їм місце в нашій бригаді! Дивіться повне відео: ПОСИЛАННЯ @MaksymZhorin 👊🏻
Все, на що здатні кадирівські підори - воювати проти жінок та дітей і нападати на незахищених людей.

В окупованій Волновасі розстріляли українську сімʼю. 9 осіб були просто страчені - за те, що не захотіли віддавати свій дім «асвабадітєлям».

Раджу звернути увагу на цю історію всім втомленим від війни та любителям «жить свою жизнь»- так ці звірі будуть поводити себе абсолютно з усіма в усіх містах, якщо їх не зупинити.

@MaksymZhorin 👊🏻