Джерело
Макс ॐ Прокопенко | Ну шо ж. Буде тільки гірше. Ви ж це хотіли почуть? Розкажу, що буде да...
1 030 Охват/переглядів
2026-02-08 10:52
Повідомлення №290
Ну шо ж. Буде тільки гірше. Ви ж це хотіли почуть? Розкажу, що буде далі, знову. Ви ж опять кажете, шо держава (депутати, народ, армія) - всі поголовно уроди, ТЦК - гєстапо, прєзідєнт - зрадник, а війна - договорняк. Двушка уплила на москву, а електрика пропала навсігда разом з підарасом міндічом. Как би нє так. Да. В цій історії все да. І світло 1.5 години, і міндіч дійсно пітух, ок. Депутати навіть не поголівно, а масово гандони, народ дещо жлобський, а ЗСУ вже ж не треба дякувати за захист, бо шо? Правильно, ви їх туда не посилали. Що ж ще сказать? Сказать, що видихніть, заваліть єбало і йдіть почістіть сніг. Так зігріваєшся. Дров нарубайте. Так тоже можна. Не заготовили? Підарас Зєлєнський не поміг? Мої зайчики. Відчуваю ці російські наративи в вашій голові. Знаю, що скажете на кожне повідомлення. І от, стоячи в наряді після тижня єбічєского драйву (прикиньте, ну нема вихідних, а коли ви живете гуртом - треба ще й забезпечити, щоб побратими тоже були обігріті, ситі, і гєнєратор працював, треба ж якось батки заряджать). Но конєчно же, я тоже з вами согласєн. Піду, куплю торт рошен. А нє, нема тут тортів. І рошена тоже нема. Знаєте, я вважаю справедливим майже все, що з нами стається, як та людина, що вірить в карму, а не в мужика, якого розіпʼяли на хресті. Проте, чого розіпʼяли, не помните, случайно? А, да, його розіпʼяли такі ж люди, живенькі, як ми з вами - які возмущались, може казали, що чудєса, які він творить - шкодять, не знаю. Кошмар, який парадокс. Так от. Чудєс, не обіцяю. Обіцяю, буде гірше. Але подумайте, як жили в холод і без води в розвалених хатах в Київській області пацани, які витримали в 2022, потім в донецькій в 2023, коли через примерзлі калабані бігали від ангара до ангара, в 2024, коли Донбас був покритий льодом, а вціліла грубка була за щастя (а знаєте ще, як складно було той лід оббити, щоб протопити?)…потім зимовий Херсон здавався теплим курортом… чи десь між Донецькою і Запорізькою областю в 2025, коли в тебе був лакшері хауз, бо там був газ, і він якимсь чином горів. Чи от в 2026, коли все життя звелось в трикутник - дрова/вебасто, криниця, генератор? Велком в реальність ЗСУ. Бо це ще й гз всього в 20к, а сотка давно йде кудись на побутові потреби. Стосовно чого вам ще пожалітись? Мені - нічому. Піду дрова рубать, перевірю генчик і буде щастя. А вам дозволяю - понийте тут трошки. А якщо не ниєте - збирайте в котрий раз себе по частинках. Одну паличку можна переламати легко, а складена солома в сніп навіть не гнеться.Прокопенко 🕉️