Джерело
make ai. | ️Нейрослоп захопив Spotify: топові розробники більше не пишуть кодГенд...
1 850 Охват/переглядів
2026-02-13 16:03
Повідомлення №1429
✴️Нейрослоп захопив Spotify: топові розробники більше не пишуть кодГендир Spotify розповів, що їхні senior-девелопери не написали жодного рядка коду з грудня. Замість цього вони просто керують AI.У компанії запустили внутрішню систему Honk на базі Claude. Працює це так: розробник їде на роботу, по дорозі кидає завдання боту в Slack - пофіксити баг чи додати фічу. ШІ робить все сама, відправляє готовий білд, і людина встигає задеплоїти це ще до приїзду в офіс.Тобто код без перевірки одразу йде до юзерів. Якщо щось ламається - просять нейронку виправити і так по колу.До речі, за останні 2 роки Spotify скоротила 2300 співробітників (це чверть штату).На таку модель зараз переходять Microsoft, Google та інші гіганти. Дослідження вже показують: через це кількість багів у продуктах зросла в кілька разів, але це тимчасово)Час переходити на таку модель і вам. Якщо ви бізнес - відправляйте своїх спеців до нас на програму Хочете самі навчитись впроваджувати і створювати AI-системи - теж переходьте до нас на програму.https://aicommunity.pro