Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Maganov_UA
Додано 06 січ 2025

Maganov_UA

@maganov_ua
Кількість підписників: 3 535
Фото: 100
Відео: 36
Посилання: 4
Опис:
Обережно, контент з вірою в Україну і поміткою UA. Рашивські ІПСО, зелені і порохоботи - нахуй. Контент для розуму
Джерело

Maganov_UA | В пості від 28 лютого я написав, що Банкова чекає чогось до 15го числа...

Логотип телеграм спільноти - Maganov_UA Maganov_UA @maganov_ua
26 200 Охват/переглядів 2025-03-11 15:49 Повідомлення №101
В пості від 28 лютого я написав, що Банкова чекає чогось до 15го числа цього місяця - чуть не закінчення війни (подивимось як буде по факту), АЛЕсьогодні вночі, саме перед важливими перемовинами по миру в Україні, нашим унікумам вистачило розуму здійснити чуть не масовішу атаку на московію (вибрали ж саме найкращий час для цього), що звичайно не пройде безслідно для України і відповіді потрібно чекати будь- якої тепер. Є інформація ( не можу на 100% сказати що вона підтверджена) про те, що з 12 по 15 число простір над Капустиним Яром буде закритий, та й заяви про запуск Орешника у відповідь по Києву активізувались сьогодні після удару і заклики з боку рф до цього. Співпадіння дат чи дійсно є те, що наразі навіть мені не відомо, я не знаю, але на всяк випадок - реагуйте на тривоги, так як питання Орешник і Дамба - воно актуальне було і є, а враховуючи закриту розвідку від Америки завдяки нашому Зегіварі - то може бути ой як не солодко... І якщо хтось ще досі не розуміє, як сильно зелена шобла намагається триматись за владу навіть ціною ваших життів - то мені просто шкода вашого рівня розвитку.Швидкого завершення цього божевілля і реагуйте на тривоги. Просто так сьогоднішні удари по іміджу московії не пройдуть.